Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Sonic The Hedgehog 2 v kombinaci se Sega Master System II byl zabiják mýho mládí *2* Někdy mám sto chutí dědečka oprášit a zopakovat si historii reálně a ne jenom v emulátoru. Jestli eště po těch letech funguje.
    • Whisp
      Mne sa nepodarilo rozchodiť segu mega drive na novších LCD televízoroch, tak som si nakoniec kúpil sonica 1,2 a 3 znovu na xbox, všetky za 4eura v akci.
    • tyhle starý krabice jen tak něco nezničí :) a když jo tak je to jednoduchý na opravu
  • Hral jsem zkusebni verze obou episod a porad se jim nepovedlo emulovat spravne chovani Sonica z hlavnich ctyr her z Mega Drivu. Toto je podle me kriticke pro hratelnost. Auto zacileni nepratel tam taky nema co delat. Dokud toto chybi tak si tyto hry nekoupim. Bral bych take jine prostredi nez kopirovani starych. No kazdopadne je to skoda. Nekdy mi pripada, ze vyvojari ze Sonic Teamu vubec nevi, ktere veci delali ze starych Sonicu skvele hry.
    • Ano, presne souhlasim do puntiku s tim co jsi napsal, prvni episodu jsem si koupil na xbox, a tesil se na super hratelnost, a ackoliv graficky to vypada dobre, tak sonicovi chybi takova ta spravna reakce na stisk, cili kdyz jste rozebehnuti, tak misto zpomalovani pri stisku opacnyho smeru, by mel brzdit a hned se otocit, tak jako ve starym sonicovi, a druha vec v ovladani je, ze novej sonic je hroznej lepml linej, a vubec se mu nechce se rozbihat, nez se rozebehne trva to hrozne dlouho... na tom hrozne trpi cela hratelnost, a je to skoda...
      • Jojo a taky je tam treba spatne udelana vaha Sonica a setrvacnost napr. pri behu pomalu nedobiha, ale skoro hned se zastavi nebo take pri skoku se to chova nejak divne.
        • prvni epizoda mela naprosto pokazenou fyziku, ale druha je o moc lepsi...
  • MidnighT91
    Nedávno jsem na torrentech stáhl emulátor Atary, Sega a SNES her a k tomu pack asi tisícovky her... Bylo tam všechno co jsem hrál jako malej, naprostá paráda...
  • Pořád je to tak že když mi dojdou všechny životy tak musím začínat celou hru od začátku? Nebo se tyhle pravidla už změnili? Od jakého dílu?

    Díky
    • Ne, uz ne... a je to velka skoda. Prvni tri dily z Mega Drive si nejspis budu pamatovat do konce zivota. Nez jsme se segrou porazily konecneho bosse, tak jsme kazdou z her prosly snad 10x. Byly to ty nejkrasnejsi casy.

      A kdy presne se to zmenilo, nevim, mozna s nastupem konzoli vybavenych pevnym diskem...
      • DangerousDave
        áno to boli hry kedy mal hráč ešte strach o "život" a ku každému pristupoval akoby bol jeho posledný... v dnešných hrách je to akosi jedno, hráčovi je život pandrláka up*dele keďže ho má nekonečno a checkpointy sú na každom kroku... a ani zomrieť už nejde tak ľahko.
        • už trojka umí ukládat (moje karta je zrovna špatná :/) a Knuckles by to taky měl umět, ale nevím jak to je když ti dojdou životy
          • Sonic&Knuckles ukladat neumel, tam byla na cartridgi jina vychytavka, slo do toho strcit dvojku ci trojku a hrat tyhle dve hry potom s Knuckles, ale bohuzel pametovej cip to nemelo. U trojky nevim, tu jsem mel snad jen jednou pujcenou na vikend, coz mi tenkrat jako malymu stacilo k tomu abych to po 20+hodinach usilovnyho hrani bez spanku stacilo(jeste ze mamka tenkrat delala nocni:D) dodneska nezapomenu na to jak jsme s brachou nechavali segu zaplou pres noc abysme neprisli o progress, a pak na mamu rvali proc ze nam to vecer vypla:D:D:D tohle uz se nikdy nevrati, sakra asi nainstaluju ten emulator, zapojim ovladac a rozjedu to znova:D
      • děkuju

        taky sem to tak hrával (Sonic 1 na Sega Megadrive) ale dnes už bych na to neměl bohužel čas, skill ani nervy :) Určitě by měli zachovat původní způsob, jenom mi tam přidat potupnej easy/lame mode :)
  • rami.cz
    Sega, to jsou vzpominky *14*
  • Nejlepší Sonic je ten na Sega, at si každej říká co chce.
    Tady těm něco chybí, respektive spíš přebejvá... v jednoduchosti je krása.
    • Naprosto souhlasim. Ale ty casy uz bohuzel nikdo nevrati...
      • rami.cz
        Ne, nevrati. Ale existuje reseni v podobe emulatoru :)
        • Niekto ma emulator a niekto ma doma ešte odloženu segu Dreamcast :)
    • Souhlasim jako malej sem ho chodil hrat do herny xD jezis to byli skveli casi za 5 korun na hodinu xD
      • *skvely casy
  • Generations nebylo špatný a tohle taky vypadá dobře. Že by konečně začali zase dělat dobrý hry se Sonicem? Ale i tak si nejraději zahraju první tři díly na Mega Drive. Už Sonic CD je trochu přeplácanej.
  • http://www.youtube.com/watch?v=8fGFjoeyc6I
    • Ja tusil ze Blonic se nebude libit :D

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit