Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Je to smutný, když mají dneska k netu přístup spratci, který bez jakejchkoliv zábran blejou na internetovejch diskusích svoje nesmyslný bláboly. Dřív to bylo tak, že když se bavily dospělí, tak děti šoupali nohama. Dneska jim anonymita a nemožnost rozpoznání věku na diskusi zaručuje to, že se jim dostane stejnýho sluchu, jako lidem dospělým a znalých věci. Z toho je mi na nic.
    • Drom
      s tou anonymitou to neni tak horky a bude hur :) no mozna v mnoha pripadech asi lip
  • btw. v 4 minute sa hovori o zaciatkoch MP a Warcraft... pani niekde evidente zabudli DUNE 2 ktora sa dala hrat cez seriovy kabel ;)
  • Přesně tak a zákzat IP adresu je holý nesmysl. Zakážete veřejnou IP a odepíšete dalších X nevinných lidí *7*
  • Ahoj. Nevite nekdo jak se jmenuje pisen od 16 minuty? Diky
  • blixak
    Panove, touhle diskusi uz docela pretekla mira nasi trpelivosti. Tuhle aktualni uz jsme museli zcenzurovat a pokud to nebude pristi tyden normalnejsi, dockate se toho, ze pod clankama o Replayi bude nejakou dobu diskuse uplne zakazana. Je mi lito, ale tohle je fakt zumpa, ktera nema na hernim webu co delat :(
    • Na druhou stranu to tady evidentně čtete a rady si berete k srdci, takže zrušit diskuzi by byl jen krok zpět. Ale jen vy si určujete svojí budoucnost a sledovanost.
      Ale neustále mi udivuje (a to nejen tady), jak pár hloupých komentářů dokáže nadělat vrásky lidem na čele. :)
      takže gudlak
    • Smazání komentaře a ban třeba na jeden den by byl jednodušší.Nebo zakazát psaní komentařů na týden přes IP...Přoč by měli trpět kvůli několika pubertákům všichni.
      • MrSanta
        Já bych se s tím nemazal. Případům jako je např. devkar bych dal banán permanentní.
        • Ban ničemu nepomuže stačí aby člověk znal proxy.
        • Souhlas. Nemazat se s nima a davat perma. Nikdo tady na ty ubozaky neni zvedavej.
  • zabouch sem se do ní *1*
    • Tak se z toho nevystříkej jako ostatní *1*
  • To ze v dead space jsou nudne ukoly najdi a zmacni atd.. to by myslim nikomu nevadilo, kdyz v Cod se to omezilo jen na najdi a znic...:D ale tech par map a malo nekromofskej chrakteru...
  • a na co je tam ta zenska, ved skoro nic nehovori ..ani ju tam netreba.
  • .
  • Trojky.
    • jinými slovy, sis na ženské vnady ještě nikdy nesáhl, a k této hypotéze mám následujcí důvody, kdyby ano tak tento komentář nepíšeš, je ti asi 12let a jsi silně zakřiknutý a stydlivý jedinec, re-play není o ženských vnadách a už vůbec ne o čísle jejich velikosti a za poslední, to že u toho onananuješ nemusíš psát do diskuze...

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit