Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • za scénku s "černým" dildem první noc jsem autory nenáviděl, na klávecnici se mi to ani po půl hodině pokusů a s bolavým ukazováčkem nepovedlo splnit a musel jsem použít cheat, navíc dívat se půl hodiny na to jak malémů dítěti cpou obří dildo do řiti, no, pár minut by mi asi stačilo
    • jestli nejsi chromej, tak nechapu, mne se snad dvakrat nepovedlo vyprdnout bobek na hajzlu, ale ostatni "minihry" tohoto typu nebylo treba opakovat, natoz aby z toho neco bolelo

      to me vic vytacelo uceni "magii", nez jsem nakonec pochopil, ze to je vlastne snadny *5*

      a nejvic mi dala zabrat asi she-ogre a al-gore (sel jsem na ne asi moc brzo)
  • Dohráno za Warriora, a dá se říct, že s správnou kombinací výzbroje, schopností a parťáka, se dá vše projít lehce. Tedy aspoň na normal.
    Naprosto brilantně ujetá hra, s tutově fekálním humorem!
    Některé scény prostě chce ZAŽÍT! Měl sem co dělat, se nerozesmát při nočním hraní.
    Určitě si to dám znovu, ale asi za žida! :-D
    • hrajete to na PC, nebo na konzoli? pokud na PC, tak s mysi nebo gamepadem? mne kombinace mys a klavesnice nejak nesedi, kazda zbran / skill se ovlada jinak a ztracim se v tom...
      • PC => Klávesnice + Myš

        No při zvolení každé schopnosti, je popis na obrazovce jak správně manipulovat.
        Není to tak těžké, sám sem měl trošku problém, ale jaksi to tomu hraní dodává ten správný říz!
        Hlavně když použijete Lighning za Cartmana. :-)
        (náhodně a rychle ťukat W,S,A,D)
      • Ac uz jsem se konzole zbavil, hraju tohle na gauciku s Xbox gamepadem a rozhodne nelze nez doporucit. Uz proto, ze ta hra vypada jako serial a tak je pro me tak nejak prirozenejsi koukat na to v TV.
      • jo, je to udelany na packovace, a to rotovani prdama a trikama je diky tomu otravny
      • Na PC s gamepadem. A ofc i tam musis mackat spravna tlacitka atd.
  • jsem jedinej koho nebavi south park?
    • serial me minul, ale ta hra je dobra sama o sobe, byt fandum asi prida dalsi rozmer

      az na par hluhych mist ke konci jsem se dobre bavil vicemene celou dobu
    • Pete.palis
      poznáš podle mínusek *5*
  • Black_Hand
    mala poznamka: kenny je princeznou dobrovolne a uziva si to. cartman ho k nicemu nenutil.

    a mozna by to nechtelo spoilovat veci, pokud neni duvod. napr. story se jmenem Sir Douchebag.

    jinak komentar celkem fajn.
  • A navíc ve hře hledáte mne, dokonce dvakrát. Ježíšovo soukromé hodnocení: 10/10.
    • Musis byt velmi osamely:-)
      • S tolika bratry a sestrami? Pravda, někdy ano *13*.
  • hlasitost hry je moc vysoka a hlasitost mikrofonu moc mala
    a k tomu este ked rozpravaju hre tak aspon vy rozpravat prestante

    to fakt je taky problem si to skusit najprv na necisto?
    • Black_Hand
      rozhodne mas pravdu. uz na zacatku v sedme minute a dal je to zvladnute velmi, velmi spatne. teoreticky by mel stacit multitrack a pak to srovnat podle nejproblematictejsi casti. navic, gamesplay je o vstupu lidi, kteri hru hraji, takze herni audio by melo byt potlaceno.

      pozdeji uz dochazi ke ztlumovani, tam uz je to fajn :)
  • Někdo je tu z Radka úplně hotovej koukám dle článku :p
  • Zrovna jsem to dohrál. Musím říct, že to třeba není nejlepší hra, ale u žádné jiné jsem se tolik nenasmál. Pecka jak sviň
  • analni sonda :D
  • Ja se nedokazu dostat pres ufony :D
    Ten quick time event je vazne hrozny

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit