Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Cosi
    Ježiškote, různé nastavování kamery aby bylo vidět co nejvíc, to je zas kravina. Pamatuju si jak u Tomb Rider 3 jsem točil kamerou co to šlo a nikdo si toho nevšim. Nebo v poslední době u Arkham City při prohlížení postav v menu. *9*
  • Na ty obludy co budou bojovat v arene se vubec netesim... Lidi nemaji vubec fantazii a delaji priserne bludy.
    • b*..ze..ra..nt :D posahana cenzura
  • MickeyMutant
    Ve hře se všichni navzájem porcujou na kostičky, ale ratingová komise řeší hlavně nadávky a kozy. Ukázkové vysvětlení pojmu "absurdný" pro všechny majory.
    • Nj. to je vono, když si ve hře, nebo ve filmu dávaj po tvrdě po držce, ratingový spolky to odkejvaj, kvůli odhalenému poprsí je z toho hned minimálně 18+.
      Pořád nechápu, jak jsme se dostali do stavu, kdy je lidská nahota odsuzována a násilí schvalováno - kdo proboha prosadil tenhle zvrhlej žebříček hodnot?
      • Američané.
    • v SC nikdy neletaly koncetiny ani nestrikala krev...
      • a řešil někdo mortal combat? i okolo nahého zadku liary v ME byla mnohem větší kauza než (no, prakticky okolo čehokoli) třeba okolo Mortalu, a tam se postavy propichují vlastníma páteřema...
  • http://cdn2.mixrmedia.com/wp-uploads/wirebot/blog/2010/08/soul-calibur.jpg

    Soul sérii jsem měl velice rád a první dva díly si budu vážit jako jedny z her žánru "fighting", které přinesly vlastní koncept. Nicméně co se se sérií děje od třetího dílu, to není dobře. Úpadek mechanik, "znovuvynalézání" jíž jednou zavrhnutých konceptů jako velikých novinek a snaha podbízet se za každou cenu. Podle mne ani z hlediska maketingu a náhledu veřejnosti na značku takový přístup není dlouhodobě přínosný.

    A mimochodem, článek dle správných U.S. puritánských tažení zmiňuje pouze dívčí/ženskou soft erotiku. Ale co když se naopak ženy chtějí kochat Mitsurugiho vypracovanou postavou a prohlížet si ji ze všech možných úhlů a přiblížení?

    A tenhle dvojí metr se úspěšně vyváží i sem do Evropy a už jsem ho jednou velice zakusil. Opravdu nic příjemného.
    • No tak autora článku na rozdíl od tebe nerajcujou chlapský kaďáky.
    • ja si radeji udelal zenskou verzi Mitsurgiho, jmenuje se Ishikunda a ma na sobe dohromady asi tak 15cm ctverecnich obleceni :))
  • hehe a nejlepsi je ze tam bude Ezio :mrknete na jeho trailer *3*
  • Na tuhle hru sem neskutečně nadrženej. U čtverky sem párkrát slušně vyhonil.
    • Upřímnost se cení ;)
    • +10
    • doufam ze to nebylo behem hry proti kamaradum u jedne televize :D
      • Ne, ne, když tam sou kamarádi, tak je hromadná kuřba - honění je v takovým případě ztráta času.
  • ovsem nejlepsi je to odsekavani obleceni behem souboje, kdyz uz s na zacatku spore odenou manga kocickou koncite souboj jen v podprsence a tangach.. japonci sou magori :D
    • Pořádná honička. Už mám koupenej krém na mozoly.
  • a co je to za herní žánr? jsem myslel, že to má být mlátička, ale spíš to bude pěkná honička *1*
  • Ethy
    Obrovská škoda, že podobné hry nevycházejí na pc... Aspoň kdyby ten minulej Mortal Kombat, ale bohužel :/
    • pravda.. Street Fighter mi bohužel nesedl, takže jsem sáhl po starém dobrém emulatoru a do teď si občas zahraju Tekken 3 a 5, Mortal Kombat Armagedon či Super Smash Bros..
    • EuroSamurai
      Kup si ps2 .
      • DarkHawk
        PS3,PS4.
        • Myslíš PS4 která nespatří světlo světa dřív než v roce 2013?
        • EuroSamurai
          Taky možnost ale pokud nechce moc utrácet a zahrát si kvalitní bojovky tak ps2 dneska seženeš za pakatel.
          Já jí kopil za litra a hry kupuju levně v bazaru protože to co za ně chtěj český obchody je přehnaný.
    • DarkHawk
      Vycházejí na PC. Ale jen některé od Capcomu jak třeba Street Fighter IV a Street Fighter vs Tekken. To co vydává Warner,Midway,Namco Bandai atd. jsou vždy jenom na konzole.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit