Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Na PS3 to bude vypadat lip nez ostatni hry ktere na PS3 byli teda pokud neberu jine exkluzivity jako je The last of us atd. Protoze zatimco od hernich tvurcu ktere nedelaji exkluzivity je procesor CELL od PS3 vyuzity jenom na 20-40% tak exkluzivity vyuzivaji procesor celej tak jako RDR, The Last of us, Uncharted atd. Takze jakoze GTA IV se na PS3 trhalo a vypadalo strasne neznamena ze GTA V se bude trhat nebo bude mit rozmazane pozadi jako GTA IV aby to vubec sedm let stare konzole rozjeli.A proto take od PS3 exkluzivky vypadaji lip nez od Xboxu diky silnejsimu procesoru. I kdyz RDR vypadal lip na Xboxu protoze byl predevsim exkluzivka pro Xbox ale rozdily byly malinke tak samo GTA V na PS3 bude mit mensi rozdily nez Xbox.
  • Keyz: Bud jsi slepy a nevidel jsi ve videu ukazatele tlacitek s ovladace PS3 coz znaci ze to je hrane na PS3 verzi nebo jsis jednoduse chtel zase rejpnout do konzolistu tou vetou: "Já hlavně nechápu proč když to je na PC, tak textury jsou většinou stejně hnusné jako na konzole".
  • Hory85
    Malej Matrix *1*
  • Hanzales
    Tož bude to fakt pecka. Alespoň to tak vypadá. Já se těším dost :)
  • co se vam na te grafice nelibi sakra vzdyt je to super, co chcete jako co aby to bylo uplne fotorealisticke a to jako co si pak budeme kupovat gtx titan nebo rovnou dvě do sli aby to šlo plynule?
    • staci jedna :D
  • ja tu hru už mam me to prines z ameriky kamos on zna lidi v rokstaru. jako nic moc to neni davam tomu 2/10 *11*
    • kennyB
      Ty máš kamarády??? *15*
    • Můžu být tvůj kamarád ? blbce ještě za kamaráda nemám. Hodil by ses mi do sbírky.
  • Mother of GTA! Musím mít! Až to vyjde na PC (tedy doufám, že později to vydají), tak si ji kupte! Kdo ji stáhne nechť mu na týden router vypadne! *1*
    • Cože? Spíš nechť jim uhnijí reprodukční orgány.
  • faitheater
    Na GTAV sa velmi tesim, ale mam velke obavy ako to bude na PS3 vypadat a bezat... Uz RDR bol po technickej stranke velmi slaby (GTA IV som na PS3 nehral).
    Nepochybujem o tom, ze po hernej stranke to bude nirvana, ale dost ma stve, ze v roku 2013 musime hrat "skarede" hry :(

    Akonahle vyjde PC verzia, tak siahnem aj po nej. Vylepsena technicka stranka + mody od komunity z toho urobia trochu lepsi zazitok.
    • Já hrál RDR na xboxu, a tam to vypadalo skvěle! A nezdá se mi, že by mezi PS3 a X360 byly nějaké velké grafické rozdíly. Asi nejsem po grafické stránce tak náročný. A navíc, tenhle gameplay byl z PS3 verze, a sám vidíš že ta hra vypadá úžasně.
  • Kdyz GTA 5 nevyjde na PC tak budu maximálně zklamán, protože patřím mezi ty hráče, kteří s radostí za hru zaplatí! A takovej zazitek jako GTA 5 si nevychutnat na PC mi příjde ujeté.
    Kazdopadne Konzole a PC jsou dve nesrovnatelne zalezitosti :D jelikoz konzole maj PC HW v sobe, takze kazda konzole je pocitac s džoistikem :DD pro debili nebyt PC nebyt konzole ! pravdou je, ze konzole trosku pozvedly prodej her a pomohly hernim vyvojarum se zvednout ze zeme !
    • Ovšem hraní videoher na specializovaných zařízeních (pak domácích konzolích) má mnohem větší tradici nežli na PC. Výkřiky o hardwaru konzole bych se, být tebou, zdržel. Víš, co je to přesně zač? Mají naprosto stejnou architekturu? Řekl bych, že spíše ne. Tahle můžu o všem prohlásit, že je PC - moje trouba, mobil... když do propisky nacpu procesor, aby mi hlídala chyby...

      A teď, co kdyby konzole neexistovaly? Hrálo by se jen na pc. Myslím, že by hry byly stejně hloupé, jako jsou nyní. A troufnu si tvrdit, že spousta z nich by vyžadovala gamepad, protože by se to na klávesnici s myší nedalo hrát. Jaký je rozdíl mezi hraním hry xy na židli u stolečku nebo hlavou dole na pohovce? Řekl bych, že nula. Tak či tak se zabíjí čas.

      A pokud se nepletu, tak PC (jako to PC od IBM) určitě nebylo dříve než konzole.

      Jestli je někdo omezenec, tak právě ty (upřímně doufám, že ne "Vy").
      • Kazdopadne to bude skvela hra na PC ne ?
    • jdi si doplnit vzdelani.. nazvat konzoly "PCckem s joystickem" muze jen zakomplexovany jedinec... Je tam rozdilna architektura, nebo jak si myslis ze konzole s grafikou na urovni (technologicke..) z roku 2005 muzou utahnout hry tak jak vypadaj ted? Zkus si o tom aspon neco precist nez vypustis takovej zvast

      /Jsem PCckar, ale diky lidem jako ty se za to musim stydet/
      • opravdu komplex nemám jsem regulerni otec rodiny, vzdelani mam vysoke :D, proste vsechny konzole jsou PC :D a muze mi mluvit kdo chce co chce (mel jem je vsechny nekolikrat rozebrane) :D akorat je to tak dokonale optimalizovany system a veskery vyvoj her je na to soustreden tak se neni cemu divit, ze na tom hry makaj skvele od roku X :D
        kazdopadne obecne jsou konzole pro omezence a valeče sunek u televize, tupe hrani a tupe hrani a nic jineho, protoze tam taky nic jineho nejde delat :D a pokud na to tedka bude nekdo reagovat utokem byť na mou osobu nebo na prispevek, tak je to akorat nepřímé potvrzení pravdy :D nejsem uzivatelem PC jen kvuli hrat, tak mozna proto, kazdopadne muzeme vsichni bezpecne prohlásit, že prvni bylo PC pak konzole, u vejce a slepice to stále jisté není :D
        • První herní konzole spatřila světlo světa v roce 1972, to o nějakým PC ještě nikdo ani nesnil.
        • Jasně, když budeš hrát hru na konzoli seš omezenec....Ale když na PC tak seš jednička!!!!Prober se !!!Kvůli tomu,že máš vysoké ICQ tak nemusiš mít vysoké vzdělání...
        • No ja nevim ale jak jinak muzes reagovat na utok nez utokem? Prijde mi ze na nekoho s vysokym vzdelanim pusobis docela omezene...

          A je fakt ze valet si sunky u televize nebo u pocitace a hrat na tom hry je veliky rozdil protoze u PC se prece hraje chytre.
          • vlastik.plaminek
            Nezapomínej, že na netu je z každé lopaty hnedka spořádaný otec a prezident Země.
      • faitheater
        Ono, keby bola len 1 univerzalna PC zostava, na ktoru by mohli vyvojari optimalizovat hry, tak aj to PC z roku 2005 by moho byt zmykane az na kost...

        Tu nejde ani tak o architekturu, ale o schopnosti optimalizovat a sit hry priamo na mieru danemu HW.
        • hezky napsáno !
  • kubi-wan
    No tady je zas nablito...
    • S tvym prispevkem zase o trochu vic.
    • ojel jsem prase do nosu ale furt nechce umrit *13*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit