Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • michaliuz18
    nepoondite sa z tej betky, stale mate na nu len narazky , co jej zavidite zamilovanci? normalne nausnice ma normalne vyzera :D
    • Walldstein
      asi tak...ale to nemění nic na faktu, že holka která dokáže zapařit a zároveň je hezká a nejspíš nemá v hlavě nbas*áno je dost ojedinělej jev, za kterej by mnoho lidí dalo nevim co...
  • Prosím Vás ako sa volá tá pesnička čo hrá pri trailery ku Armored Core V ? :)
    • Nero - Doomsday
    • Mínuskujete lebo neviete? :D
      • michaliuz18
        tu sa minuskuje za barjaku blbost
  • S výběrem naušnic pomáhala komunita World of Warcraft jak si všimli na WOFANU *10*
  • Veskoslav
    Děkuji Tiscali a redakci. Osobně zapomínám, že Replay je v sobotu, tak dík za připomenutí a možnost shlédnutí;)
    • Walldstein
      Nevim jak ty, ale já to tady na Games mám kratší než na stránkách Re-play. Ale jinak ano, připojuji se k díky
  • Lynch
    Mě se ten Syndicate zamlouvá, až bude stát méně tak ho určitě vyzkouším, i když dostává všude možně rozporuplná hodnocení.
  • jindra.veliky
    nausnice vetsi nez usi *15* skoda ze nemala jeste tu pytlovitou cepici *14*
    • Veskoslav
      Škoda, že Tě neodtáhli Borgové a neasimilovali....
  • BoB.2
    Sakra dneska jsem to prošvihl *13*
  • Trol.diskuzni
    Co to má ta moderátorka na uších? *8*
    • Blinkry ne deb*le jak jinak by asi zatáčela?
    • Veskoslav
      Něco, co máte v ústavu kvůli Vaší bezpečnosti zakázané.
      • Trol.diskuzni
        Tak to bylo opravdu tvrďácky řečeno, biochlape... Smekám! *5*
    • Mayuri12
      http://digitalmokwetsi.blogspot.com/2012/02/internet-trolling-will-finally-get-me.html
      • BoB.2
        *15*
    • Mayuri12
      Zase si tu první jak říkám troll diskuzní musí být alespoň 5 různých osob takhle to vypadá že vod komplu ani na záchod nechodíš.
      • Erien
        Taky že nechodí je napojen na hadičky, sedí u hlavní stránky Games, kterou každých 20 vteřin aktualizuje a až se objeví jakýkoliv článek, tak aniž by ho četl vleze do diskuse a plácne tam tu největší kravinu, která ho v ten moment zrovna napadne.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit