Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Ten Rocksmith, to je US verzia? lebo v EU sa to zacne predavat az na jesen...
  • Ty si chlapce uplne mimo... *1*
    • Jason_dinAlt
      sebereflexe zjevně :o)
    • MickeyMutant
      ...vlákno.
  • Kr.Pa
    proc me na strankach replaye hlasi antivir trojana ?
  • wow, ten porad uz se trapnosti skoro zacina blizit Game Page :D
    • Dokud nebudou dělat scénky, tak jsou od Game Page na hony vzdálení. Proto doufám, že scénky tady nikdy neuvidím.
      • Jason_dinAlt
        Některé scénky v GamePage jsou, podle mě, povedené. Příjemný zpestření mezi jednotlivými recenzemi.
      • Vsak pisu "blizi", na to aby to dosahlo plne trapnosti Game Page by se museli jeste sakra snazit, to je nejvyssi master level :)). Ale spis jsem jen zaujaty, Tucka jsem nikdy nemohl vystat kdyz psal do Score a videt ho v televizi tomu taky moc neprida. Meli by ho vyhodit a vzit misto nej druhou slecnu :D
        • Třeba tebe. *11*
  • GlaDOS
    Nanapadlo váš, že ten PS3 už byl asi rozbitý a tudíž předem odsouzen ke zničení?
    • sleepless
      Samozrejme, ze ta PS3 byla rozbita...je to hra :)
    • Playstationy vycházejí rozbité už z továrny. *1*
    • Pan_Klobouk
      Urcite nenapadlo, oni jsou ciste duse. Navic televize by jim nikdy nelhala, prece! ;)

      ad Rocksmith - naprosto zbytecna hra a zaroven naprosto zbytecna recenze, ze jsme se toho dozvedeli.
  • aaaaaaa, taková škoda takhle rozflákat Playstation
    • jindra.veliky
      co jinyho s tim delat
      • EuroSamurai
        Hrát kvalitní exkluzivity.
        • Amylee.Anderson
          Kvůli těm pár dobrým titulům určitě, PC toho má prostě víc :P
          • Miroo_CZ
            vtip týdne...
            • Jazz
              Dem€nt tisíciletí...
      • Umaroth
        třeba to dát do nějaké soutěže ? ja vím že trollum jako ty je zbytecne vysvetlovat ze se na tom hraji hry a přehravaji bluray filmy
        • Trol.diskuzni
          Kup si PC a budeš se topinkovačům smát taky...
          • Umaroth
            Já PC mám *5* To k tomu nemůžu mít i BOX + vyhlídkově PS3 ?
            • Trol.diskuzni
              Zbytečně utrácíš, našetři si na něco lepšího než jsou topinkovače... Třeba na řádný upgrade PCčka.
          • Ty si chlapce upne mimo... *1*
            • Trol.diskuzni
              Spíše ty... Jen blázen by si kupoval konzoli, když si může koupit za stejné peníze nejen výkonem, ale i modifikovatelností a možnostmi nesrovnatelně lepší PC.
          • Tosi za ty prachy rasoi koupim PS3 , X-box a jeste mi zbyde na rok her zdarma ...
            • Při ceně nových konzolových titulů bys toho asi moc nekoupil *1*
            • Trol.diskuzni
              Nenech se vysmát... Za 8 tisíc si koupíš celý komp i s blu-ray mechanikou, který bude lepší než PS3 s xboxem dohromady a navíc na něm máš nesrovnatelně lepší možnosti.
    • Umaroth
      podle me prohodily ps3 na kterem to hrali, za nejakej uz nefunkcni....jestli ne, tak to je zverstvo !
  • Přišlo mě to trapný, jak tam rozmlátili PS3. Nejsem nějakej zastánce konzolí, ale jen tak to roz*ebat je fakt divný.
    • Jason_dinAlt
      Souhlas. Asi si mysleli, že si tím ti muzikanti vylepší image. Zjevně nepatřím do cílové skupiny, kterou tahle akce měla pozitivně oslovit.
    • Ringwraith
      Ale nepovídej.

      Čeští PC hráči to určitě ocenili.
  • Trol.diskuzni
    Ty jo, to Rocksmith teda vypadá hůř, než bych čekal... Na tom se teda naučit hrát fakt nedá, lepší si pouštět něco na hi-fi věži a hrát do toho podle sluchu či pomocí tabulatur z netu.

    Jo, jinak Běda Běta v těch bílých šatech docela seriózně připomínala vzducholoď. *1*
    • Cahir
      Já bych někdy chtěl vidět tvůj xicht... Možná bych pak mnohé pochopil...
      • Ringwraith
        A co bys pochopil?
        • Trol.diskuzni
          Pochopil by to, co chápe už nyní - že má PRAVDU.
      • Trole dej odkaz na tvuj xicht :D
        • Trol.diskuzni
          Leden 2011:

          http://turboimg.com/p/xnk1319158209y.jpg
        • http://www.brandwatch.com/wp-content/uploads/brandwatch/troll.jpg

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit