Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • No tak nabádat někoho k tomu aby se těšil na film na základě videa z videohry, tak to teda nechápu.. Film nemá s hrou nic společnýho, narozdíl od Nolana totiž tvůrci pochopili, že je to adaptace komiksu, tudíž by to mělo mít odpovídající pojetí postav, vizuál a tmosféru.. Takhle to ve filmu vůbec nebude, ale dělejte jak myslíte..:)
    • Veskoslav
      Nepochopil o čem ten trailer je:)Ale budíž:) A dooručuji si přečíst Ticho a podobné komiksy, by ses až divil, jak je město "obyčejné":)
      • Spíš tys to nepochopil, jak sem to myslela, ale budiž:) Ten komiks sem četla, ale tíky za tip.. Jde mi o to, že Nolanovy filmy mají naprosto nezajímavý vizuál, narozdíl od hry.. Takže mi příde naprosto zcestný někoho lákat na film na zakládě záběrů ze hry, která je něco jinýho než film.. To sem ale byla asi naivní, když sem si myslela, že by s tim tady někdo souhlasil.. Ste tady všichni nažhavený na ten film, tak se chcete hádat i když neni o čem:) tak si to užijte
  • rhaegar
    Prostě nechápu jak někdo může kritizovat TDK.. jeden z největších filmových zážitku posledních let a samoržejmě se najde nějaká ta chybka, ale to je pochopitelné.. pro mě LOTR a TDK nejvěší filmové události 21 století.
  • Ta kritika od toho panáčka dole je samozřejmě směšná, ale jestli chcete opravdu racionální kritiku TDK 1) Příšerný střih v akčnich scénách, respektive kdy je Dent jako návnada pro Jokera (už se ta scéna i rozebírala na youtube, mozek je při ní zmatenej kvůli hloupému střihači a hloupé režii) 2) Obecně akční scény nemají dynamiku a Nolan je tím známý. Neumí točit akci (třeba se to do TDKR doučil) 3) Scénář. Specificky posledné dějství TDK je dlouhé a neohrabané. Nolan se dá přirovnat k Michaelu Mannovi (Nelítostný souboj, Miami Vice, Poslední Mohykán,...) Je civilní, syrový a ví, jak točit dialogy. Ovšem Mann umí točit i tu akci. Zdar.
    • Jeho nejkvalitnější práce - Memento.
  • TDK je naprosto EPIC film, skoro až geniální "komiksový" film. A TDKR bude stejná pecka, jsem o tom přesvědčen.
  • BoB.2
    Minimálně Catwoman vypadá líp než filmová.
  • Ale že jste mi dali, už jsem se lekl, že Nolan k filmům začne dělat i hry fuj
    • v tomhle souhlasím s Kedaro, Nolanovy filmy mě nechávají chladným.
      • Veskoslav
        A kolik jsi jich viděl?:)
        • 6 z 8
    • Veskoslav
      Jak fuj proboha. Pokud by stejně tvořil hry jako filmy, tak máme jedny z nejlepších her:)
      • Izmæl
        To teda! Ostatně, asi tak půl roku po premiéře Inception kolovala spousta novinek, že se chystá hra Inception od nějakého ne příliš známého studia, ale že na to celé bude Nolan dohlížet. Vzpomněl jsem si na to díky tvému příspěvku, ale nevím, zda-li se něco s tou hrou skutečně děje a stále se na ní pracuje (ale nejspíš pod pokličkou), či se na to všichni vysrali.
      • asi jsem to nenapsal dost jasně, filmy jo, hry podle filmu ne
  • h0p3
    už příští pátek.. nemálo se těším *7*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit