Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Ostrelovacka z 50ti metru a nikdo si niceho nevsimne. Karta do uzavrene lokace je proste na stole. Tezky nepritel je sundany jenom ranou do hlavy ze zadu nebo do voka, to jakoze kdyz ho strelim pres nos to neni 1hit KO? Kdyz schovavam tela, to jakoze typka zabiju a jeho mrtvolu hodim tak 3 metry od mista kde jsem ho zabil a to je jakoze v pohode. Kdyz nekoho sundam ale zustame tam jeho kver, to si jako taky nikdo nevsimne. Voiceacting je uplne strasny, zenska, chlap i lidi. Hacking je taky uplnej joke. Od tohodle ruce pryc. Dalsi 5 z 10 akcni picovina co nema doladene detaily a hra se na buhvi co.
  • Mě zarazilo, že si nikdo nevšimne, že někdo vystřeli z odstřelovačky. Co znám, tak je to pěkná šlupka a on neměl žádnej tlumič ani nic podobného, takže by to určitě šlo slyšet stejně jako to jeho plížení, ale ok je to hra. Nicméně tohle mě zarazilo. BUM šlupka jako blázen a nikoho to evidentně nezajímá ... asi myslivci.
    • koukals na stejne video jako ostatni? ty ten tlumic nevidis?
  • Jack1947
    Už jsem se lekl z nadpisu že tam budou snad i zombíci... to stačilo v SE

    Nicméně, od tohohle se fakt moc čekat nedá je to budget/béčko stejně jako 2 předchozí díly - Sniperských her je málo tak aspon něco jen bych si nedělal moc velké nervy s očekáváními *4*
  • N0isy
    Panebože. Vytýkat hře animaci hodu nože nebo, že dopad kulky na cíl je tak "nijaký" už je opravdu směšný Aleši. WTF. Dělají tu články hráči či jen nějací analytici?
  • Na PC určitě jo, konzole to je jiná...
  • Krescz
    škoda, že ta hra tak vypadat nebude
    • Johnny
      proč by to tak nemohlo vypadat? graficky žádnej zázrak teda
    • Jack1947
      Škoda že se nebude ani tak hrát *9* Teda chci říct ( po mrknutí na video) že doufám že se to bude hrát líp *1*
    • *15*
      Jo, bohuzel je to uz standard. Clovek si musi to, co mu serviruje marketing delit dvema.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit