Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • To koupím 8 letému synovi, lepší, než aby pařil ty vymývárny na mobilech.
  • Ne že bych uvažoval o nákupu, ale kdyby ano, tak ten výběr her by mě odradil. Neříkám, že musejí být špatné, ale pro mě většina z nich není zajímavá.
    Asi je to nereálné kvůli autorským právům, ale když už se takovéto zařízení vyrábí, mohlo by obsahovat kompletní sadu všech vydaných her.
  • Pujdou na te konzoly pustit starsi hry na cartrige ????? Vali se me jih tady doma nekolik a tohle by byla vhodna prilezitost. A na tom obrazku to vypada, ze tam nejaky slot na cartrige bude...
    • Tipoval bych, že uvnitř bude stejně jen něco alá Raspberry Pi s upraveným systémem nad kterým běží dost možná nějaký z existujících SNES emulátorů. I když by tam čtení cartridge dodělat klidně mohli, tahle "konzole" bude mít větší marketingový rozpočet než ten na vývoj a výrobu. A vzhledem k tomu všemu je 80 dolarů pořádna zlodějina. Holt nějak se vydělávat musí no...
    • 0011
      nepůjde, ten slot je jenom pro parádu, stejně jako u nes mini, bude tam nahraných pouze těch 21 her, na druhou stranu to má hdmi a 2 ovladače s konečně použitelným kabelem. Na staré origo cartridge doporučuju konzoli Hyperkin Retron 5
  • :-D a nebo si kupte raspberry pi nahrajte retropi a máte to samé a lejvněji
    • 0011
      No nevím, otázka je za kolik se to bude prodávat u nás, ale řekl bych, že raspberry + 2 ovladače + hdmi kabel vyjdou dráž(+ 3d tisk plastového šasi, ale to už je kosmetika). U tohohle z nepochopitelných důvodů pro evropu opět není nabíječka, která je prodávaná samostatně. U "new 2DS XL" už se s tímhle poučili, u mini snes to nechápu, je ale jisté, že to bude mít spíš sběratelskou a nostalgickou hodnotu, spíš tu sběratelskou když člověk odolá a tu krabici neotevře tak to jednoho dne bude mít slušnou cenu narozdíl od toho raspberry
      • no nevim proc bych si měl tiskount kryt....já ho postavil z lega co se mi doma valelo..:-D Ovladac kooupiš za paár šupů na Ebay nebo stačí starší X360 ovladač. Jeste SD karta stačí nějaká menší hry na SNES jsou malé. tak to jsme tak na cca 2000,

        Na SNES staci i Rpi B+ nebo Rpi zero a s cenou jsi ještě níže...
        • 0011
          Já lego dal už před lety kamarádovi, páč ho sbírá, ale dobrý nápad. No já si za hezčí design těch pár stovek připlatím hlavně chci mít originál, když jsem byl o hodně mladší tak jsem měl snes akorát na delší dobu půjčený od bratrance a to ještě takovou tu vietnamskou kopii takže si to chci vynahradit. Nes jsem vynechal, protože ty hry mám na virtuální konzoli na 3DSku ale tenhle trend minikonzolí se mi fakt líbí, uvažuju i o zx spectru
      • chapu jak to myslis, ale RYPANEC: Hry a herni zarizeni si kupujeme abychom je pouzivali, ne SPEKULOVALI!

        Nicmene jestli tam neni Chrono Trigger, tak at si to nechaj! :)
        • 0011
          Proto se takové věci kupují dvakrát, nebo jednou a pak to ospravedlní tu emulaci, ale je škoda, že tam chrono trigger není. Docela by mě zajímalo z čeho vycházejí při výběru her pro jednotlivé regiony

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit