Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Zatím mám odehraný 3 mise a při plnění nepovinných úkolů a tichém postuou mi to trvalo o dost dýl než hodinu a půl. A "škytajících" generátorů bylo zatím celkem hodně, nehledě na to že ve 3 misi po celou dobu vytváří krytí pravidelně střílející "Dora". A při likvidaci nepřítele, pokud se to udělá opatrně, tak nezačnou ostatní pobíhat. Pokud sejmu Němce vedle kterýho stojí nebo se dívá jeho směrem druhej, tak se začnou logicky krýt...
    • Jack1947
      Nic to nemění na tom že už jsme to 3 hráli to samé.
  • hmm a nikde žádný hákový kříž :-(
  • Jack1947
    Musím říct že po 4 té to samé jen v jiné lokalitě už mě moc nebaví - sice to není dlouhé 8-10hodin ? nicméně dá se tam dělat spousta nepovinných úkolů protože jsem to nevěděl 1 misi jsem dělal přes hodinu. Podobné jako Hitman ale horší - že bych hrál znova nehrozí vůbec navíc mise podobné

    Sice to jede na max +DX12 a tam není ani poznat že by tam nějaké efekty vůbec byli. Ad DLC ty si možná zapařím, mám to skoro dopařené... a tichý postup jde už po prvním prozrazení rychle do kytek.
  • Mňa žerie že opúšťajú našu lokalitu čo sa týka prekladu. Myslel som že preklad do CZ bude stúpajúci a opak je pravdou. 3-ka bola ešte CZ. 4 už nie. Nápodobne je to aj z inými hrami. Už je v kurze Poľsko. Napriek tomu som ju kúpil. No nebyť denuvo, poviem na plno, nekúpil by som ju pre práve zmieňovaný problém lokalizácie. Hoci u nás nejáky čas bol myslím zákon, že všetko by malo mať preklad čo sa u nás predáva ale neják to už neplatí..
  • KamilZm
    Ve kterém DLC je tak puška s tlumičem? Našel jsem jen tyto, podle popisu mi to nějak nehraje. Nebo v rámci Sesson Passu je už všech 12 zmiňovaných přístupných a vlastně to tedy Sesson Pass není, protože jsou k dispozici s vydáním hry?
    http://store.steampowered.com/app/312660/
    Sniper Elite 4 - Season Pass
    Sniper Elite 4 - Target Führer
    Sniper Elite 4 - Camouflage Rifles Skin Pack
    • nightborne
      Silenced Warfare Pack. Pravděpodobně teprve bude =).
      • KamilZm
        Díky
  • Šílená AI mě odradila už od trojky, kde němčouři slyšeli mou chůzi přes 30m tlustou skalní stěnu a s MP40 dokázali odstřelovat jak s Mosinem.
  • a recenzia Nioh stale nikde :D hrej.cz ju ma 2 tyzdne. vlastne vsetky ostatne herne stranky ju maju
    • tak k cemu ji chces jeste i tady ?
      • abys byl hezci, kluku usata
  • Odstřelovačské mechaniky jsou velmi přehnané. Když i na 100 merů musíte opravdu dost nadměřovat, což opravdu není realistické. O tom že v té hře je vítr tak silný jako asi nikde na Zemi ani nemluvě.
    • Asi tak, o balistice tvurci četli zřejmě jen v komiksu. Za pár stoveček při výprodeji na Steamu to ale není špatné, hlavně taky proto že her s touto tématikou je jako šafránu.
  • Hitler by mohl zapalovat oslavné doutníky... a k tomu si dát pořádný flák krvavého hovězího *4*
  • prvý diel bol najlepší , inak graficky to nevypadá tak dobre , Možno preto že každý chce grafiku z BF1
    • Corvus
      Já ne *12*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit