Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • del0
    Hmmm. A hry na RemakeStation4 budou kdy? Ok, něco se blíží. Za rok, za dva tu bude pár her. Po skoro 2 letech, hurá. V době, kdy PS4 bude mít výkon na úrovni tabletů, bude konečně co hrát a pár lidem dojde, že si koupili krabici, na který 2 roky hráli remaky v 60fps (které přece očima nepoznáte), další 2 roky pár exkluzivek (které budou po fanboysku prohlašovat za bez debaty nejlepší hry všech dob, které jim všichni musí závidět) a teď to můžou prodat, protože je tady PS5 - další PC v minicasu, opět se zastaralým HW, opět s náloží fake videí ukazujících jakože magický výkon (sem zvědavý, s jakou další bublinou podobnou sdílené paměti přijdou tentokrát), videích, které samozřejmě ani nejsou z gameplaye (downgrade comin') a opět s čekáním a krácením si času hraním remaků. Jediná vyjímka, že už se nebudou chvástat s 60fps, protože nakálet si na hlavu dvakrát po sobě by nebylo moudré. A teď to nejlepší - lidi to stejně koupí. Sony GG. Tomu říkám podmanit si dav. I Hitler by mohl závidět.
    • Asi se dá souhlasit, přesto si konzoli koupím pod stromeček *1* . Jasně, HW velm rychle zastará a už v době vydání grafika pokulhává za PC verzemi her. Jenže do konzole vrazíš cca 9000 pořizovací cena, hry po dohrání točíš s menší ztrátou a máš vystaráno. Funkční, optimalizované a žádné starosti s nedostatečným HW jako u PC. Tam musíš dělat upgrade co dva roky a GK + další komponenty nejsou nejlevnější. Pak to vypadá, že první rok si zahraješ na vyské detaily, další na střední a dlaší děláš upgrade. PC na FPS nebo spíš na online FPS a stejně nic lepšího než CS 1.6. ještě nevyšo a to utáhnu i na hoooodně starým HW. Tak proto. A kouím PS 4 přestože teď momentálně mám x360.
    • Zdá se, že nemáš absolutně žádný přehled, na PS4 vyjde každý týden několik her :-).
      • del0
        To asi myslíš ty "velký" hry, kterých na PC a mobily vychází dvakrát tolik. Try harder. *15*
    • "vyjímka"

      No to je negramotný hňup, toho nemá brát vážně. A ostatní si hrajte na čem chcete.
      • del0
        "toho nemá brát vážně"

        kk
        • Ti si vážně velmy blbý chlapec... :D
  • Jestli to tak je, tak to není moc dobré a to nadšení fanoušků Sony moc nechápu. Konkurence je potřeba.
  • Až 90%? Telefonica také nabízí až 50 Mbit/s a všichni víme, jak to vypadá ve skutečnosti. *1*
  • Ačkoli mám konzoli jako doplněk k hraní a ne primárně, tak jsem si pořídil XBOX ONE už jen kvůli HALO Forze a lepšímu ovladači. Přes tohle prostě u mě nejede vlak... !
    • To já raději sáhnu po té PS4 až se odhodlám novou konzoli koupit. Ovladač mi jednoznačně Soňáckej vyhovuje líp, neumím si představit hráts analogama křížem a je takovej moc humpoláckej ten Mrkvosoftí. A zrovna Halo mě nikdy neoslovilo, alespoň co jsem chvíli hrál ten jeden z dílů co byly na PC. stejně tak Forza není co by mne lákalo :). Víc mne lákají ty Soňácký exkulsivity jako Bloodborne, nebo Uncharted. Ale myslím že jinak jsou obě konzole skoro stejné, je to jen otázka co kdo preferuje. Taky hraje roli, že v mém okolí se to hemží jen PS4kou, tak abych měl s kým hrát online :).
    • tady ten mýtus lepšího ovladače u Xboxu začiná být docela otravný. Mám 360 gamepad a dualshock 4 a Dualshock je daleko příjemnější, lehčí...
      • Proč mýtus? Každému vyhovuje něco jiného. Mě osobně taky vyhovuje lépe xbox ovladač a takových lidí je spousty. Ale na DS sem si taky zvyknul, i když ho subjektivně hodnotím jako horší.
        Že tobě vyhovuje víc dualshock je v pořádku, ale to přece neznamená, že xbox ovladač nemůže vyhovovat spoustě lidem prostě více.
      • xbox controller je proste objektivne lepsi, to je holej fakt, proc myslis ze maji pc hry podporu xbox ovladace? protoze dualshock na pc pouziva naprosty minimum lidi
        • To neni zadny fakt, ale tvuj dojem :-). Treba asymetricke rozlozeni sticku je prisernost, a zoufaly d-pad, na kterem nejdou hrat bojovky je take vseobecne znamy.
        • Ilusiveman
          Tak rozhodně volím dualshock
        • no zrovna u PC u nového xbox controlleru nejde fungovat bez drátu narozdíl od DualShocku, kde to jde krásně. Podporu má xbox, jelikož je to všechno Microsoft, takže protlačí svoje zařízení všude. Já bych byl rád za podporu DualShocku u her a takových hráčů na Steamu začíná příbývat...
          • ale jde, musíš si dokoupit adaptér do usb a MS už chytá i svůj oficiální
          • Mi sedí taky líp dualshock - ale u mě je to hlavně o zvyku, PSka jsem doma měl od první generace minimálně na zapůjčení a prostě jsem si na jejich ovladač zvyknul, jiný ovladač u mě vyvolává nechutenství...
          • nechapu co lidi videji na bezdratovym ovladaci, starat se o dobijeni a podobny blbosti, zlatej kabel, ke vsemu...podpora DS se da dodelat rucne emulatorem, na pc se vzdycky da neco vymyslet
            • To jo, zapojit to na USB je hrozny opruz, pretoze potom je z bezdratu drat.
  • Budiž jim přáno. PS5 a čip Fiji takovému spojení bych i já asi těžko odolal.
    • Fiji je aktualni highend. Az bude vychazet PS5, budeme o nekolik generaci dal. Nerikam, ze vykonove, protoze technologicky pokrok se zpomaluje a 300W chip do konzole proste nedaji, ale zcela jiste pujde o jinou architekturu.
  • Jack1947
    Více než Slušné *3*
  • Kozy
    Něco na tom bude, neznám nikoho kdo by měl Xbone a ti co měli x360 přešli na PS4.
    • jak to můžeš napsat??? máš snad nějaké statistiky že všichni co měli x360 přešli na ps4??? jako kde bereš takové informace??
      • máš problémy s chápáním psaného textu? On píše, že on sám nezná nikoho. Nevyvozuje je z toho kompletní statistiku.
        • ne problém s chápáním nemám! On psal, že nezná nikoho kdo má xbox one ten co měl xbox360 protože si koupili ps4 :-) tak nevím kdo tu nechápe to co kdo píše :-D
          • Kozy
            Tak ještě jednou pro tatary. Nemám nikoho ve svym okolí kdo by měl Xbone, všichni co mají konzoli mají PS4, takže bych těm 90% věřil. Nevim, proč bych na to měl mít statistiky.
            • koukám na GGG asi zas nemá cenu ani reagovat, v tomto případě je snad jasné, že je tím mysleno 70-90% z těch co konzoli mají ....
            • Sorry, ale to vypovídá naprosto o ho*ně. Já například u nás v práci neznám nikoho (cca 100 lidí), kdo má doma konzoli. Počítač mají doma ale všichni. Takže bych těm 90% měl taky věřit? *6*
            • Kozy
              Jak řikáš, vůbec jsem se s těma lidma nebavil a nevim co si koupili, jsou to jenom výmysly. Věř si čemu chceš, já jsem jenom přispěl s tim jak je to v mym okolí, takže bych se nedivil kdyby ta zpráva nebyla daleko od pravdy. Zbytečný to nebylo, když nechápeš co jsem napsal.
            • tatar je nadávka? Ty jsi tuze neduchaplný, takže je to ještě pozitivní reakce...
            • A přestaň lidem zbytečně nadávat to dělají jenom sociopati...
            • Dobře no ale zakládáš tady na svých nepodstatných výmyslech. Jedna bába povídala a tak dále a tak dále. Já neznám nikoho kdo vlastnil x360 a potom si koupil ps4, protože to je jenom výmysl co se šíří po netu.
          • Aha. Víš šikana ze základky se na mě podepsala, tak že v tom to případě se ti omlouvám.
            • v pohodě ani se ti nedivím takové jméno Tom si o to prostě koleduje :-D
  • Taky si chci PS4 koupit, ale zatím stále trpí nedostatkem her - alespoň na můj vkus. Tak jsem pod televizi koupil před rokem PS3 z druhé ruky s ultimátním balíkem 60ti her - mám co hrát ještě dva roky, nikam nespěchám...

    Jsem zvědav jestli a jak s čísly zatřese avizovaná zpětná kompatibilita Xbox...
    • No nakolko ta spatna kompatibilita nebude fungovat na vsetko a momentalne je ten zoznam viac nez biednym tak to moze dopadnut vselijak.
      • A Sony ma taky svoje - Gaikai... Obě ty nové konzole mi příjdou jako "nedonošené" - možná, že je to tím, že už jsem starší a věci vnímám jinak - prostě si raději počkám - ale bude to PS, o tom žádná, můžeme se jenom bavit o tom, kdy...
  • u mna doma len 50% *1*
    inak to smrdi ako PR clanok :)

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit