Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • ted koukam, ze jsi me nevytknul, ze jeste nevysel druhej batman ;-) ale v pohode.... :-D
  • L.A. Noire pro poloviční angličtináře bude celkem problém že ?

    Pro Redakci :
    Pročpak nemáte u Infa třeba také datum vydání když už je známo prosím ? Například Předehra / Dirt 3 / PC ,Xbox , PS3 / 24.5 2011 ... a nemusí to být jen u předehry, napsat to také u recenzí atd.
    Jsem zvědavý kolik lidí by tohle též uvítalo.
    • ale prosimte to nejak odklikaš, vzdyt je to pro konzole takze nezavisle jakou odpoved zmacknes vzdycky najes vraha a bude tam spousta napovedy *3* *3*
    • To asi ano, protoze 2/3 hry sou pry postaveny na vyslichani postav, takze bez dobre anglictiny to bude asi fakt problem. Proto si to ani neporidi i kdyby to vyslo na PC, pac bez cestiny bych byl v pr...
      • vokr.cz
        Tak myslím, že naučit se angličtinu je v dnešním světe spíše plus i Dan Vávra hrál hry se slovníkem a kam to dotáhl. Mě naopak hodně angličtiny vyhovuje i když jsem spíše samouk. Hold výzva hrát něco extra člověka donutí;) a konverze na PC bude, jinak jsou Rockstar hloupí a to oni nejsou. Jejich první příběhově založená hra Bully vyšla také na PC i když se prvně říkalo že tomu tak nebude (pokud se nepletu).
        • Šak to samé bylo aj u EFLC (ale třeba lcs , vcs doteť na pc nevyšlo )
          • vokr.cz
            Jo všechno nevyšlo, ale L.A. Noire se stylem blíží ke hře Bully, takže tomu věřím:) Když už je nepřesvědčí nic, tak aspoň malé nebo velké prodeje, takže pravděpodobnost je velká:)
            • vokr.cz
              Asi jsem přesně nevyjádřil myšlenku. Jde mi o to, jak Rockstar přistupoval k Bullymu. Každý se v té době divil, že dělá nějakou dějovou hru a ne nové GTA. Všichni mávli rukou, dyť to je jedno, bude to stejně jenom pro konzole a nakonec tomu tak nebylo. Jinak ty dvě hry nemají nic společného, neboj;)
            • S podobnosti s Bully to snad nemuzes myslet vazne..
  • haha :))
  • Pravej_PipMan
    ten tukan tak zdědkovatěl... *1*
    • *1* *1* *1* *1*
  • Pořed vcelku fajn,ale kdyby tam udělali "kecací videorecenze" a více rozhovorů+ vyhodily progaming bylo by to lepší
  • Ruku na srdce - za 4 díly (v TV, vím, že to běží déle na netu) se jim podařilo udělat lepší pořad, než je Gamepage. A to snad ve všech směrech kromě cen v soutěži. :)
    Ale ta výtka k hraní závodních her je na místě - jak u GT, tak u TDU to hrál někdo, kdo neumí jezdit, nebo nechce umět jezdit. Proč jsme neviděli pár záběrů, na kterých jezdí slušně? Člověk pak takovému člověku v recenzi nevěří ani slovo.
    • Myslim, ze v TV bylo daleko vice dilu, ale bezelo tu tusim na PublicTV a dokonce celkem dlouho. Porad v pohode, rozhodne lepsi nez GamePage (az na Masenku). Vsecko ma svoje chybky, ale furt jen na vsechno nadavat je v diskuzich nejake hobby, nebo co. Asi si tim jedinci chteji dokazat jak sou cool a rozumi tomu.
  • Chudák ta Alžběta... Těm čuňátkům, co komentují její moderátorský výkon, jde úplně o něco jiného než o hry. ;) Ale určitě si je vědomá toho, že je pěkná, tak s něčím takovým musí počítat... Ona hrám určitě rozumí, četl jsem od ní pár článků a taky Twitter má pěkně vedený. Ale bohužel to působí tak, že ty její výstupy v rámci pořadu má naučené jako básničku, což je škoda, páč kdo ji nezná, tak si může říct, že je tam jenom na okrasu. :( Škoda, že už se hrám veřejně nevěnuje třeba Lenka Ravenka, to by byla ideální moderátorka. Nebyla to typická kráska (i když zajímavá bezesporu), takže by to měla u náročných diváků jednodušší...
    • "Ona hram urcite rozumi?" no jasne - Ďuke Ňukém.. :)))
      • Aha... Takže proto, že možná nečte názvy her tak, jak si ty představuješ, jim nerozumí. Fakt skvělá dedukce. :D Já bych si v tomhle směru poučovat nikoho nedovolil - některé názvy her čtu vyloženě počeštěle tak, jak se píšou. Když se bavím s kámošem o hrách, tak nemám čas přemýšlet, jestli jsem to zrovna vyslovil správně, nebo ne. Není to hodina angličtiny, ale běžný rozhovor...
    • Já ji třeba znám protože vím že kdysi psala do Gamestaru v době kdy ještě vycházel, ale v REplay je jedno kdo tam je.I kdyby se tam vyměnilo 10 holek tak nikdo nepozná která z nich se ve hrach vyzná nebo nevyzná.Naučí se pár vět a tím to končí.
      • To je právě průšvih. V podstatě i ten Tukan je tam zbytečný... Ti moderátoři vždycky něco rádobyvtipně během necelé minuty uvedou, ale důležité jsou ty recenze, co tam předčítá ten týpek. Tukan tam měl podstatný jenom ten rozhovor s Petrem Poláčkem a uvedení té soutěže, jinak nic... Teoreticky by to tak mohl moderovat i někdo, kdo hrám příliš nerozumí jako třeba ty kočky v Game Page a moc by to nevadilo.
        • Spades
          podle me by bylo nejlepsi, kdyby tam byli jen 2
          Nejaka ta holka na rozhovory, a pak ten co cte recenze - nechapu proc musi mit jineho typka na recenze a jineho na radoby vtipne joky, ktere vubec nedavaji smysl, a pokazde kdyz nekdo takovej rekne mam chut hodim po televizi botu :D
  • Škoda času. Ubohé a zbytečné.
    • Něco jako číst tvůj komentář
  • no, říkal sem si, že to třeba bude změna oproti Gamepage, ale výsledek je nijakej...Tuček byl otravnej ve Score, za idiota v Gamepage a zde je na tom stejně...

    Celej pořad má furt zvuk jako z kanálu, nevím, jestli studio tripsi nemá na profesionální zvukaře a vybavení, ale divím se, že to vůbec Cool pustí do vysílání...

    Ve výsledku to vychází tak, že i přes občasné vyvádění šaškáren je Gamepage mnohem profesionálnějším výtvorem, ale se není čemu divit, běží už řadu let, pořadem provází profesionální herečka, ne kašpar typu Tukana... Navíc ta otřesná angličtina, co v Re-Play předvádí, to je něco neuvěřitelnýho. V Gamepage byl dnes Francouzskej producent nového Top Spinu co vzniká v Praze, mluvil anglicky a i s tím neskutečným francouzským přízvukem to bylo 100% lepší než to, co předváděj v Re-Play... Jako pozitivní bych vzal asi jen mnohem realističtější hodnocení sračky s názvem Kill Zone 3 v minulém díle Re-Play oproti Gamepage, kde se zřejmě musel autor recenze něčím drsným sjet, než z něj vylezlo hodnocení jaký z něj vylezlo...
    • Negativismus je u tebe zrovna v modě co ?
      • negativismus? kde? realita...pro děti možná nepochopitelná, ale nemám potřebu se zpovídat nějakám fakanům
        • ooooo žralok má zuby! Ano měl by ses doopravdy nad sebou zamyslet - To že někomu začneš nadávat do fakanů nic neříká o té osobě, ale spíše o tobě a jak se ke komentáři postavíš
        • Nechápu, proč každej dement označuje za dítě někoho, kdo s ním nesouhlasí.

          Ano, možná máš s názorem pravdu, ale jen kvůli tomu, že má někdo jiný názor než ty, tak je hned dítě a fakan? Zamysli se nad sebou. A nejen ty, ale i ostatní, kteří za dítě označují všechny, kteří napsali něco, co se jim nelíbí.

          Jasný, jsem teď pro ostatní taky dítě. Tak mi aspoň dejte lízátko, ať držim hubu.
          • kostejnesmrtelny
            Já myslim, že je celkem zjevný, že kdokoliv používá termíny jako "malý děti" atd. za účelem ponížení oponenta v diskuzi, je sám sotva odrostlej puboš (15-17). Nikdo jinej necítí takovou zoufalou potřebu se proti tzv. dětem vymezit, jako ten, kdo tam sám ještě jednou nohou (a celým mozkem) je :)

            EDIT: ono se stačí už jenom podívat na ten nickname :). Takový husťárny používal na naší střední kdekdo :)
            • Má pravdu ten "chlapec" :)
              Ale musiš uznat ,že bez takových jako je on by tu nebyla taková sranda :)
          • Mopped
            Pěkně, moc pěkně. Palec nahoru ty fakane.
    • aha von je tohle vlastně ten díl s tím Killzone 3 z min. týdne...
  • Už to není to co to bylo. Měli skoro dva měsice pauzu a misto komentatoru (kterí tehdy byli lepší) neudělali skoro nic (jo no je to na Cool a to ma za nasledek to že díl ktery nestihnu v TV musím čekat cely týden). Dali okoukaného tučka. Ted už je to takovej modernější Game Page. S notnou dávkou reklamy

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit