zavřít
...

Song of the Deep - recenze

Na dně moří žijí svým vlastním životem poklady, monstra i zajímavé herní náměty. Song of the Deep je arkádou mnoha tváří, a tak v ní objevíte od všeho něco. Melancholickou zápletku o dívce, co se potopila pro svého ztraceného otce, podtrhuje velkoryse otevřená hratelnost v rozšafných grafických kulisách....
  • anonym (anonym)
    2 souhlasí, 2 nesouhlasí
    Ta hra vyšla loni v červenci. V ČERVENCI! Před půl rokem!

Joo, kdybyste neměli žádné resty a neměli do čeho píchnout, recenzujte si, co chcete. Ve chvíli, kdy vám chybí několik článků na aktuální hry, jeví se tohle jako výsměch. Na to, že jste největší, je mi vás hanba. Styďte se, vážně
    26.2.2017

reagovat

• nightborne tiscali.cz
    1 souhlasí, 0 nesouhlasí
    Kdo by neměl ponorkový metroidvanie dost, může pak ještě zkusit The Aquatic Adventure of the Last Human.

Velice podobná (ačkoliv též ne zcela dokonalá) záležitost.
    26.2.2017

reagovat

• Zagro tiscali.cz
    0 souhlasí, 2 nesouhlasí
    Cituji: "Škoda, že hru jako vystřiženou z nejpodivuhodnějších snů Jacquese Cousteaua zbytečně stahují pod hladinu nešikovné ovládání a frustrující puzzly."

S ovládánám na gamepadu nebyl sebemenší problém a hrou se dá projet lehce, jako nůž máslem. Prý frustrující puzzly.
    26.2.2017

reagovat

• UNIactvrtyznak facebook.com
    4 souhlasí, 3 nesouhlasí
    Mmt, vy fakt recenzujete hru, která už byla v akci za pár dolarů a kterou jsem dohrál o vánocích?:-)
    Ad ovládání, klávesnice a myš v pohodě, s výbavou ponorky jsem si užíval "multikilly" a ovládání mi rozhodně nijak nepřekáželo, naopak.
    25.2.2017

reagovat

• QWF (anonym)
      4 souhlasí, 1 nesouhlasí
      a co ine maju recenzovat? Nioh? Halo wars 2? Horizon Zero Dawn? pche
      25.2.2017

reagovat

• BoB.2 tiscali.cz
    1 souhlasí, 2 nesouhlasí
    Ovládání bylo v pohodě stačí hrát gamepadem.
    25.2.2017

reagovat

Tento formular nevyplnujte!!!
Jmeno:
Email:
Text:
povolené tagy

Přidej příspěvek

Přistupujete z neznámé IP adresy 54.166.150.205.
Opište kód z obrázku:   (Kód je nečitelný, ukaž jiný)

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PS4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Wii, 3DS, DS, PS Vita, iPhone a iPad. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Call of Duty, World of Warcraft, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield nebo FIFA.