Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • R-BLOG
    .
  • Ten vtipek s Drdou byl tak cerny, ze by mohl z fleku sbirat bavlnu. :)
    A co se tyce one ponozkove hostiny Petra Polacka, tak to bylo na zaklade jednoho jeho davneho neuvazeneho vyroku, ze pokud Nintendo vyda MM na 3DS tak sni svoje ponozky po celodenni ture v horach.
  • risa2000
    Speciál z GDC byl dobrý, oceňuji hlavně to, že oba Petr i Martin mluvili k věci, dokázali zformulovat svůj názor a vyjádřit se ve větším souvislém celku. Jako dospělí lidé.

    Naproti tomu, co předvedla pražská sestava byla zoufalost. Pavel připomínal nezbedné dítě, které se jen snaží upoutat pozornost tím, že vyrušuje, nedává pozor a libuje si v tom, Lukáš ho v tom podporoval a Aleš sice zůstal civilní, ale bohužel neměl moc šanci a navíc, z toho co řekl, kolik toho skutečně stálo za to říct do éteru? Že nepřišel Olejník bylo štěstí, ale stejně jsem to vypnul než došlo na dotazy.

    Dobrá práce :)
  • donni1024
    BTW jasne ze si mozes kupit Razer Hydra aj v europe, ja jednu mam a je to ok, treba mat trochu trpezlivost s nastavenim ale...
  • cr8gg
    Olejnik neprisel a snazil se to hodit na falesnou pozvanku jo? ...uroven tohleto .. :D
  • Corvus
    Ta za mě aktuální Fight Club velice nudný... Chce to hosta.
    • Nesouhlasím.. já se velmi dobře bavil.. než nastal čas pro (opravdu hloupé) dotazy, tím byla narušena jinak dokonalá fluidita! Kombinace Smutný, Dobrovský, Grygar a Olejník(za dveřmi) zaválela.. *3*
  • celoush
    dneska tam doslova chyběl Honza Olejník *5*
    • Sr_Lobo
      Chtelo by to vylovit zaznam z bezpecnostnich kamer, kterak zoufaly Honza busi do vrat a hulaka "Tak puste me ku*va dovnitr!!!" a po chvili se otoci odkracis se slovy "Se vam na to muzu vy*rat, delejte si to sami..." *15* *15*
    • MARTASLJ19
      Vie prečo sa skrývať a tým dôvodom je katastrofálne zhodnotenie: The Order 1886 *1*
  • pamatuju se jak jste se divili proc lidi bavi lets play a co je to za modu...neni to tak davno. A ted uz to delate taky, aby jste udrzeli krok s dobou, tak se moc tem vlogarskym fakanum nesmejte. Vase letspleje jsou stejne nudny jak jejich. Mrknete se na fattypillow at vite co maji dnes pubertaci radi.
    • Thorar
      Něco mi íká, že na puberťáky cílet nechtějí..
      • Sheepa
        Moje slova... A jedině dobře!!! *5*
    • copak se nekdo smal? grygar jen uprimne rozebral jak to je ted a naopak to dobre rozvedl k moznostem VR, ktereho je uz ted vsude plno. a v budoucnosti bude vic.
    • Jack1947
      No tak na ně nemusíš koukat (chvála bohu) mně třeba baví a retro letsplejů si cením. *4*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit