Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Super. Prý na konzultaci dělal i profi odstřelovač. Alespoň to tady trochu umlčí ty rádoby znalce balistiky.
  • Mart9
    Tak to video vypadá hodně divně. Vždyť se jim to tam i sekalo.
  • Jack1947
    Jaká pak realita stačí solidní béčko, né hned simulátor kdy se bude 3hodiny štelovat optika, půl dne zjištovat totožnost a místo pobytu cíle aby, přesně po vzoru maríny došlo k likvidaci... druhý den týden... kdoví. *7*
  • vždyť je to fraška *3*
  • Vážený autore jestli spokojeně vzpomínáte na odhadování náměru ve Sniper Elite 3 tak to vám ke štěstí stačí hodně málo, lépe řečeno arkáda jako vyšitá. Od CoD se liší jen tím že ve hráči vzbuzuje dojem že zásah nedostal zadarmo ale balistika je od reality na hony vzdálená. *6*
    • ales.smutny
      Díky, jako nyní aktivní střelec a kdysi dávno i závodní střelec něco o reálné balistice vím a ani jsem nepsal o tom, že ve SE3 je reálná, jen mi v té hře sympaticky přijde trochu dál, než "kam dám kříž, tam jde rána." Když chci reálnou balistiku, jdu na střelnici :)
      • Však ani já nepsal že je reálná, jen sem chtěl podotknout že to není o nic míň arkáda než mnoho dalších "stříleček". Jen s odlišnými pravidly "hry" a šikovně nastaveným pocitem opravdovosti. Paradoxně právě to odhadování náměru mi vzhledem ke vzdálenostem na které se ve hře střílí přišlo dost zveličené. Ono obecně jsou ve hrách sniperky roubovány do situací ve kterých by si hravě poradila běžná útočná puška. Designer udělá mapu stěží velikosti dvou fotbalových hřišť a hráči vrazí do ruky sniperku. O situacích kdy po sobě hráči pálí sniperkami na dvacet metrů viz. MP CoD ani netřeba mluvit. *6*
  • "Sniper: Ghost Warrior 3 je prý víc, než jen simulátor odstřelovače" Ano to je. Je resp. bude to průs3r.
    pruuser v zakázaných rly?
  • Kravicka
    Co to je ? Sak tam po nem nikdo nestrili.
  • Víc než simulátor, super! Takže budu jako skutečný odstřelovač ležet na jednom místě klidně i týden? Moc takových simulátorů není, jestli to bude v této hře tak budu velmi rád, jestli je to opravdu simulátor.
  • Ono by bohatě stačilo kdyby to bylo aspoň na úrovni té simulace, a ne ten paskvil co ukázali 2 předhozí díly.
  • Krescz
    kachny, kachny....zase kachny *7*
    • Co je to za ptáky?
      • Lukyz
        Kachny

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit