Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Jack1947
    Moc velká konkurence, to by musela být sakra dobré a taky provedené aby se mnělo šanci vůbec uchytit. Třeba překvapí.
  • DeDy
    No hurá, konečně začíná někdo vyplňovat tuhle prázdnou mezeru ve hrách. Kolik takovýchto her existuje? Robinsons Requiem, Stranded 2, nedokončený The Forest a Solus. Vynechal jsem něco?
  • Pilgrim66
    Jsem to jenom já nebo se to video jakoby děsně seká?
  • vypada to pekne, ale nechci moc rejpat :) jenze kdyby mesic planety byl tak velky, nebo blizko, tak tam maji vlny aspon 100m a pokud by toto nejak stavba prezila, tak ji na 1000% takto intezivni meteoricke bombardovani znici
    • Jooo lebo tohle je úplnej NASA simulátor *7*
  • slavek.skara
    Hmmm být jediný přeživší na planetě a dát si Surviving k tomu ...ruiny po neznáme civilizaci, jeskyně a do toho třeba příšery a bouřky to by bylo fajné..jen mám skepsi že to nenaplní mé očekávání..asi jediná hra která tohle dokázala je prastará old games legenda kde jste havarovali na planetě a museli se ošetřovat protože Vás poškrávaliu větvičky a hrozila infekce, řešit hlad, žízeň oheň atd...jméno té hry ale už nedám :(
    • Hmm. V nejhorším případě sis mohl ufiknout končetinu, ale šance na přežití byly minimální. :) To víte, na to pár tablet brufenu už nestačí a člověk musel bejt vybavenej.
    • Robinsons Requiem
      http://en.wikipedia.org/wiki/Robinson's_Requiem
      • slavek.skara
        Jeee díky :)
  • to video ma bejt co? predvadecka modelu v UE4?
  • super to jsem jeste asi nehral :D
  • ArnyKasha
    nice *5*
  • gut

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit