zavřít
...

Skvělý trailer připomene, že Horizon: Zero Dawn vychází za dva dny

Akční adventura v otevřeném světě, exkluzivita Sony, překvapení od Guerrilla Games, důvod, proč si koupit PlayStation 4 (Pro)… Horizon: Zero Dawn můžete nazývat různými způsoby, ale nejdůležitější je, že jde o skvělou hru. O tom se ostatně budete moci přesvědčit už za pár dní, přesněji 1. března, kdy...
  • zzz (inkognito)
    2 souhlasí, 4 nesouhlasí
    Snad se tohle povede, po prusvihu TLG a Final Fantasy 15 konzolistum preju aspon jednu dobrou hru
    28.2. (25 dnů)

reagovat

• Mr.99 (anonym)
      4 souhlasí, 1 nesouhlasí
      FFXV a TLG je průšvih? Nějak jsem si nevšim :D
      28.2. (25 dnů)

reagovat

• facepalm (anonym)
      0 souhlasí, 0 nesouhlasí
      Začíná to být fakt nudné a trapné. Jednou stačilo a ty to tady valíš denně. Nejhorší jsou tací, kteří neví, kdy skončit...
      28.2. (25 dnů)

reagovat

• Jack1947 tiscali.cz
    1 souhlasí, 1 nesouhlasí
    Mě přišlo celkem legrační že v Levelu je zároven v očekávanejch hrách a má už i recenzi.

Jn, je to nářez. 2Nářezy Nioh a tohle.
    27.2. (26 dnů)

reagovat

• Chumbaba (anonym)
    5 souhlasí, 10 nesouhlasí
    Další klon Far Cry tlačený hypem a fanboyismem - nebo geniální akční RPG v otevřeném světě? Pořád si nejsem jistý...
    27.2. (26 dnů)

reagovat

• XorxoxTalarius tiscali.cz
    7 souhlasí, 2 nesouhlasí
    No herni prumysl mne za poslednich par let vyskolil natolik ze cim vetsi hype, tim lepsi je poseckat.
    27.2. (26 dnů)

reagovat

• Officer Crabtree (inkognito)
      3 souhlasí, 3 nesouhlasí
      V zahraničí už vyšla hromada recenzí a hodnocení jsou vesměs hodně vysoká.
      27.2. (26 dnů)

reagovat

• Hero (anonym)
        5 souhlasí, 6 nesouhlasí
        Recenze před vydáním smrdí.
        Rozhodně nepřeji žádné hře nic špatného - já bych si přál aby se to vždycky povedlo, ale přesně jak říká XorxoxTalarius.
        27.2. (26 dnů)

reagovat

4 souhlasí, 4 nesouhlasí
          Když mají recenzenti k dispozici buildy speciálně pro recenzování, nevidím důvod, aby recenze nevycházely ještě před uvedením titulu na trh.
          27.2. (26 dnů)

reagovat

• Hero (anonym)
            2 souhlasí, 0 nesouhlasí
            Z poloviny sis odpověděl sám a pro druhou si budeš muset poskočit.
            Ale za pár dní se dozvíme výsledek.
            27.2. (26 dnů)

reagovat

1 souhlasí, 2 nesouhlasí
              Mám to chápat tak, že buildy pro recenzenty jsou natolik jiné od release buildů, že hodnocení na jejich základě pozbývá validity? Nebo jak mám té poznámce rozumět?
              27.2. (26 dnů)

• Hero (anonym)
              6 souhlasí, 1 nesouhlasí
              Tak nebudeme se tvářit že jde i o něco jinýho než o prachy, ne?
              Když sypeš nemalý hrachy na marketing, tak musíš jít trochu tomu štěstíčku naproti a trochu si vybíráš ke komu se ta gameska dostane na recenzi. No a když se k tobě dostane, tak zas víš co se od tebe čeká a co by to znamenalo napsat špatnou recenzi před vydáním. Kór když se spousty lidí rozhoduje o preorderu a tak.
              Ale to je to stejný co píšou i ostatní.
              27.2. (26 dnů)

• Janin (anonym)
          3 souhlasí, 2 nesouhlasí
          Recenze pred vydanim jsou naprosto normalni. Naopak pokud nekdo odmita dat recenzentum hru vcas aby se o ni hraci pred vydanim nic nedocetli, tak to smrdi.
          27.2. (26 dnů)

reagovat

• Krescz tiscali.cz
        7 souhlasí, 9 nesouhlasí
        jediné něco říkající recenze jsou od hráčů
        27.2. (26 dnů)

reagovat

2 souhlasí, 3 nesouhlasí
          Nesouhlasím, ale budiž. Z těch jednoodstavcových souhrnů, které vídám na Games.cz, nebo na MetaCritic, si moc představu o kvalitách hry udělat neumím.
          27.2. (26 dnů) upraveno v 13:47

reagovat

• Janin (anonym)
          2 souhlasí, 1 nesouhlasí
          Myslis tu snusku nul a desitek na metacritic? Tim bych se fakt neridil. :-)
          27.2. (26 dnů)

reagovat

3 souhlasí, 2 nesouhlasí
        No po Gamer Gate nelze brat recenze moc vazne ;)
        Takovy Polygon napriklad hodnoceni nafoukl hlavne proto ze hrac hraje za zenskou postavu. Takze takove recenze maji vypovydajici podstatu nula
        27.2. (26 dnů)

reagovat

1 souhlasí, 3 nesouhlasí
          Máš pro to tvrzení nějaký důkaz? Bavíme se konkrétně o hodnocení Horizonu.
          27.2. (26 dnů)

reagovat

4 souhlasí, 2 nesouhlasí
            Myslis krome toho ze Polygon byl hlavni akter Gamer Gate, jejich autori jsou znami tim ze staveji svoji ideologii nad fakta a toho ze v text se nad samotnou hrdinkou rozplyva?
            Pripadne si jeste muzes projet autoruv twitter :)
            Kazdopadne kdyz veris vic nekolikrat zdiskreditovanym novinarum nez lidem kteri hry hraji protoze je to bavi a ne proto aby skrz ne tlacili nejakou propagadnu, pak je to tvuj boj a tvoje penize.
            Jak pisu vyse. Je lepsi pockat a uvidime co nabidnou vice objektivni "hracti" recenzenti.
            27.2. (26 dnů)

reagovat

• Harbinger (anonym)
              3 souhlasí, 1 nesouhlasí
              A proto spousta youtuberů který měli možnost si hru zahrát a vyzkoušet(viz gameranx, acg atd) jsou ze hry úplně stejně nadšený. Prostě to asi bude dobrá hra ne :)

Neříkám že bude pro všechny ale i pro toho člověka kterej nemá rád odhalování mapy skrze věže(jen tak mimochodem tady je to řešený přes dinosaury který se pohybují a jsou ve hře asi 4) prostě 7/10(viz destructoid).
              27.2. (26 dnů)

1 souhlasí, 1 nesouhlasí
              Když jsem mluvil o spoustě recenzí, nemyslel jsem pouze Polygon. Gamergate je mi vágně povědomá, ale upřímně, neřeším, kdo byl do téhle aféry zapleten a těch silně pozitivních hodnocení jsem už viděl dost na to, abych nabyl jistotu, že ty recenze nebyly koupený. Hru mám v předobjednávce už víc jak půlrok a jsem si jist, že litovat nebudu. *4*
              27.2. (26 dnů) upraveno v 14:31

• Individual (anonym)
      8 souhlasí, 0 nesouhlasí
      No, tím jak brzo padlo embargo na recenze, bylo jasné že si vývojáři a hlavně vydavatel dost věří.

Naopak často hodně smrdí, když embargo končí až v den vydání...
      27.2. (26 dnů)

reagovat

• savicz mojeid.cz
      6 souhlasí, 3 nesouhlasí
      mě to neoslovilo teda vůbec. vypadá to jako další Far Cry..pro holky
      27.2. (26 dnů)

reagovat

• Mastr (anonym)
    2 souhlasí, 0 nesouhlasí
    A kdy planujete vydat recenzi? Tesim se na textik z vasi redakce.dekuji.
    27.2. (26 dnů)

reagovat

• ales.smutny tiscali.cz (Redaktor Games.cz)
      2 souhlasí, 1 nesouhlasí
      Už je za rohem. Ta hra je pořádný macek a dohrání chvilku zabralo :)
      27.2. (26 dnů)

reagovat

• Mastr (anonym)
        0 souhlasí, 0 nesouhlasí
        Super, jsem zvedav, zda bude absolutni verdikt.
        27.2. (26 dnů)

reagovat

• lol (anonym)
          0 souhlasí, 2 nesouhlasí
          Absoutní pochybuju. Tohle je herní web a ne blog sonyovců typu konzolista...
          27.2. (26 dnů)

reagovat

• lol. (anonym)
            3 souhlasí, 1 nesouhlasí
            Hrej 5/5, Zing 10/10, BW 91%, Konzolista 10/10, Doupe 5/5. Hmm, je celkem jedno jestli to bude tady na Games.cz 9/10 nebo 10/10. V Česku jsou recenze snad ještě nadšenější než ve světě. Z toho musíš mít noční můry, co Del0?
            27.2. (26 dnů)

reagovat

• krtek (anonym)
        1 souhlasí, 0 nesouhlasí
        Tak bude recenze aspoň už dnes? Jsem zvědavý na Vaše hodnocení, na Hrej to měli už snad před týdnem.
        28.2. (25 dnů)

reagovat

Tento formular nevyplnujte!!!
Jmeno:
Email:
Text:
povolené tagy

Přidej příspěvek

Přistupujete z neznámé IP adresy 54.211.56.110.
Opište kód z obrázku:   (Kód je nečitelný, ukaž jiný)

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PS4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Wii, 3DS, DS, PS Vita, iPhone a iPad. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Call of Duty, World of Warcraft, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield nebo FIFA.