Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Nejsem fanda CoD, od klasickych super dilu se mi jako ostatnim zbytek serie znechutil. Ale to neznamena, ze pred celou znackou a potencialne skvelou hrou zavru dvere!
    Tahle hra bude predevsim o multiplayeru. Nerozumim, proc tady porad resite, za jakou stranu se bude hrat kampan. Vyjde po X letech aaackova fps hra z druhe svetove. Bude poradna komunita, turnaje a ligy. Tohle bude svatek pro vsechny milovniky WW2. Verim, ze si vyvojari uvedomuji, ze ocekavani jsou velika, takze by to nemeli zvorat.
    Ja osobne se MOC tesim!
  • Mno trailer vypadá hrozně pěkně! Jenom se prostě nemůžu zbavit pocitu že tady tohleto tu bylo uplně mockrát. Copak WW2 je jen o normandii? Taková krásna grafika a zas to jeb*nou do dne D... Vždyť ve válce bylo tolik národů. Fakt originální no, nevím zda-li chci dát 1800 za hru s kampaní kterou každej z nás dohrál minimalně 3x už dříve...
    • A co si cakal? Sak akcie padli a predaj nulovy na COD warfare prepadak!
      Tak rychlo rychlo dajtetam WW2 a co nalaka hlupe deti opet alebo sprostakov. Aka historicka udalost na emocie a strach?
      Ano uhadol si OMAHA Beach okopirovat Ryana.
      Jeden na youtube krasne poznamenal: Why is this only Americans vs Germans?
      Odpoved je hadam jasna.
      Hra je na rychlo zbuchana...
      A trailer je ubohy nezazivny. Alebo skor onicom. Zas to iste Dookola WW2.
      Preco neboli revolucny a nespravili o 1 rok Kampan za Nemcov? Moralne dilemy vojakov, zverstva tabory pracovne. Nemecka ofenziva atd. Mohli tym 2 muchy zabit. byt konroverzny ako pri misii NO RUSSIANS pretoze takto sa vytvara hype a zazitky kt. sa vam vryju do mysle a s radostou nane spominate a druha cas Na internete by vznikol taky HYPE a debata a reklama ci uz pozitivna a negativne ze o tejto hre by KOLOVALI legendy a akcie by STUPLI DO NEBIES.
      ALe tak treba zarobit peniaze tu ahned CIze rychlo Omahu beach USA hrdinov ako idu zachranit vsetkych a zly zly nemci a hitler dostane na zadok. Dalsii nudny WW2 zbuchany odpad
      NO ak prekvapi tato hra budem len rád. Ale realitu vidim inac
  • Náhodou trailer supr.Taky doufám,že se bude hrát za více národů.Nicméně hra je americká,takže se není čemu divit,že hlavní kampaň bude za amíky.
    • HOPE is very dangerous my friend.
      Pozeraj na fakty ohladom obchodu a kriticky sa nato pozeraj
    • První a druhý díl nebyla americká hra?
  • Najlepšia casť traileru bol koniec, kde sa ozval zvuk typický pre vyprázdnenú M1 Garand *14*
  • Zdravím, trailer celom pôsobivý, len tu Normandiu, som veľmi nechcel, tak ako aj Stalingrad či Berlin, je omnoho viac možno menej známych a rovnako pôsobivých ale ešte zaujímavejších bitiev či bojisk.
    Síce nechcem sa opakovať, bolo to tu už viac krát povedané, ale zhrniem to, čo určite v hre nebude, a ako by sme si spolu aj so známym, hru predstavovali, respektíve zasadenia. Prijal by som aj hru za osu, nemoralizujme, zabíjanie ako zabíjanie, a práve za túto stranu, by so človek uvedomil možno ešte viac nezmyselnosť vojny, a za to čo sa stalo vždy mohli všetci. Písal som to viac krát aj autorom, i keď neviem či nás vypočuli. Zhruba takto- ako to v hre nebude :
    • -----------1. Kampaň proti Kominterne čiže za osu:
      - Kaukaz 1942 - osud za Nemeckých vojakov a ich spojencov, pri veľhorách, graficky by to mohlo vyniknúť. - Kréta 1941 - obsadenie ostrova - za Nemeckých výsadkárov.
      - Fínsko 1939 - bitva o Suomussalmi za Fínov za zimnej vojny.
      ------------2. Odborárska, čiže spojenecká kampaň:
      - Poľsko - útek z nejakého gu-lágru. campu či tábora, za Poliaka. Atmosferická misia.
      - Česko - atentát na vysoko postaveného nemenovaného predstaviteľa ríše, za Čecha.
      - Jugoslavia - Partizáni, niekde v Bosne, za Srbov.
      ---------3. menší bonus - stretnutie, s obomi "vodcami", niekde v ich veliteľskom prostredí, niečo ako špionážna misia, za účelom, vypočutia si rozhovorov, a získania informácii, a ten pohlaď do ich očí, ako keby značil váš skutočný účel návštevy. Moskva a Orlie hniezdo.
      --------4. Veľká vlastenecká kampaň za Sovietov: - Moskva 1941, za Rusov, obrana Moskvy v pekelnej zime, misia miesto Stalingradu.
      - misia niekde v bieloruských hvozdoch a bažinách . - pre dôstojný epilóg, som sa ešte nerozhodol.
      • TheGGG
        jo, američtí devs budou dělat hru, kde se hraje v nějaké pr*eli ve východní evropě za no name partizána ze zemičky o které 99 % američanů ani neví kde leží... kýp drýming...
        • jamar28
          Tys asi nehrál ty starší CoD že?
          • TheGGG
            nevýznamné bitvy tam nikdy nebyly a toto je návrat k WWII po letech, takže je jasné, že se chtějí věnovat tomu nejdůležitějšímu...
            • jamar28
              No ale hrálo se tam třeba na východní frontě za komunisty (takže jsi to ani hrát nemohl, protože bys to nepřenesl přes srdce), takže je nesmysl, že američtí vývojáři chtějí dělat jen hry za Američany. I s partyzány jsi hrál. Otázka je, co je nevýznamná bitva, partyzáni na východní frontě měli velký význam.
      • Paulcz
        To je úplně jedno, nedokáží zpracovat samotný základ a ani se o to nepokoušejí :) 200 mil v marketingu to prodá.
      • Ešte ma napadla Waršava 1944 ale myslím, že ta bolo v hre Enemy front ktorú treba odskúšať, a vyslobodenie Musoliniho.

        Je to toho ešte veľa čo som nespomenul, ale u mňa Medal of Honor AA - Call of duty 1 aj s datadiskom ostávajú neprekonané. Aj ta postaršia grafika jendotky je nostalgická, nič by som nemenil, žiadne remastery.

        Ku Battlefield 1 by som prijal, aj ma inšpiroval jeden season pass, jeden velky klasicky datadisk tipu united ofensive, aké kedysi vychádzali, nielen platené dlc či multiplayerove mapy. Datadisk z Ruskej občianskej vojny . To by bolo aj časovo blízke konceptu nového Battlefieldu. Hru za boľševickej revolúcie, očakávam asi najviac, v dnešnej grafike. Predstava légii a Sibíri a železnice. A nezabudnime česť pamiatke padlým vojakom ľudom, oboch strán.

        Napadlo ma niekedy v budúcnosti, ešte aj NAPOLEONSKE Call of duty, hlbšie do histórie by som už nešiel, to prenechajme Assassinovi. Keď sa mohli presunut do súčasnosti, budúcnosti či nebodaj vesmíru, tak prečo nie do doby Napoleona. A sú aj iné zaujímave mnou nenapísané konflikty. Snáď sa aspoň z hier poučíme.
        ----Ešte staroveký Egypt, a feudálne Japonsko za shogunov, ale to už je téma Assassinu zrejme.
        K tomu novému call of duty, i keď to bude niečo obdobne čo už možno bolo, ale v tom novom vizuále si to človek i tak rád zahrá, čiže ja som celkom rád.
        Všetko dobre s pozdravom........
  • Jelikož nejsem pořád ještě zahořklý herní důchodce, který pořád brečí nad stavem herního průmyslu, tak mohu s klidným srdcem říci, že na tento díl se rozhodně těším.
    Vypadá to skvěle, návrat do druhé světové rozhodně vítám a Sledgehammeři se s předchozím dílem Advanced Warfare dost ředvedli, takže i tady jim věřím.

    Uvidíme, jaké budou ale nároky na PC, případně už i koupím na podzim konečně nějakou tu konzoli.
  • Přestože nejsem úplně fanoušek CoD, tak návrat do WW2 velmi vítám a tak trochu doufám, že ten humbuk kolem (jak už to tak u CoD bývá) by mohl probrat Gearbox a ti by konečně mohli přijít s novým dílem Brothers in Arms!
  • Cekali jste od WW2 cod neco, co cod nikdy nebude a nikdy nebylo.
    • Co přesně máš na mysli?
  • Alex81
    Jsem ve stavu: zklamat mě to nemůže, jen mile překvapit.
    • Vy čekáte dítě?
      • Alex81
        Ne, už ťapká.
  • Hra s názvem World War 2 obsahující tří hodinovou kampaň za Američana necelý rok před koncem války... Tohle mi moc jako "světová" válka nepřijde. Svatý battlefield.. Ten aspoň ukazuje válku z různých pohledů a nemusí mít v názvu world... Dejte už pokoj s americkými kampanemi.
    • Pamatuju si,že tady lidi držkovali na batlefield 1,jak je to hrozně multikulturní,že se hraje za čenocha,arabku atd...Tady se člověk nezavděčí nikomu.Jinak taky doufám,že se bude hrát za víc národů.
      • TheGGG
        no tak kritika BF1 byla na místě, když tam na západní frontě WWI běhá moře černochů, indů, arabů atd... trapas a urážka padlých z WWI...
    • TheGGG
      btw: kampaň v bf1 byl naprostý děs a hrůza a ty kratičké rozkouskované mini kampaně byly o ničem...
      • S tymto asi vacsina s tebou suhlasi.
        DICE nevie robit kampane.
        To co oni vytvaraju to je ODPAD a BF seria by nemala mat nikdy kampan.
        To fakt radsej COD
    • TheGGG
      nebreč, dělají do američtí devs. to asi těžko někdo může čekat hru za nácky nebo komáry... až se v rusku naučí pracovat s PC, mohou si udělat vlastní hru...
      • Jenže tohle zde už bylo před deseti a více lety. To tě baví hrát dokola jednu kampaň? Jen pozměněné textury? Battlefield ukazuje válku z různých pohledů a pochybuji že hru vydali Italové
        • TheGGG
          ano d-day v nové grafice si dám rád znovu
          • Tak to nejsi nijak náročný :D gl, hf
            • TheGGG
              promiň, nemluvím retar*štinou.... ale moderní hru z WWII si určitě rád zahraji, pořádně zpracovaný d-day už tu hodně dlouho nebyl, takže toto je velice lákavá nabídka...

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit