Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • rogens
    Kdyby měl někdo zájem prodávám Oculus Rift DK1 za 7900,- (původní cena se clem, DPH a poštovným byla cca 10.500,-). Všechno frčí, her je dost, hororů možná až moc ;O]. Stav jako nový, moc nepoužívaný - viz. fotky - https://plus.google.com/photos/118296654975739183261/albums/6041026957733159665?authkey=CLvise_yo8P4NQ

    Za rychlé jednání 1000,- sleva. Kontakt xdeeds@gmail.com. Možnost osobního převzetí v Praze.
    V případě potřeby udělám brífing ;O].
  • tonnymontana
    Nejvice me na tomto videu lakal prulet vesmirem a starwars vecicky ktere jsou proste uzasne:)
    Mel bych dotaz ten pocit na bliti je stejny u fps hry popripade nejake lekacky kde chdite a "hre" kde vylozene proletate vesmirem a jen se rozhlizite po planetach?

    finall kupovat diky facebooku kupovat nebudu z osobnich duvodu ale ten dekit2 je zajimavej. myslel jsem ze na tom moc veci nejede a pavel (pokud si pletu jmeno omlouvam se) dokazuje ze je na tom dost vecicek
    • Tohle je DK1, proto je na to spousta věcí. Pro DK2 se bude muset všechno překompilovat. Pocit na blití byl jak už ze samotných her, který nebyly pro VR dělaný, tak z tehdejší technologie displeje a chybějícímu 100% positional trackingu. Na všem se zamakalo a tak by teď už tenhle problém měl být jen v minimálních případech. V CV1 bude už vše v pořádku.

      ps: Pro DK1 je víc jak 500 aplikací a her ;) viz. http://www.riftenabled.com/admin/apps/
      • tonnymontana
        zgr: takze ty myslis ze dev2 uz nebude tolik na bliti? jasny ze zacatku tam bude jedna dve veci a casem se na to dodelaji vecicky jako na dev1 ale uprimne kdybych mohl dev2 nasdit a hrat hodku nebo hodku a pul pne to pro me staci. neplanuju to mít nasazene 10hodin na hlave. Chtel jsem si predobjednat ten dev2 ale pak jsem si rekl ze radsi pockam na odezvu lidi co to maji preci jen firma tvrdi jedno a vysledek je jinej vsak to znas
        • Tak jsem pařil na DK2 4 hodiny v kuse Elite Dangerous a ani náznak nevolnosti. S hrama jako je Quake atd., tam se musí člověk opatrně propracovat ke stejnýmu stavu (cca 5dní a pak už o tom nevíš jako v ED).
  • Peclive jsi prostudujte seznam a projedte i odkazy na weby a zacnete setrit
    http://en.wikipedia.org/wiki/List_of_games_with_Oculus_Rift_support
    *8*
  • Ako to bude ked nosi clovek okuliare nevie sa? Zmesti sa to pod to, alebo sa to bude dat zaostrovat asi.
    • s brýlema jsi mohl v pohodě už na DK1, u DK 2 to bezpochyby problém taky nebude (natož u CV)
  • tonnymontana
    fiha to leknuti u hororu bylo slusne a i kdyz jsem obrovsky fanda filmu hororu tak nevim nevim zda bych si tohle na oculusu zahral:D srdce amm jen jedno a igelit pod zadek moc nechci:D
  • Muj oculus dk2 tu bude příští tejden, sem nadržen :D
    • Já jsem zatím ve fázi processing, ale doufám, že se to na příští týden taky stihne, pokud dnes přijde změna stavu na shipping :) Každopádně super, že už tam není pending ;)
    • kdy jsi to objednával? asi přímov den D, co
      • Objednal jsem to ten den v 11 ráno...už jsem se bál po včerejšku že mám smůlu, ale štěstí se na mě usmálo :) muj elite dangerous už čeká :)
        • se máš, já už nemám ani DK1, takže se mi po Vr docela stýstká.. DK2 jsem obědnal až v květnu, dlouhod jsem váhal, zda nečekat na CV (a taky jsem asi o týden minul 1 den předobj., tak jsem si říkal, že bestak bych čekal dlouho).. jak se ale postupně prokazovalo, že CV nejspíše nebude ani ke konci roku, tak jsem to už nevydržel a prubnul.. raduji se za tebe :)
          • Chim
            Spíše "objednal", pokud to tedy nějak nesouvisí s tvým "obědem".
            • A že bys svou úvahu nějak rozvedl?
            • Myslím, že si moc nezapaří...
            • mněl sem asi uš hlat
            • Důležitý je, že on si narozdíl od tebe pořádně zapaří *3* Alespoň budeš moc dál pilovat češtinu *2*
              • Chim

                Reakce na příspěvek:

                To víš, já místo paření, raději páření.
  • Jak jsem se o Oculus nějak nezajímal ,tak gameplay mě celkem navnadil se o něj zajímat .A za ten horor fakt respekt , já bych asi potřeboval pleny .
  • dám žívé riftování od září, kdy snad konečně dorazí DK2
  • Catch22
    Příště bych prosil nějakej Ačkovej titul ne tydle indie dema s hnusnou grafikou ..tip :Warthunder
    • Tak jako Blue Marble je super, ale nebylo by od věci zkusit Asseto Corsa, Senza Peso, Elite Dangerous, Technolust, Half Life 2, Doom 3, atd.. Ale příště už by to chtělo na tyhle hry DK2, jinak to bude postrádat smysl. Celej web bude totiž zahlcenej novejma videama lidí, kterým DK2 dojde. První již tento týden, kteří byli šikovní a zvládli si objednat Rift do cca 9:00 rána tamního času a ostatní příští týden. Teda ostatní, co se vešli do prvních 5000ks *3*
  • Chim
    Bylo to ok, těším se na pokračování. Do příště by to ale chtělo, abyste na to byli dva. Jeden by hrál, a druhý dělal ten servis okolo. Případně by toho prvního mohl v půlce vystřídat, když by žaludek začal protestovat.

    Jinak uděluji Pavlovi osobní významné plus za udržení všech tělních tekutin, já bych ten horor asi nedal.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit