Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • A těch vozů sena, co bývalo po kostelích....
  • Ristoro
    Vypadá to prostě parádně. A mám takový pocit, že ten co je na začátku s Arnem dabuje i Černovouse.
  • to už nie je ani o hate, len o stereotype, veď ten AC prichádza s tým istým modelom prakticky bez žiadnych obmien už od druhého dielu, dávnejšie som napísal jeden sarkastický koment, že to bude pokračovať až ku Hitlerovi, no a vyzerá to, že som netrafil tak ďaleko...
    • ale vypada to paraaadne *14* *14* ja mam na AC uz vylozene alergii, nemam ani chut ho hejtovat :) nechci nikomu kazit nikdy nekoncici donekonecne nadstavovanou stejnou zabavu. Jde prece hlavne o grafiku dneska, fck zbytek *1* to ze mackam 3 tlacitka a plnim ty samy veci uz od dvojky de stranou.
  • Líbí se mi jak všechny nevděčný prasata to jenom hetujou. *16*
  • jak sem tady uz psal, vypada to jak zjednodušený hitman, co není špatne. hitmana v stredoveku bych si dal. jen to kazi ta neexistujici AI a ty ruzne pomucky. treba jak skočí doprostred davu do vozu se senem a nikoho to nezajima
    • A psal jsi to pod nickem max nebo N7N7? *6*
  • kubi-wan
    Hateři si můžou říct mámě o náplastičku na bebí, ale ta hra (až na klasickou slepotu stráží i civilů) vypadá parádně a je to po dlouhý době AC, co mě vážně zajímá.
    • Co se týče AC série, tak žádní hateři neexistují. Když už, tak se jim říká ,,Hráči, co mají mozek a vidí, že přes kopírák udělaný další díl bez výraznějších změn tahá z blbců peníze a všichni ti blbci jim to stále dlabou." Já vím, dlouhý název, ale už to tak je.

      Ježiš, vždyť oni už se ani nesnaží vizuálně aspoň trochu pozměnit ten interface. Serou na to od paty až k hlavě.
      • Jazz
        Myslíš, že to někoho zajimá? *3*
        • treba me, protoze mam uplne stejny nazor.. ale verim ze tato konzumni velmi nenarocna cilova skupina jejiz jsi soucasti krom grafickyho pozlataka nezajima vic veci... ostatne proto se to stale takhle prodava
          *15* .
  • Mato1987
    otrasná nuda.
  • BoB.2
    Pak proskočí skrz věžičku taky fajn.
  • BoB.2
    Ten žlutej vykřičník co se mu přilepil na zadek je taky vtipnej. *15*
  • BoB.2
    Jak prochází skrz ty lidi je trapný,kde je takoví to odstrkovaní rukou co bylo v jedničce?

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit