Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Dobrý FC. Díky
  • Na ten vas "osli mustek" uz zacinam byt dosti alergicky a to beru prasky proti alergii každý den.
  • Baty tam dělá co? Jakou má spojitost s hrami krom toho, že se občas obléká do cosplaye a je to přítelkyně Fioly?
    • třeba ty hry hraje a zajímá se o věci kolem nich, asi jako většina lidí ve Fight Clubu...
    • corfer
      To je stejný, jako kdyby ses ptal, co dělá na Games.cz, potažmo v Levelu, naprostá většina autorek... Tomu se říká klientelismus... A ne, nejsem žádný šovinistický prase...
      • Ehm, ne právě jsi potvrdil, že jsi docela slušné sexistické prasátečko :).
        • corfer
          Pokud byste nečetl můj příspěvěk tak povrchně, jak jste pravděpodobně učinil, možná byste se v mých očích svou reakcí tolik neztrapnil... Ale chápu tu Vaši snahu hrát vše na hyperkorektní strunu... Mně absolutně nevadí ženy v redakci, vadí mi klientelismus a fakt, že se nám, čtenářům nikdo ani neobtěžuje představit nové autory například v Levelu, který jsem patrně jako spousta dalších začal kupovat v domnění, že se na jeho stránkách setkám se zkušenými autory. Výsledkem dlouhodobého praktikování klientelismu je, že se při hledání nových autorů mužská část redakce nepodívá ani dál než za svůj obývák. Jestli si myslíte, že je to tak v pořádku, pak se nemáme o čem bavit...
          • S ohledem na to, že level v podstatě v současné době dělá "pár kamarádu a jejich známých", je hovoření o klientelismu docela komické. Jinak byste pochopitelně nemohl hovořit pouze o autorkách, ale i o autorech (což jste neudělal). A z vašeho dalšího příspěvku mám pocit, jako byste žil v představě, že partnerky redaktorů bezmocně doma sedí třeba na mateřské dovolené (to přeci každá ženská dělá, ne? *bije se v hruď*), u toho smolí recenze a slibují svým partnerům pomyšlení za to, když v Levelu jejich článek otisknou. Nejen že jste sexistické prasátečko, vy jste sexistické prasátečko tuplované.
            • corfer
              Kdybyste mě v prvé řadě neurážel dosti nevybíravým způsobem, asi bych se neobtěžoval reagovat. Věřte mi, že opravdu nemám nic proti ženám v redakcích libovolných magazínů, ale právě v tom psaní na dobré slovo já shledávám ten největší problém... Kupuji časopis a očekávám servis... Vadí mi tedy, když nevím zhola nic o autorech/autorkách, kteří pro mě ten servis připravují a jediné, co si čas o času přečtu třeba o autorkách je, že jde o drahé polovičky současných autorů. Jak jsem napsal prve, jestli to nevidíte jako podstatný problém, já ano. A rozhodné ne proto, že jde o ženy... Čtěte, prosím, trochu mezi řádky, když už to pro Vás není pochopitelné hned.
              Games mám rád a zhrzeným grafomanem opravdu nejsem. Píšu pro jiný herní magazín, kde to funguje úplně jinak, proto mě překvapuje, že byť by zde měly být podmínky pro to, aby se redakce podobných věcí vyvarovala, neděje se tak...
            • Heleďte, možná byste měl přestat vše poměřovat vztahem klient/služba. Za Levelem nestojí žádný velký publisher, kupujete si prakticky "samizdat". Jasně, bývávalo to jinak, ale časy se změnily. Berte to tak, že si v podstatě kupujete fanzine, který se díky těm prachům co do toho vkládáte, dostane na stánky s denním tiskem. Někomu to může vyhovovat, jinému zase ne. Ale jak by vám každý kapitalista řekl: "vy rozhodujete o tom, co si nakonec koupíte".
              Edit: hergot, já somár jsem editoval a přepsal špatný příspěvek a starý tak smazal. Ale pointa je snad jasná. Problém by nastal ve chvíli, kdyby ve veřejném prostoru stála skupina lidí, které by bylo přispívání do levelu odepřeno z toho důvodu, že by redakce dala přednost známým/rodinným příslušníkům. Skutečnost se zdá být spíše opačná.
            • corfer
              Nechápu tu potřebu vytrhnout něco z kontextu a v rámci snahy udělat ze sebe v očích diskuze Supermana v toleranci, plivat hnůj na člověka, který dal dohromady příspěvěk s tvrzením podloženým argumenty... To by ale občas chtělo sundat tu masku ,,správného" člověka, který je otevřen všemu... Trapné...
            • corfer
              Tak na tuhle směšnost už se mi pomalu ani nechce odpovídat... Samozřejmě, že jsem měl na mysli i mužskou část redakce a zmínil jsem pouze autorky v reakci na původní příspěvek v jehož vláknu se obě naše reakce nachází. Nebudu se snižovat k urážkám, ale jestli si sám myslíte, že autoři nedostávájí zaplaceno a na úrovní Levelu se nejedná o klientelismus, pak patrně žijete v obrovské růžové bublině... Soudím ale, že podle toho, jak se mě snažíte obalit stereotypem a očernit jako šovinistu, budete asi jedním z těch borců s růžovými brýlemi, kteří jsou přesvědčeni,že existuje něco jako tolerance. Hlavně bojovat za lepší svět... I když to znamená přehlížet skutečné problémy...

              Možná Vám to bude připadat neuvěřitelné, ale díky bohu za to, že už herní weby nejsou jen Sausage festy... A to říkám já... Tuplované šovinistické prase
          • corfer
            EDIT: Ale bezdůvodně urážet se nenechám!
    • dela porad indian, dabuje, cosplay jede trochu vic nez obcas...
  • Neprehnala to s tou rtenkou? *3*
  • Lukas—Frantisek kombo dobry. Ani se mi pan F neprefoukl do neposlouchatelnosti, jako tomu obvykle bejvalo. Anebo mi zkratka jen od posledne vzrostla tolerancni abilita. Byt i tu se stihl vyklubat ekvivalent vcerejsimu hajlovani. To asi doba vym....

    PS—Ma Lukasova oblibena kloubni fraze anglickou alternativu stejneho vyznamu?
  • Koukám na stream a nikde nevidím odkaz s chatem. Kde můžu položit dotaz? :)
    • Přímo na chatu co je YT

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit