Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Snad se tohle povede, po prusvihu TLG a Final Fantasy 15 konzolistum preju aspon jednu dobrou hru
    • Začíná to být fakt nudné a trapné. Jednou stačilo a ty to tady valíš denně. Nejhorší jsou tací, kteří neví, kdy skončit...
    • FFXV a TLG je průšvih? Nějak jsem si nevšim :D
      • Ja si vsim
  • Jack1947
    Mě přišlo celkem legrační že v Levelu je zároven v očekávanejch hrách a má už i recenzi.

    Jn, je to nářez. 2Nářezy Nioh a tohle.
  • Další klon Far Cry tlačený hypem a fanboyismem - nebo geniální akční RPG v otevřeném světě? Pořád si nejsem jistý...
    • Overwatch
      Je to fakt super.
      • Vím že to schytám ale je u nás na disku PL? :)
    • naposledy takhle hype train dotlačitl průměrného Zaklínače 3, takže už jsem skeptický také...
  • XorxoxTalarius
    No herni prumysl mne za poslednich par let vyskolil natolik ze cim vetsi hype, tim lepsi je poseckat.
    • mě to neoslovilo teda vůbec. vypadá to jako další Far Cry..pro holky
    • No, tím jak brzo padlo embargo na recenze, bylo jasné že si vývojáři a hlavně vydavatel dost věří.

      Naopak často hodně smrdí, když embargo končí až v den vydání...
    • V zahraničí už vyšla hromada recenzí a hodnocení jsou vesměs hodně vysoká.
      • XorxoxTalarius
        No po Gamer Gate nelze brat recenze moc vazne ;)
        Takovy Polygon napriklad hodnoceni nafoukl hlavne proto ze hrac hraje za zenskou postavu. Takze takove recenze maji vypovydajici podstatu nula
        • Máš pro to tvrzení nějaký důkaz? Bavíme se konkrétně o hodnocení Horizonu.
          • XorxoxTalarius
            Myslis krome toho ze Polygon byl hlavni akter Gamer Gate, jejich autori jsou znami tim ze staveji svoji ideologii nad fakta a toho ze v text se nad samotnou hrdinkou rozplyva?
            Pripadne si jeste muzes projet autoruv twitter :)
            Kazdopadne kdyz veris vic nekolikrat zdiskreditovanym novinarum nez lidem kteri hry hraji protoze je to bavi a ne proto aby skrz ne tlacili nejakou propagadnu, pak je to tvuj boj a tvoje penize.
            Jak pisu vyse. Je lepsi pockat a uvidime co nabidnou vice objektivni "hracti" recenzenti.
            • Když jsem mluvil o spoustě recenzí, nemyslel jsem pouze Polygon. Gamergate je mi vágně povědomá, ale upřímně, neřeším, kdo byl do téhle aféry zapleten a těch silně pozitivních hodnocení jsem už viděl dost na to, abych nabyl jistotu, že ty recenze nebyly koupený. Hru mám v předobjednávce už víc jak půlrok a jsem si jist, že litovat nebudu. *4*
            • A proto spousta youtuberů který měli možnost si hru zahrát a vyzkoušet(viz gameranx, acg atd) jsou ze hry úplně stejně nadšený. Prostě to asi bude dobrá hra ne :)

              Neříkám že bude pro všechny ale i pro toho člověka kterej nemá rád odhalování mapy skrze věže(jen tak mimochodem tady je to řešený přes dinosaury který se pohybují a jsou ve hře asi 4) prostě 7/10(viz destructoid).
      • Krescz
        jediné něco říkající recenze jsou od hráčů
        • Myslis tu snusku nul a desitek na metacritic? Tim bych se fakt neridil. :-)
        • Nesouhlasím, ale budiž. Z těch jednoodstavcových souhrnů, které vídám na Games.cz, nebo na MetaCritic, si moc představu o kvalitách hry udělat neumím.
          • Paulcz
            Pokud nejsi princ Jásoň co žere mainstream, s výběrem ti nikdo nepomůže :)
      • Recenze před vydáním smrdí.
        Rozhodně nepřeji žádné hře nic špatného - já bych si přál aby se to vždycky povedlo, ale přesně jak říká XorxoxTalarius.
        • Recenze pred vydanim jsou naprosto normalni. Naopak pokud nekdo odmita dat recenzentum hru vcas aby se o ni hraci pred vydanim nic nedocetli, tak to smrdi.
        • Když mají recenzenti k dispozici buildy speciálně pro recenzování, nevidím důvod, aby recenze nevycházely ještě před uvedením titulu na trh.
          • Z poloviny sis odpověděl sám a pro druhou si budeš muset poskočit.
            Ale za pár dní se dozvíme výsledek.
            • Tak nebudeme se tvářit že jde i o něco jinýho než o prachy, ne?
              Když sypeš nemalý hrachy na marketing, tak musíš jít trochu tomu štěstíčku naproti a trochu si vybíráš ke komu se ta gameska dostane na recenzi. No a když se k tobě dostane, tak zas víš co se od tebe čeká a co by to znamenalo napsat špatnou recenzi před vydáním. Kór když se spousty lidí rozhoduje o preorderu a tak.
              Ale to je to stejný co píšou i ostatní.
            • Mám to chápat tak, že buildy pro recenzenty jsou natolik jiné od release buildů, že hodnocení na jejich základě pozbývá validity? Nebo jak mám té poznámce rozumět?
  • A kdy planujete vydat recenzi? Tesim se na textik z vasi redakce.dekuji.
    • ales.smutny
      Už je za rohem. Ta hra je pořádný macek a dohrání chvilku zabralo :)
      • Tak bude recenze aspoň už dnes? Jsem zvědavý na Vaše hodnocení, na Hrej to měli už snad před týdnem.
      • Super, jsem zvedav, zda bude absolutni verdikt.
        • Absoutní pochybuju. Tohle je herní web a ne blog sonyovců typu konzolista...
          • Hrej 5/5, Zing 10/10, BW 91%, Konzolista 10/10, Doupe 5/5. Hmm, je celkem jedno jestli to bude tady na Games.cz 9/10 nebo 10/10. V Česku jsou recenze snad ještě nadšenější než ve světě. Z toho musíš mít noční můry, co Del0?

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit