Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Jack1947
    Ale no tak jako Trailer na Beckovou Starcraft filmovou adaptaci proc ne. *3* Jako fan film, ne to vazne ne to uz radsi ten Portal jwe mi lito hosi ale za to si zarez holt neudelate. *4*
  • Kurňa, postaví celý Battlecruiser ale hodiny na můstek musí ukrást mojí babičce, to se nedělá. Plus teda nemůžu dát ani za zpracování, když to srovnám s jedním HL2 projektem, který sem viděl před lety, tak tohle je hodně slabší. To taky to dělala nějaka banda kluků jen tak for fun. A mimo jiné s vlastním "příběhem", ne totalní kopírku. A ačkoli chápu, že ne každý je chodící kamenolom s tváří Clinta Eastwooda z Hodný, zlý a ošklivý jezdící do práce Batmobilem jako já, tak tvář holobrádka hned na začátku mě způsobila křeče očnich bulev.
  • Proč je na tom bojišti takový ticho?
  • líbí se mi to, aspoň za tu snahu jim musím dát bod, ale hodně bych jim strhl... zerglingové co si pamatují tak přece skáčkou ne se líně plíží ale dobře... nebudu kritizovat ale schválně se podívejte na originál a tohle a zaměřte se na konverzace... mají to špatně načasované a rozhovory ztrácí svůj náboj...

    nejvíc to jde vidět u rozhovoru s Admirálem... kdy se ptá Alexeje... snaží se, ano, dbají na detaily ale když už si dají takovou práci aby to vše tak pěkně zapadalo tak to úplně zabijí nekvalitním dabingem... Stačilo přitom lepe používat slova, přenášet důrazy na ty správné slabiky... ne to spíš jen recitovat
    • Už to první "Who's in charge here?" je z tohodle pohledu špatně. Ale u toho ghosta zabili i to, že poslouchá hudbu, což tady není skoro slyšet, ale má to taky svůj význam. A tak dále.

      Na druhou stranu jsem to čekal mnohem, _mnohem_ horší. V rámci "žánru" určitě nadprůměrné dílko.
  • Diskuze ke clanku o videu, to je idealni misto ventilovat mou frustraci.

    Taky vam prijde, ze se za poslednich par let rozmohlo nahrazovani opravdovych animaci (primhourime oko a rekneme, ze i tech ingame) lacinymi... jak to rict, (polo)statickymi obrazky?

    Ze namisto skutecne se pohybujicich postav a veci se dnes hry spokoji s obrazkem, ktery doprovazi nejake drsne mluveni. Nacez do obrazku se treba promitne jiny, nebo se kousek zacne hybat – jak nejake leporelo nebo vystrihovanka.

    A hrane nebo animovane filmecky vymiraji a vymiraji a uz nikdy nezazijeme takovou paradu, jakou byl treba Tiberian Sun... KANE LIVES!
    • Parádu? Myslíš ty zoufale přehrávající amatéry v papundeklových kulisách? Nostalgie je sviňa, ale tohle je fakt zoufale špatný...
      • Ha, nikdy! Bylo to prehravani a bylo to papundeklove, ale melo to kouzlo. Navic se nemuzu zbavit dojmu, ze i beckovost CnC animaci je lepsi nez caste lacine "vyreseni" animaci, jakeho jsme svedky v soucasnosti. Plus myslim, ze s kvalitou a produkcnimi hodnotami, jake mame dnes, by se pri pokracovani trendu skutecnych filmecku jejich kvalita zlepsila. Nerikam milionove rozpocty jen kvuli filmum, ale trochu mene papundeklu a zavanu beckoveho filmu.
    • Shania
      ne vsichni maji penize na poradny animace a pokud se to dobre udela, tak to uplne staci, navic je muzou udelat delsi.
      • Ja samozrejme chapu vyhody a nevyhody obou pristupu a u mensiho titulu bych to presel, ale pokud pamet slouzi, tak takove leporelo mel treba Dawn of War 2 nebo nejake ty jeho odnoze (samozrejme mimo uzasne trailery/intro nebo co to bylo). Tedy velika hra a ne nejaka indie zalezitost nebo prvotina noveho studia. To je to, co mi trochu vadi.
  • + 1 za snahu, - 1 za provedení
  • XorxoxTalarius
    Pekne, jen nachapu proc dneska vsichni tak strasne musi mit vsechno CGI na coz nemaji ani prachy ani skill. Prece jen my prijde lepsi kdyz driv delali hodne veci modely (a pri remasteringu to jen na pocitaci doladili). Tahle ta moda cim vic pocitac, tim vic adidas je hrozna
    • MrSanta
      Mě už taky ty CGI lezou trochu krkem. Jsem zvědav na novou sérii Star Wars. Tvůrci se nechali slyšet že zvolí přístup původní trilogie a budou se snažit tam cpát co nejméně CGI. Takže už to snad nebude působit tak uměle, jako episody I až III.
    • U fanouškovských projektů za 0 peněz to chápu, modely mariňáků, battlecruiseru a zvuky vykradli přímo od Blizzardu, zerglingy zkusili udělat svoje a když zjistili že ani masivní blur efekt to nezachrání tak toho radši nechali, lidem dali xichty svých kámošů protože modelovat CGI obličej po tom co předveli u Lingů by byla katastrofa, pak ještě udělali totálně nudnou generickou krajinu se zákopem ze kterého nejde střílet a velící místnost na úrovni druhého Red Alertu.. jo a ještě pár výbuchů a záblesku z Adobe After Effects :D
      • XorxoxTalarius
        No a to je prave to co rikam ... my netvrd ze kdyby vykopali nekde zakop a udelali prave kulisy, tak to nevypada stokrat lip. Skoro mam pocit ze si rekli ze by se spotili a to by nebylo cool :D
        • Já ti netvrdím že by to nevypadalo 100x líp, ale že by to bylo 100x dražší, vyrobit kulisy, sehnat místo, kamery a stejně by tam část toho CGI dodělat museli. Tohle udeláš s kradeným MAXem/Mayou, After Effectama a dávkou mladistvého nadšení a pár kámošema přesně za 0 peněz.

          U Holywoodských velkofilmů je to samozřejmě něco jiného, na jedné straně máš blázny jako Gondry nebo Nolan kteří musí mít úplně všechno dělané ručně (a dohání tím herce k šílenství) a na druhé straně George Lucase který točí filmy kompletně před zeleným plátnem
          • XorxoxTalarius
            No ja bych prave rekl ze vyrobit kulisy a udelat modely te vyjde levneji nez delat CGI a to i v tomto pripade, vsechno si proste vyrobis sam, jedinej rozdil je ze te to bude stat trochu potu

            Note: Myslim v pomeru pouzitych cloveko hodin
            Note2: Teda za predpokladu ze vykopat zakop jim nezabere tyden a pri styku s lopatou se jim udela mozol :)
            • to bys řekl špatně, pokud si to CGI budeš dělat sám tak tě to nebude stát vůbec nic, vyrábět kulisy a filmové sety tě bude stát pár desítek tisíc jen na materiálech i když si to pak sám poskládáš
      • I ta command room vypada jak z animacek ze sc2
  • Tushan
    brood war zlatý časy
  • No vyzera to hrozne, dnes uz aj 12 rocny s MAXkom spravi hadam lepsiu pracu co sa tyka tych prisernych efektov.
  • Harry_Styles
    podle mě je to sakumprásk zkopírovaný Hyperion ze SC2
    • jj, je to hi poly model hyperionu z dvojky
      • Coz vlastne neni podle lore, protoze tenkrat jeste nebyl upgradovanej a vypadal asi takhle:
        http://starcraft.wikia.com/wiki/Battlecruiser?file=Battlecruiser_SC1_Art1.jpg

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit