Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • ringmancz
    videa pryč. teď by byl lepší váš přehrávač
  • Politickokorektní Shadow Warrior, tak s tim pánové jděte víte kam.
    • smažte mě, sem to přijít nemělo
  • Odulin
    Dostal jsem to v tejdnu k nový grafice, tak jsem na to zvědavej... poprvé ofiko vlastnim hru před jejím vydáním. *1*
    • davidBray
      respect *1*
    • Osviceny
      dobrý způsob jak zamachrovat, že máš navou grafiku
      • Závist je potvora co
      • No tak ať má, co je na tom machrování hodného... ty sis nikdy nekoupil novou? :)

        Já jsem si v létě koupil 7850 a čekám až vyjdou nové Radeony a udělám taky upgrade na Vánoce ... a?
    • Cos koupil za grafiku ?
      • Odulin
        MSI GTX 680. Dali k tomu Arkham Origins a Metro Last Light.
        • Dívám se, že ji teď na Alze mají za 8100,- a ještě podložka nVidia za pětikilo k tomu. Dost zajímavá cena na takovou kartu,...
          • Na czc maji o 100kc drazsi verzi s twin frozer chladicem a mirne poladenyma taktama coz je rozhodne lepsi nez default chladic a nejaka podlozka ktera urcite nestoji 500,- ;) a jestli jo tak s marzi tak 500% ;)
          • Odulin
            Jj souhlas...a podarila se i slusne nataktovat, takze si nemuzu asi stezovat.
  • Tagy: asymetrický multiplayer, hybridní hra, multiplayer ... Hmm no jednou to šlo a bylo to pěkné (Arkham Asylum ), podruhé to bylo víc otevřenější ale už to herně ztrácelo (Arkham City) , ale tohle ... safra vyšlo GTA :/
    • Co to placas? Neber ty drogy!
      • Neber jim iluze. Určitě to bude slušná rubačka a na PC o ně mají takovou nouzi , že než je to přestane bavit , budou kupovat další díl s Batmanem tentokrát bez slipů ...
  • No spatne to teda nevypada, mam preorder takze urcite zkusim. *3*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit