Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • citim z toho viac Dark Souls atmosfery ako predtym :)
  • ucho
    v Anglii je předobjednávka za 17 liber, to není špatný.
    http://www.zavvi.com/games/platforms/ps3/dragon-s-dogma-dark-arisen/10667063.html
    • U nás jsem to u dvou největších obchodů ani vůbec nenašel v předobjednávkách a staré DS mají jen na jednom za opravdu "pěkných" 1199, no nekup to ;-)
      • Mělo tam samozřejmě být DD, ne DS :-)
  • No tak to, že je to z japonské verze bych bez zvuku nepoznal, protože tam nejsou malé holčičky s dvěma culíky(TO JE NEJDŮLEŽITĚJŠÍ!!) v kovovém brnění, které by bylo zbytečná zátěž, protože nic neochrání, a nemáchají třímetrovým mečem rychlostí mávání křídel kolibříka.:D
  • Magister_Peditum
    Zprvu jsem myslel, že mluví německy. *1*
  • Mno jistě, trailer je japonský, ale uchylní fanoušci japonské kultůry mezi které se řadím stejně ostrouhají protože to bude v angličtině. Jinak dragons dogma je pro mě hned po dark souls nejlepší RPG v posledních 5 letech. Konečně něco nad čím HC hráči nefrndaj, ale zároveň to vypadá cool a pěkně se na to kouká což neodradí i nás zmrv*nou mladou generaci.
  • Škoda že to není na PC *9*
  • spoock
    Já jsem díky prvnímu traileru na Dark Arisen koupil původní hru, kdo ma sakra čekat na datadisk, někdy do dubna. Ta hra má jako velký nedostatek velice pomalý rozjezd, který vás nebere za ručičku. (do 16lvl mě ta hra celkem i nudila).
    Dark Souls je na mě až příliž těžkopádná, složitá hra, hrál jsem ji asi jedno odpoledne, pak jsem ji prodal. Dragon´s Dogma je přeci jen podobné Skyrimu, ale tahle hra mě popvé baví, prozkoumávat dungeony, craftovat, osekávat šutry v jeskyních. Parťáci mají své mouchy, jejich rozbíjení kdečeho, motání se je ale jen ten nejmenší problém. Zamiloval jsem si ten systém půjčování pawnů. Tohle nikde snad není. Úžasný bojový systém!!!
    Dark Arisen se odehrává v jednom velkém dungeonu, to bude šupa, jen doufám, že líp vyřeší tu teleportaci, popř. by se hodily občas nějaké aktivační portály ala Diablo 2/3.
    • Sorry, ale říct že ti dragons dogma připomíná skyrim to je velká urážka DD.
      Jinak Dark Souls není těžkopádné, jen asi tak každému třetímu člověku nedojde že tam je target lock, ale jinak nic proti tvýmu názoru.
      PS: http://upwardgaming.com/wp-content/uploads/2012/12/dark-souls-lol.jpeg
      • Malleth
        Lol, ten obrázek to celkem vystih.
  • MickTheMage
    Ono, Dragons Dogma nie je tak zbytocne tazka ako Dark Souls, zas na druhu stranu, ked clovek bojoval so (vtedy som si myslel, ze) zaverecnym drakom rovnu realnu hodinu, tak... Uf. A ze to bol panecku suboj, ze sa moze ist Alduin zahrabat :)
    • Vsichni pisou jak je dark souls tezky, ale jde jen o to nehnat se zbytecne dopredu vyckavat a mit taktiku neni to jako treba skyrim ze tam clovek vleti vsechno rozseka a jde v klidu dal...Jinak uz aby byl duben *1*
  • Moc pěkný potvory. Jsou podobné i v základní hře? A je to lehčí jak Darks Souls? Že b bych si to pak koupil v nějaké edici dohromady se základní hrou..
    • Malleth
      Ty monstra tu určitě vypadaj zajímavějc než původní hře a je vidět že se u Dark Souls celkem inspirovali. Třeba ten mimic vypadá výživně. Sem zvědavej jestli bude taky tak zákeřnej jak v DS
      • Mimic v truhlici byl pěkně žákeřnej už v FFVI. Hlavně ten jeden, co byl schovanej v truhle, co vypadala jako cílovej poklad jednoho dungeonu.
    • ales.smutny
      Ano (IMO ještě lepší) a ano.
      • Díky. Teď ve starším článku čtu, že datadisk obsahuje i celou původní hru, takže na nějakou spešl edici nebudu muset čekat. Jen doufám, že to vyjde i u nás.
  • God-of-War
    Jedno z nejlepších RPG, co sem kdy hrál...Za tuhle hru, dam ruku do ohně.
    • TheGGG
      Ruku do ohně? Třeba i do Flame of Olympus
    • Veskoslav
      Člověk se může občas i spálit:)
      • God-of-War
        Tady se fakt spalit nemuzes.. fakt to doporucuju, je to tezka pecka.
      • ucho
        dobrého nepálí
        • Veskoslav
          Já myslel, že poctivého:-D

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit