Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • frag.ment
    Jééé ono to bude i na PS4, tak to si asi pořídím, vypadá to na příjemnou večerní relaxačku.
    • MickeyMutant
      Bude to neuvěřitelně drsný ve stylu Super Meat Boye, kdy jediný nepřesný pohyb vede k restartu. Po sto padesátém neúspěšném pokusu na dvanáctém levelu z 1600 prohodíš svůj Dualshock novou HDR televizí, ten večer samozřejmě neusneš a druhej den ve fabrice ani očko nenasadíš, jak se ti budou furt vzteky třást ruce.
  • Coffin.Corner
    Vážně to má být kříženec kočky a slimáka? Podle videa mi to připadne jako interpretace normální dlouhosrsté, bílé kočky.
    • ringmancz
      je to slimák, v originále slugcat
  • slimokočka *1* to zas bude kvalitní hra. Ani sosat z ulozta to nema smysl. Nedej Boha to kupovat.
  • houmrhoumr
    a co takhle rikat tomu kočkoplž? ja vim nemá ulitu, dveře najdu sám *1*
  • kulhy_parici_spici
    To je naprosto fenomenální kadence krásných titulů poslední roky. Mrzí mě každá další atmosferická hra ke které se nedostanu. Člověk prostě nemůže mít všechno. :)
  • Ori to sice není, ten je dle mého ve vizuálu ještě o level dál. Ale i tak to vypadá sakra dobře *4*
  • MickeyMutant
    Vypadá to skvěle, jediné, co mi chybí, je Werner Herzog jako vyprávěč.
  • mikezz
    Ňuňu. Environment vyzerá moc pekne.
    • ringmancz
      Environment? to je co za paskvil? Slováci si na cizí slova potrpí, ale tady to ani nedává smysl
      • mikezz
        strašne cudzie slovo
        https://www.merriam-webster.com/dictionary/environment
        • ringmancz
          kdyby sis otevřel slovník češtiny/slovenštiny, tak zjistíš, že environment je buď životní prostředí nebo umělecká plastika. takhle jsi ze sebe akorát udělal blbce, když jsi nenapsal prostředí/svět/okolí
          • mikezz
            Životné prostredie, okolie...Sedí to aj ako environment keď ide o umenie. Nechápem tvoj problém. Ale whatever.
            • ringmancz
              no nic, to nemá cenu
            • Jestli ted ringmanovi nepraskne zilka tak uz nevim :D

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit