Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • aha já bych tuto hru spíš hodnotil 9/10 ale ok no
    bugů moc neni a fps v pohodě a skoro 90% hráčů ji hodnotí pozitivně
    zřejmě ale tento hráč co hru recenzoval patří do těch zbývajících 10% to ale nic nemění na tom že recenze je vážně blbá
  • ...tady vyloženě někdo nepochopil v čem je vlastně kouzlo téhle hry...pokud někdo čeká AAA styl, je opravdu vedle...tahle hra není pro každého..hrát ji v singlu je asi o ničem...ale dát si ji v co-op na nejtěžší obtížnost a 4x větší množství nepřátel je pro mě dobrá zábava...btw nenarazil jsem ani na jeden bug..vše na max a pohoda...

    čili podrženo sečteno, s autorkou nemůžu vůbec v ničem souhlasit, pokud to chcete kosit po stovkách a nepřemýšlet nad "příběhem", je to dobrý relax..narozdíl od jiných her je tohle znovuhratelná záležitost...
  • Recenzia je uplne blba, ta hra taka spatna neni, vsetko popisane v recenzii maju aj ine linearne hry, napr. COD a ten aj tak dostane 7/10, recenzie od takychto individui stoja asi za velke h... *1*
  • Je to oddychovka na hodinku. Ale spatny to neni. V zPlave dnesnich PC titlu mi to prijde jako prijmne osvezeni. Sniper si nac nehraje. Je to becko po vsech smerech, ale hraje se dobre. Jznavam spatne technicke zpracovani i nesmyslne koridory (tam se pak opravdu sniperovat neda), ale jinak je to vtipny zakusek. Aby to nejak vypadalo, doporucuji jen tem hracum, kteri maji pod stolem opravdove delo.
  • Taky se slzou v oku vzpomínáte na doby, kdy recenze na takový odpady byly to nejlepší na nejvtipnější v celym časáku?
  • Mě hra bavila, toť můj názor... jiného ne, OK. Jen mě napadá, některé herní žánry jsou vhodnější pro hráče (třeba střílečky s machem v hlavní roli), jiné pro hráčky (například adventury s archeoložkou)... i kvůli tomu pak může kolísat hodnocení jedné a téže hry.
  • nechápem prečo kazia takú dobrú hru a aj meno jej takou kravinovu ved to nemá nič ta hra iba tupá ,nepekná kravina
  • Úroveň recenzie 0/10

    príliš subjektívne unesenie sa vlastnými pocitmi bez potrebného nadhľadu, krátke, nič o hre sa človek nedozvie, pokusy o vtip sú detinské a trápne, odpísanie hry kvôli individuálnym bugom je školácka chyba (to by i Skyrim musel dostať 0/10 kvôli PS3 verzii), pokiaľ to autorke blblo mala to dať recenzovať niekomu inému, každá hra robí niekomu problémy, opis multiplayeru je iba opis o pokus to spustiť, žalostná štylistická úroveň na úrovni Bohonka inteligentnejšieho žiaka strednej školy....atĎ
  • Protože mě jednička dost bavila, předobjednal jsem 2ku. Co jsem dostal bylo pár nových map a cca 2 nové nepřátele. Hra se potýka s neustále odpojujícími se hráči, lagy, absencí dedikovaných serverů (když se host odpojí, máte smůlu), a ani bych se nedivil kdyby už byl MP úplně mrtvý. I tak jde ale o solidní zábavu, jen to mělo vyjít jako DLC. Recenzi jsem nečetl a ani to nemám v plánu. 2 z 10 je blbost. Pro mě 6-7/10
    • XorxoxTalarius
      Dobre, takze rikas ze je to defakto DLC v havu noveho dilu. To srazi body dolu. Mozna 2/10 je prilis tvrde, ale i tak se tedy jedna o podprumer maximalne prumer. Tve hodnoceni mluvi o nadprumeru a to mi prilis neprijde.
      • Beru v úvahu cenu hry... Navíc hodnocení X/10 je hloupé samo o sobě. 3/5 :)
        • XorxoxTalarius
          Cenu hry beru v uvahu taky, ale pokud se jedna o DLC v kabatu nove hry, tak na to nema ta hra narok a 3/5 je 5/10, to by to muselo byt 4/5 ;)
  • Hru jsem si koupil hned v den vydání protože jednička mě bavila bohužel když jsem vyzkoušel první misi v coop multiplayeru ve čtyřech tam to nešlo hrát protože se mi hra strašně cukala a zpomalovala u jedničky jsem takový problém skoro vůbec neměl akorát ve vypjatějších scénách když bylo na obrazovce hodně nepřátel nevím čím to je ale u mě asi těžko.Mám i5 nvidia gt 630m 2gb 6gb ram a internet mám 30mb/s i když jsem snížil detaily na minimum tak se hra seká škoda.
    • Jo a ještě jedna věc: to "cukání" můžou být taky lagy. Když hrajou čtyři spolu a zakládající má na prd internet, tak se to celkem slušně kouše a je problém někoho trefit :). Njn, budgetovka zřejmě nemá rozpočet na podporu dedikovaných serverů *13*
    • Vypni si položku "Compute Shaders", v případě potřeby ještě vypni "Ambient Occlusion". Pak se zaměř na "Supersampling" a "Advanced Shadows". Ale mělo by ti stačit jen vypnout výpočet Shaderů, problém je u tebe možná i mobilní grafika.

      Btw. v této hře mám nastaveno vše na High, FPS mám 60 a více (stabilní), a to na téhle mašině: Intel Core 2 Duo E8400 3GHz, 8 GB RAM, GTX460 ;)
      • XorxoxTalarius
        Takze chyby optimalizace pro ctyr jadra? To je docela smutne na to ze je rok 2014 (a hra je 2013)

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit