Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Jack1947
    Já bych tam klidně viděl Jon ST John už jen kvůli tomu výraznému charismatickému hlasu ten těžko někdo dá tak perfektně jako on ! "Come get some, Piece of cake, Hail to the king baby !
  • palacinka
    john cena? tak to koukam, ze nemaji moc ambice udelat kvalitni film. to bude akorat tak letni konzum na kterej se po par tydnech zapomene.
    • SalemCZ
      Neboj režie Uwe Boll *1*
  • residentevilfans
    Duke Nukem film uz je davno venku a jmenuje se Last Action Hero s Arnoldem *3*
    • jn presne posledni akcni hrdina ..dik za pripomenuti ... arnold Budwaiser a sly jako terminator .. ale dcerunka kus *15*

      https://youtu.be/kSPEOU5SPmI?t=52
    • to je dost nedoceneny film
  • Slavny? Kdo to je?
    • ringmancz
      his name is JOHN CENA!
      • Rejsek
        No, it is not "JOHN CENA". It is: "JOHN CENAAAAAAAA!" https://m.youtube.com/watch?v=Omnm_gEta0k
    • Jeden z nejznamejsich wrestleru v soucasnosti.
  • https://m.youtube.com/watch?v=Wp_K8prLfso

    Kult.
  • Uwe Boll má něco na práci nebo jak je možný, že nemají režiséra? *1* *1*
  • RedEagle
    Jediny idealny herec na rolu Duke Nukena bol svojho casu v 80-tich rokoch Dolph Lundgren. Cena sa na neho vôbec nehodi ale ono celkovo by v dnesnej dobe uz bolo velmi tazke najst herca ktory by sa na Duka hodil. Ak dukena zahra nejaka velka nesympaticka guma dopadne to asi tak slavne ako warcraft.
    • 0011
      To je sice pěkný, jenže první Duke Nukem vyšel v roce 1991, John Cena je podle mě dobrá volba i co se týče hlubokého hlasu, ale u tohohle filmu je obsazení to poslední co mě trápí spíš se bojím scénáře. AC dokázal že ani hvězdné obsazení kvalitními herci neznamená vůbec nic
    • Jedine bruc willis když byl mladší
    • SalemCZ
      Nedokážu si představit Cena jak hláškuje
  • XorxoxTalarius
    No mam obavy ze hyper masculini a sexisticky Duke Nukem ve veku levicoveho JaTaky Hollywoodu nebude zrovna nic moc ani jako becko *13*
    • Pravděpodobně bude snaha hlavního hrdinu nějakým způsobem ironizovat (tedy ne že by Duke nebyl parodií sám o sobě, ale stále to byl "badass") a nakonec ho zachrání nějaká feministická hrdinka *6*
      • XorxoxTalarius
        Ze by aspirant na horsi hodnoceni divaku nez novi krotitele duchu?
        • no pockej jeste chystaji nove danyho partaky v zenskem provedeni *3*
          • jamar28
            Už se těším na femimake Bratrstva neohrožených...
        • jamar28
          Psst, četl jsem, že komu se ten feministický remake nelíbí, je sexista a nejspíš i rasista.
  • cumpi3
    Proc furt vybiraji hry, ktere maji na houby pribeh a zfilmovat je nema cenu? Nova Lara, ted toh)e...radeji kdyby natocili Gothic, Call of Juarez 1,2 (z Gunslingeru by byl super serial), Alan Wake (i kdyz je to pocta knizkam a Twin Peaksu), a napadlo by me spoustu dalsich her...ale oni si vzdycky vyberou hru s impotentnim a nezajimavym pribehem...a ve vysledku o to nikdo stat pro zmenu nebudu
    • original war
    • SalemCZ
      Gothic by byl drahej, alespoň budeš mít Zaklínače, i když ten asi bude víc podle knih.
  • Pamatujete kdyz byl Duke cool? To byly casy!
    • jo pamatuju, to me bylo jako vam ted.:)
    • KrPa
      ta sexisticka hra se do dnesni #metoo doby nehodi *1*
    • SalemCZ
      Jo jo, to se psal rok 1991 :D
      • to u me se psal rok az 96- ve 3d :) ..ale casy to byli super aspon ty videoherni
      • Coffin.Corner
        Moje první a jediná plošinovka kterou jsem kdy dohrál.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit