Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Zdar potřebuju poradit, zrovna dělám zakázku Včelí fantom. Sleduju stopy až ke dveřím do sklepa nedokončené budovy. Podle questu mám otevřít dveře do sklepa ale to se mi bohužel nedaří. Zkoušel jsem i různá znamení ale bez výsledku. V průzkumném modu se dveře zobrazují jako normalní, tudíž by měli jít otevřít pomocí interakce. Prosím poraďte někdo už nevím co s tím.
    • Pro papi. Taky jsem se tam zastavil, ale po chvilkovém kroužení se mi zobrazila interakce a tudíž jsem zmáčkl "E" a objevil se zadavatel půlčík dal mi klíč a vymalováno. Jo hraju to s patchem 1.5.
    • Jen další z mnoha chyb, kterými Witcher 3 bohužel oplývá.

      https://steamcommunity.com/app/292030/discussions/0/613958868361299822/
      http://www.gamefaqs.com/boards/702760-the-witcher-3-wild-hunt/71847940

      Mně většinou reload starší pozice v podobných případech pomohl.
  • Lidi, chci se zeptat zda cesta na ostrov mlh je finální část hry, nebo se hra bude ještě nějak větvit ? prosím bez spoilerů
    • Magister_Peditum
      Tak větvit se už nebude, ale konec hry to zdaleka není.
      • Díky všem, mám toho ještě dost na objevování a na vylepšení zbroje a chci se na finála pořádně připravit.
    • V podstatě tím začíná poslední fáze hry (příběhu o Ciri), ale ještě budeš moct udělat spoustu věcí včetně vedlejších questů, takže to není úplně finální část hry.
    • Jo, je to konec. Bez spoilerů.
  • Viděl jsem teď Zaklínače 3 u kamaráda na Pc a je to celkem pěkné. Ovládání je asi lepší pomocí Pc verze 360 ovladače.
  • martin.mares.984
    Docela povedeny special, ale skoda, ze tak brzo odesel Ales Smutny. Uz dlouhodobe mi prijde, ze dokaze hodnotit hry s nadhledem a byt takrikajic "nad veci". Je mu jedno jestli je to americke, nemecke, polske, slovanske nebo kdovijake RPG... Taky me mrzelo, ze tam nebyl Pavel Dobrovsky, ten by k te diskuzi urcite prispeo nemalo, vzhledem k jeho zkusenostem s danym tematem a Zaklinacem obecne.

    Nechapu ten "hate" na Alzbetu Trojanovou... me jeji ucast prisla jako dobre oziveni a zase mela moznost nabidnout jiny nazor - jak vidi spoustu temat zenskou optikou. Jeji projev mi teda neprisel nic strasnyho... resit jestli rekne Alzbeta Trojanova jakozto zena sprosty slovo mi prijde stejne uhozeny jako kdyby nekdo resil, ze Martin Bach jakozto otec obcas mluvi sproste. Navic Fightclub byl snad od zacatku mysleny jako uvolneny, pohodovy pokec o hrach....

    Jinak Martin Bach mluvil taky hodne rozumne - bez "ruzovych bryli" narozdil od totalne nekriticke vetsiny hernich novinaru a hracu. Lukas Grygar to dobre vystihl prirovnanim k tomu, jak hraci resili nedostatky u Skyrimu a nad nedostatky u Zaklinace 3 se zaviraji oci, protoze je "slovansky" a je "proste nas"...

    Milos Bohonek mi prisel asi tak... "Zaklinac 3... kdyz ho milujes, neni co resit"
  • Jo a abych nezapomněl, po dohrání hry vás to hodí zpět do světa, ze kterého jsou naprosto všechny důležité NPC postavy vymazané *7* , místo toho, aby je tam nechaly samozřejmě v závislosti na vámi dohraném konci.
  • RazorProduction
    Lukas pri svojich vyrokoch zabudol asi na toto https://www.youtube.com/watch?v=va9xEbNhQxE a https://www.youtube.com/watch?v=dt_y6PU0tkc *15* PS : mne se cz dabing libil,to bude asi i tym ze som sk a mne vsetky cz dabingy pridu lepsie jak sk (skuste pozriet smrtolnosnu pascu 1 v sk,zaplacete !!! *9* *1*
  • Vynikající hra, sice díky bugům téměř nejde dohrát (vzpomenuj např. questy Three to Tango nebo The Great Escape), ale jinak 10/10. *6*
  • Samariel
    Mám dotaz na redaktory games.cz. Přáli byste si hru z knižní série Malazská kniha padlých?
    • ales.smutny
      Já snad radši ani ne :) Podlě mě by bylo velmi obtížné předat to, čím MBoF vyniká do počítačové hry. Velkou část kouzla série ostatně tvoří Eriksonův sloh. Určitě ne RPG, možná by šla nějaká strategie, kde by člověk nutně neočekával podobnou kvalitu vyprávění a soustředil by se víc na technikálie, kterých SE dodal víc než dost.
      • Magister_Peditum
        Tak hlavně, jakmile by se v tom začali vrtat malazský sapéři, tak by stejně porazili sebesilnější starší božstvo...nebo by stačil jeden Karsa Orlong. *15*

        Nicméně, ta hra by teoreticky vzniknout mohla, když uvážíme, že Erikson s Esslemontem svět Malazu původně vymýšleli jako stolní hru. Nikdy neříkej nikdy. Pána prstenů taky dokázali zfilmovat a to se tvrdilo, že to nejde. *15*
        • Jde nejde... film taky stál za starou belu. *1*
  • Hra je to fakt skvělá, účastníci fight clubu mají dobrý postřehy, jenom by opravdu neměla v pořadu tohohle typu buchta mluvit jak dlaždič, nejsem žádnej pokrytec, mimo kamery ať si mluví jak chce, ale tohle mi přijde zvláštní, v re-playi mluví slušně. A Martin Bach, to je kapitola sama pro sebe, občas má zajímavý názory, nic proti němu nemám, ale jeho sociální inteligence asi nebude na závratný úrovni, to , jak neustále skáče lidem do řeči a překřikuje je, to je na facku. Jinak nesouhlasím s Alešem, v DAI jsem nahrál nějakejch 30 hodin, než mi došlo, že je to dost nudná a sterilní hra, questy pořád o tom samým (když je porovnám s qestama v třetím Zaklínačovi, tak je to jak nebe a dudy), kromě vlastního hradu a jednoho pidiměstečka žádný sídla, brutálně neinteraktivní svět a naprosto pitomej hack’n’slash combat alá diablo.
  • Jinak docela dobry hlasky,grafika supr,zajmavi pribeh.(bez odbocek)

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit