Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • krokovaci dungeon a bioshock? no snad z toho vaporum nebude vaporware :)
  • me se to libi, chtel sem to nejak podporit na steamu ale nenasel sem, pod jmenem mi to nic nevyhodi :-/
    (ano, dival sem se i do greenlight)
    • Ahoj, je to pod steam>greenlight>concepts. Vdaka za podporu ;-)
  • Takúto krásnu hru češi nikdy neurobia pepíci vedia len zabugované technologické demá robiť ako ARMA *15* *15* *15*
    • Radeji urychlene prevesluj pres Dunaj, ty Madarska opice. Michas ho*no z mozkem.
    • köszönjön a magyarok
  • Tak pepíci teraz vám ukažeme ako sa robia poriadne hry a možete sa schovať aj s tou vašou zabugovanou ARMOU aj s tym failom kingdom deliverance čo nikdy nevyjde *2*
    • Tak ty si krasny priklad pana kokota. potom ze preco si cesi o nas myslia, ze sme kokoti, kvoli takym jebkom jak si ty. sprav sluzbu svetu a chod sa odjebat prosim ta. dakujem
      • no ešte sa im pchaj do prdelle *6* *6* *6* *6*
    • ježišmária, daj si facku a ban na internet na dva roky
      • ..na PĚT!!!
    • Don't feed the troll ... neverim ze toto napisal clovek hodny toho aby na to vobec niekto reagoval.
    • Bože ty si skutočný idi*iot ;) Aspon si zmen nick...
    • mas ho maleho alebo co sa ti stalo ?
  • fluffy
    Wau, to intro je uplne fenomenalne. Hlas rozpravaca zvoleny vyborne a i ked je to tak jednoducha myslienka ako OK je tam dungeon pod dnu tak uplne vtiahne. Uz teraz mam chut to zahrat a to ani netusim o ake RPG to bude :D ci nieco na styl grimrock alebo rubacka ala diablo ci dokonca nieco uplne ine...
    • kdybys si pustil to video, tak tam to na me pusobi jako steampunkovej grimrock (a vypada to pekne)
  • Paulcz
    zajímavej lis.. :) a vizuálně to moc dobře nevypadá
  • Takže doomovka
  • Prima, ted jeste by nekdo mohl udelat v novem enginu Hired Guns a vedle splitscreenu nabidnou i hru po siti ...
  • obrázek jak ukradenej z Below ;)
    • kterej?
      • no ten úvodní tady u článku, s tou skálou a svislým vchodem, je to jak tady odsud :) http://www.whatliesbelow.com/
        • Byt Apple, tak si zvysly vchod patentujem
          • :D
        • Cos pohulil?
  • Corvus
    Tak můj palec si hra rozhodně zaslouží. Těším se až si vyzkouším Vaporum na vlastní kůži. I koncept jednoho hrdiny je mi velice sympatický. Takže za mě ano :-)
    • Už jsi měl tu čest s: https://www.youtube.com/watch?v=L9TZ84Ly4ZQ
      http://store.steampowered.com/app/299640/?l=czech
      Také se mně to líbí, ale zase ta má "obsese" partou, tak snad tobě se to bude líbit *3*
      • flash789
        proc to je cernobile? jako nejaky pokus o originalitu nebo co? A full screen to bezi jo? nebo staci vytahnout ze sklepa cernobilej monitor k atari a hrat?:)
        • Dříve v Early-Acces to měli barevné, ale nakonec je to převážně černobílé.
          Zbytek otázek nebudu komentovat.. *7*
          • flash789
            však v poradku, ja ani necekal ze bys to mel nejak komentovat *7*
            • Aha, takže Troll.. Příště budu pamatovat! *7*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit