Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Black_Hand
    nahore half-life a dole doom :).
  • příjde mi že tu víc lidí pomlouvá než aby byli rádi že se tu replay snaží něco dělat pro ně. Je to super pořad. Mikoláš o tom není pochyb že se pro takovou práci hodí, a Alžběta je sice krasavice, ale příjde mi že se stále ještě moc nechytá a všemu se akorát hihňá :-)
    • Jazz
      Ten smajl jsem neviděl už rok
    • mognar
      bohužel to tak není jen zde *13*
  • K té poslední větě řeknu jen jedno... Kéž by! *14*
  • Ale v celém tom článku, lépe řečeno odstavci, co se týká nového dílu je víc chyb než správných věcí. Vrátil se k Age of Conan, ten kluk nevyhrál Xbox, ale může ho vyhrát, ještě k tomu ten špatný sledovací čas.
    • sleepless
      Jo, s Wowkem a casem to byl informacni sum, jinak to cele vychazi s ofiko popisku, takze brecis na spatnem hrobe. Kazdopadne sorry za zmateni a holt to uvidite pristi tyden.
    • Proste Polacek by uz nemel pit. A pokud nepije, pak by alespon mohl doma mit aktualni TV program. :)

      Presne, neslo o WoWko ale Conana a kluk ma sotva sanci Xbox vyhrat. My ale nic z toho nevideli, jen poslednich pet minut, protoze spatny cas. BTW ten Forza vyherce - fakt jsem se nasmal. Hrajes zavodni hry? Prave ze vubec. Hrajes na Xboxu? Ne, nikdy. Znas Forzu? Dneska jsem to jel poprve. Ale vzdyt jsi vsechny porazil o 10 sekund? Jen nahoda. :)
      Jako pri pohledu na ty soutezici, jak hrajou s kamerou za autem a pritom sedi v Playseatu a ridi to na G25, kdyz ne rovnou G27... dobra komedie.
      • Jazz
        Tobě se líp řídí s kamerou za volantem ?
        Mě teda ne, nevidim kam jedu
  • Lord of the Moderators, Fellowship of the Trolls

    Lord of the Moderators and the Two Trollers

    Lord of the Moderators, Return of The Admin
  • To budou dneska decka smutny, ze neuvidi Betku v TV. Pokud se totiz budou ridit textem "Pět minut před druhou hodinou (v sobotu) odpoledne si nezapomeňte naladit kanál Prima Cool, abyste mohli sledovat premiéru 25. dílu herního pořadu Re-Play." Stihnou sotva poslednich pet minut. :)
    • Tak tak, za to redakci asi Prima Cool nepochvali, protoze zacatek je opravdu v 13:35 a nechapu proc Jendovi davate minus.
      • To mínusko dali určitě fanatičtí příznivci TG, kteří si nepřipouští, že by se jejich miláčci mohli splést, nebo dokonce někdo z redakce, to je přeci nad slunce jasné. *7*
  • prosil bych smazání příspěvku až tak zítra, abych si stihl přečíst zase děvkařovo příspěvky :D
    • Jo jo, taky by mě zajímalo, jestli je furt děvkař furt stejně originální. *3* Je to velký Bětuščin obdivovatel, stejně jako ten Slovák, co by ji vzal s sebou na služebku...
      • Jj, meli by si asi zalozit blogisek, takhle je to kontraproduktivni. Sotva ty svoje originalni a vtipne komentare na Betku vlozi, uz jsou smazane z off-topic duvodu, neslusnosti a nekorektnosti.

        Pritom jak vidno, zajem mezi ctenari o ne je. I Betka to cte. :) Devkar, sluzebka Slovak, pak ten 11111 ci jak, adfb neco... kluci jdete do toho, navstevnost bude vysoka, fan club jen poroste... a treba vam Betus posle i podepsanou fotku. Spokojeny budou vsichni, jak vase umelecko-autorsky streva, ctenari, tak zdejsi admin. Konecne najde klid. :)
    • Ty vole vy musíte být dobrý chudáci když se těšíte na takový blitky co tady ty úchilové plodí.
    • Bod :-)) Třeba zas příjde "Alžběta" =D
  • No až na tu poslední větu v poho díl se spoustou super pařbiček.
  • Se vam tam zapomely titulky z minula, ne? : )
    Nebo tam LG a PP nejak podprahove ucinkovali i dnes? Mam nutkani k zahrani Thiefa! : D
  • SA-reg
    Teď jsem si pořádně uvědomil, že většina pořadu mě vlastně nezajímá a dívám se jen kvůli recenzím, neboť rozhovory atd. jsou stejně o věcech, co si hráč zjistí z netu dávno předtím.

    A než začnete křičet, že každej není no-lifer a každej nehledá věci o hrách na netu atd., tak vězte, že chápu, že Re-Play je dobrej a pohodlnej zdroj herních informací pro svátečnější hráče nebo pro takový, který nezajímá nic než samotná hra v ruce... já jen říkám svůj pohled a že pro mě je většina pořadu dost zbytečná...

    A tip na závěř... kolik tipujete zase pindů o moderátorce? :X
    • SA-reg a ted mi jeste prosim zdel pointu toho tveho prispevku, nejak mi to unika.
      • SA-reg
        Můj obecnej názor na RP. Asi pozdě, ale přece.
    • To je snad jasny od zacatku. Je to porad do televize. Je to souhrn pro lidi, co se jinak tolik nezajimaj.
      Odpovidas si sam, a stejne to porad resis (nebo je to poprve? mne uz to splyva dohromady - stejnej, a pro me jeste otravnejsi evergreen, nez pozadi moderatorky *7*)

      Jinak tech pindu asi moc nebude - replay diskuse uz snad maji byt jen pro registrovane..?
      • No vzato ciste do puntiku, RP je porad pro vsechny hrace. Aspon se tak tituluje. Takze jak pro televizaky, kteri tady nelozi po Games a hry znaji sotva z rychliku, tak pro (nejen) mistni borce, co uz maji vsechno nakoukano a hry komplet v maliku. No a tem toho opravdu moc nenabizi.
        • SA-reg
          Nevím, jestli myslíš přímo mě, ale pro mě jsou hry můj největší koníček a nebojím se přiznat, že aktivně sleduju novinky na herní scéně, protože mě zajímají a ne abych mohl dělat ramena na Games.cz. A nikde netvrdím, že "mám nakoukáno všechno a hry v malíku."
          • Kdepak, to nebylo na tebe a uz vubec ne mysleno jako utok. Hlavne reakce na Crooka. Na jedne strane je RP televizni porad pro vsechny, kdyz ne rovnou pro cool TV blbce. :) Na druhe by ale mel byt pro hrace a zaujmout treba i mistni ctenare (kdyz uz tady ma RP reklamu). A ti uz vetsinu traileru videli, cetli preview a treba i recenzi. Co jim pak RP dava a prinese?

            Jinak to mam jako ty, nevidel jsem vsechno a nemam to v maliku. Ale novinky a herni scenu sleduju a o co se zajimam mam nakoukano a nacteno. Ten zbytek pak vnimam tak nejak letem svetem a obecne. Takze v RP ocenim asi jen recenze, coz je takovy doplnek ke zdejsim Games videorecenzim. Proste lepsi videt tu hru v pohybu, udelas si lepsi predstavu. Jenze od toho tu zase mame gameplay videa a ukazky typu prvnich 15min z hrani.
      • Mně jde přispívat bez registrace...
        • 13_11
          Pak asi budeš slušnej kluk.
      • SA-reg
        >replay diskuse uz snad maji byt jen pro registrovane..?
        No jo vlastně... tak to pak jo...

        Jo, já se k Re-Playi obecně vyjadřuju poprvé, chtěl jsem si to odbýt. Ono stejně není zatím o ničem moc diskutovat, než odvysílají novej díl...

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit