Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Nikoho jsme neslisel kaslat, takze mykrofon dobrej!
  • Poláček zas absolutně mimo
    • Pravda, vetsinu casu byl mimo zaber kamery...
      • Mart9
        A to je výhoda toho mikrofonu, že v podcastu je, i když je mimo.
  • TheGGG
    vidím že jedno z témat je reálná politika... tak si říkám, má cenu tento FC vůbec sledovat, protože politické názory redakce mě fakt nezajímaj....
    • to je borderline clickbait nápis, jedná se o hru
  • Dlouhodobě mam z redakce pocit, ze konzolim a konzolovemu prumyslu vubec nerozumi.
    Chtelo by to takove lidi jako byl kdysi Farman a Bulir.
    • Jack1947
      Jak kdo... jak kdy *3*
    • Oh, bop, do do do do do do do do
      Fa-Fa-Fa-Fa-Farid!
  • risa2000
    Zvuk nebyl špatný, ale čistoty kontaktních mikrofonů bohužel nedosahuje. Neuvažovali jste o klopových mikrofonech, když ty náhlavní vadily?

    K voice-chatu Switche přes telefon: Důvod je nejspíš to, že na vlastní konzole není výkonu nazbyt, takže každý ušetřený takt CPU se počítá. Nicméně souhlasím s Adamem, že to je největší WTF za posledních několik konzolových releasů, včetně zoufalé snahy Nintenda to prodat jako výhodu.

    Navíc, další apka v telefonu (kromě všech nevýhod, které zazněly v podcastu) bude navíc určitě chtít přístup ke všemu, aby Nintendo těch dat z uživatelů nasálo co nejvíc. Z tohoto pohledu se mi Martinův názor, že nutná apka bude výhoda, zdá ještě více nebezpečný a zcestný.
    • ringmancz
      mikrofony se rozbily, časem by zas měly být
  • Mart9
    Chválím za mikrofon! Snad to takhle zůstane.
  • ringmancz
    ta RTS z dotazu je podle chatu Dark Colony nebo KKnD
  • corfer
    Jo, víc Martina a Lukáše!
    • MARTASLJ19
      Hlavne víc Adama!!!
      • A ještě více Vašeka!!! Fight Club Fan Club <3
  • Lima
    Zvuk úplně na prd. Nevazbí sice, ale je hrozně potichu.
    • nedavno jsem tu psal, ze novej mikrofon by se hodil jen na gamesplaye, kde jsou jen dva lidi. na fightcluby, kde je vice lidi se to nehodi, pze budou moc potichu. a hle...
      ono se sice da argumentovat "dej si to nahlas", ale tak asi dost lidi to sleduje jako radio, dela u toho neco jineho, hraje treba hry a ne ze na ne koukaji cele vysilani. to je pak jasny, ze se ten jejich zvuk, tissi nez vsechno ostatni, bude vazbit s necim jinym, co pak pustis na PC a to fakt nechces.
      • Slyšel si už o fičuře ve windows, kde si můžeš měnit hlasitost u jednotlivých aplikací?
    • bukrr
      Více méně souhlas. Ne úplně na prd, ale potichu to je a přidání hlasitosti akorát zvětší "ozvěnu".
    • Přidej si volume, teď jsem si to pustil a hlasitost úplně v pohodě...
  • ak sa nintendo spolieha len na svojich fanusikov a nie na vsetkych hracov ako to tvrdili. preco potom neuspelo wii u? tiez to bola draha konzola, nemala launchove hry, s tragickym vykonom a tiez to bol podobny kockopes ako switch

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit