Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Moje hodnotenie:
    Hral som to presne 19 hodin a 12 minut, prešiel som všetky questy na ktore som narazil-nastenky-rozhovory, vyhral som všetky zavody, niekedy som sa vracal do tych istych lokacii, čo by mi malo vadiť, ale vôbec mi to nevadilo, pretože boli krasne-napriklad hniezdo Techmaniakov v Podzemnom meste, alebo to zničene mesto čo už bolo horšie, lebo tam blbli textury, no a poslednu misiu som čakal trošku bohatšiu, aj ked prekrasna, nahypovana hytech katedrala sa mi velmi pačila-bolo to kratke, a na zaver by som od ID Soft čakal tuheho Bossa, ale nečakane zaverečny filmiček, tak mi zostal nakupeny arzenal v inventary... *1*
    Čo sa znovuhratelnosti tyka, skušal som hrať v bare tie karty a celkom ma to bavilo, ale slečna na mna vytasila silne karty, ktore som ja nenašiel, tak so mnou trošku vytrela zrkadlo, a počul som že Carmack pripravuje 15Gb texture patch, tak sa tečim, že otočim ešte raz...
    Celkovo velmi dobry dojem, husty akčny zažitok, RPG prvkov presne tolko, kolko sa na FPS sluši, vťahujuci pribeh a skvela postapo atmosfera...davno som sa tak nebavil...9,5/10
  • Moje hodnoceni: Dohrano po 9 hodinach komplet (krome zavodu). Vetsina casu stravena jezdenim autem a poslouchani npc pro cekani na zadani questu. Stereotyp od zacatku do konce, v ty hre se neni na co tesit. Dalsi problem tyhle hry, je ze po dohrani neni duvod nekdy hrat znova. Myslel jsem, ze to bude druhy Borderlands a ono ne. :( U multiplayeru jsem myslel, ze to bude coop campaigne a misto toho je to nejaky tymovy vrazdeni mutantu a podobnejch sracek. U me velky zklamani.
  • Archengel
    No, rage jsem dohral na xku takže jsem tech. problemy nemel...ale i tak mi prijde 10 prehnane...hra se mi libila a moc, ale to je subjektivni, me se treba libilo ze ma pribeh-nepribeh...ale proste htratellnost,AI, grafika? atmoška celkove v rage me po dlouhé době střílet bavilo...a celkove ta hra je dost variabilní...ale absolutní hodnocení ne...už jen proto že se to zezačátku muselo patchovat,aby to šlo hrát... 9/10 je adekvátní
  • AncaDlanca
    Holesovicka trznice nejhnusnejsi misto v Praze???........ Mohly by se misto toho pareni projit po Praze a nejhnusnejsich mist tam bude mnohem vic a Holesovicka trznice tam nebude!!!
    • frag.ment
      Souhlas, třeba Žižkov v Praze je luxusní, hlavně večer.
  • nevite jak se jmenuje ta hra co je uplne na konci ten kratkej filmecek ?
    • na konci tohoto dilu ??
  • hudba jestl se rozzlobime, budeme zli je neprekonatelna:D
  • nevite jak jse menuje ta pisnicka co hraje v ukazce na ten notebook ??
    • Apollo 440 - Ain't Talkin' 'Bout Dub
  • zelda_28
    Rage mam, bavim se skvele...muj pocit je 9/10. Technicke problemy nemam, jednou malou upravou jsem hru vytahl graficky na maximum a je krasna. 10/10 si nezaslouzi...neni dokonala. Ale treba Deus Ex: Human Revolution, ktery me bavil jeste vice hodnotim 10/10 a taky neni dokonaly.
  • Shenkster
    Škoda že Dark Souls není na pc :/
    • Archengel
      už zase? proboha to musite vsichni brecet u kazde hry ktera neni na PC....
  • Alzbetko muzu Te pozvat nekam na kafe? Kdyztak se ozvi na papajoe@gmail.com.
    • GlaDOS
      Máš dobrý smysl pro humor :D

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit