Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • No, tak mrknul jsem na pár dílů ale musím říct že to nemá na pořad game page, jen škoda že skončil, pro mě srdcovka
  • Jé, konečně jste zmínili ArcheAge. *14*

    Nehledě na to, video opět velmi kvalitní a 60k+ zhlédnutí? To mi nezní jako špatný výsledek. Jít na Stream byl podle mě výborný krok.

    Ústní projev podle mě naprosto bezchybný, výborný a neberte to nějak jinak, Lukáš oblečen velmi vkusně.

    PS Možná byste si mohli v kanclu uklidit. *1* *3*
  • dobrý díl, ale mohli by ste to skrátit tak na minutu
  • vkusné handry lukáš
  • Josef.2000
    Hrozně unylý pořad, nemá to žádné grády, nic, dávám tomu ještě pár dílů a šmitec. O víkendu jsem si pustil Re-Play a to vám byl panečku nářez!
  • Supr jen by to chtělo akčnější intro když je to cílený na širší vrstvy
    http://youtu.be/GAxGcMdAE2E?t=1m39s
  • Mart9
    Je to dobrej pořad. Dneska sem si uvědomil, že vyjde novej díl a úplně mě to zahřálo.
  • Lukyz
    Lukáš na Streamu a v FC to je jak nebe a dudy *1*
    • Mato1987
      To je snáď samozrejmé, apropo fight club je volná debata, a video na streame je vysoko skriptované.
  • MickeyMutant
    Rozhejbejte trochu tu kameru! A zapojte fukar, ať se obilí vlní a Lukášovi vlaje šála.
    • ne, kameru už máte v pohodě. pohyblivá kamera z 1. dílu stačila
    • janchor
      Pusť na mě dým, ať to i smrdí!
      • MickeyMutant
        To asi nebude citace z Eliota. A dým - to už by bylo moc krutý. Stačí, že tě postavili doprostřed pustiny s brouky, hnojem, senem a bůhví jakejma dalšíma alergenníma sračkama bez respirátoru.
        • telo se musi otuzovat, ne jak u mickeymutantu doma, kdy se i do sterilniho i smrka *5*
      • MrSanta
        Na smrad můžu poskytnout fusky *1*
  • residentevilfans
    Mate to hezky kluci. Jen ten desnej blur efekt na xichtech odstrante. *5*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit