Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Tak to je celkem zajímavá věc. Na konzole v první řadě zatím nevychází takové množství her, jak tu někdo psal, ty tolik slibované exkluzivity. A teď se dozvíme, že bude nová verze, po pár letech, která bude stát víc než původní. Playstation VR měl frčet normálně na PS 4. Takže si to shrňme- já mám rád vlastnit "aktuální verze", ale tohle mě teda trochu dostává.... takže konzole počítejme (pokud sony přimhouří obě oči) 11, 12 000. Chceme zkusit VR- 10 000. Za ty prachy s menším příplatkem (ceny 2 her na konzole) koupíte 55 palcovou ultra hd. Ale dle mého názoru má 4k smysl až od 60 palců nahoru. Já osobně mám jednu z posledních plazem, 50 palců a jsem s tím spokojenej... Doma pak máme právě Ultra HD Samsung UE55JU6872. A že bych nutně potřeboval hrát tam, to teda rozhodně ne.
    Takže všeho všudy- pokud máte peníze nazbyt, případně doma už máte nějakou velkou Ultra HD, tak ano. Jinak do toho zatím nepůjdu. Já osobně si počkám 2, 3 roky na nějakou 65 palcovou a pak do toho možná půjdu. Nehledě na to, že dneska konzolistům je 25-40 a těžko budou kupovat konzoli jen kvůli hrám. Většinou už mají rodiny a využijí to i jako multimediální centrum, filmy, atd., na co právě tu televizi využijí. Teď si vemte, že byste k tomu chtěli ještě kvalitnější aparaturu a už mi je z toho špatně...
  • Heya. Kolik myslíte, ze slevni obycejny PS4 pri uvedeni neo? Ze bych si po letech poridil zas konzoli *7*
    • Nalestil jsem křišťálovou kouli a zjistil, ze bude levnější o 14,50 Kč. Kup si dvě ps4 do zásoby.
  • ted to budou vydavat kazdy rok. zjistili ze to vynaší.
  • Evidentne maj nekteri spoustu volneho casu ze se tu jen hadaj nj taky bych chtel byt decko nebo vedeny na pracaku to bych paril jak vsteklej a jeste mel cas se hadat o kravinach
  • https://www.originalky.cz/doom-ps4-p72534/
    https://www.originalky.cz/doom-pc-p72533/

    Opravdu 1199 vs 1799 *15*
    • Už se kradou nicky. Mrzák. *15*
      • cože?
        • Jak kradou?
    • nj, navíc to můžeš prodat obratem za 800, takže se asi vážně vyplatí více ta konzolovka. Popřemyslím o PS4 Neo...
      • Chlubit se, že něco točím v bazaru a to se vyplatí, to může fakt napsat jen samík, alias Femtík.
        • taky nechápu, proč se tím chlubíme *2*
          • přestaň!!!!!!! Okamžitě píší na redakci. Mrzáci mi tu kradou nick a nic se neděje.
            • Ježiš to je schíza...zametou teď se mnou...anebo se mnou...kolik mně tu vlastně je? Jsem ztracenej...a úplně blbej...
            • nahlášeno. Napsal jsem na redakci. Snad s tebou zametou. Já to takhle nenechám *15*
            • nebreč pořád panebože. Se vzmuž trochu ne... Brečet tu kvůli nicku yupík... To si říkáš můj bratr?
  • 8. generace už zabila veškeré výhody konzolí oproti PC. Hraní z dvd je dávnou minulostí, cena nového PC a nové konzole je stále bližší, složit si vlastní PC je dneska lehčí než stavět z LEGA, exkluzivit je čím dál míň a teď aby si lidi po 3 letech kupovali upgradovanou konzoli, která snad přinese to, co bylo slíbeno u původní verze. Snad jediným kladem je možnost prodat staré hry (kterou se naštěstí Microsoftu nepodařilo eliminovat), ale vzhledem k slevám na Steamu a dost rozdílným cenám v kamenných obchodech (běžně 1799Kč na konzoli vs 1199Kč na PC) to nemá takový efekt, jako dřív.
    • 1799Kč :D Přitom i nové Uncharted stojí 1300 na originálkách. cz. Bože můj :D. Ceny PC a konzolových se za poslední roky dost přiblížily
      • To je primárně eshop s jednou malou pobočkou v Mostě. Taky nevím, proč zmiňuješ zrovna exkluzivitu pro PS4, u které nemůžeš porovnat cenu s jinou platformou. Já mluvím o řetězcích po celé republice jako JRC, XZone, Mironet atd.
        JRC: Doom: 1299 vs 1899, Dark Souls 3: 1399 vs 1899, Wolfenstein: The New Order: 599 vs 999
        XZone: Zaklínač 3: 699 vs 1199, Mirror's Edge Catalyst: 1199 vs 1699, Fallout 4: 699 vs 999
        Mironet: Rise of the Tomb Raider: 990 vs 1468, CoD Black Ops 3: 1090 vs 1574, Just Cause 3: 690 vs 1390
        • http://www.jrc.cz/hra_ps4_dark_souls_iii

          1899kč. Jo úplně. Fakt tady jak u dementů...
          • 1699 v eshopu, 1899 v kamenné prodejně. Příště si zkus stránku prohlídnout dýl než 5 sekund předtím než odepíšeš. *3*
        • samozřejmě nejlepší je vybrat úplně ty nejdražší a nejhorší shopy a pak to porovnávat. Tak já to pak můžu porovnávat se Steamem, kde novinky stojí přes 1500 kč úplně normálně *3*
          • Ne, nejlepší je vybrat jednu exkluzivní hru, u které se nedá srovnat cena *1*
      • trole fakt je ten ze PC hry jsou o 600,- levnější kdyby trapny Uncharted vyslo na PC stoji 700,- *3*
        • *1* *1*
        • Původní poster srovnává ceny her na PC a konzole a on uvede konzolovou exkluzivitu. No není to blb? *15*
          • kiddo já čekám na nějaký ten příspěvek, který není trollovací nebo jsi raději utekl z diskuze, abys mohl napsat další sraneček *4*
            • fail? Ona exkluzivita by měla být dražší než mutiplatformovka kiddo. Takže když ani ta exluzivita nestojí 1800, tak těžko může stát multiplatformovka. Jinak hezký pokus, ale jsi jen hloupé kiddo, které nemá argumenty a vše řeší kidragem, bohužel to na mě nestačí kiddo...
            • Už sem ho uvedl dole, takže mimo. Jo, Femto style. Když člověk začne ignorovat, tak jakože dostal nátěr a utekl z diskuze. Mimochodem, líbí se mi jak si zamluvil svůj vlastní fail o srovnání těch cen. Ale to přece není podstatné, ty můžeš psát bláboly, nepotřebuješ nic obhajovat. Řešíš jen ostatní, jako správný trollí fanatik, co miluje svoje vlastní exktrementy. *15*
      • Tvuj tata se priblizil...
        • to je pravda
          • takže kradeš nicky, jo? *15* Pěkný #kidrage#
            • Nejsi registrovanej, takže ti nikdo nic nekrade.
  • Většina tu nadává na diskuzi ale podle mě je větší trolling sony a jeho PS4. Tohle je prostě podpásovka pro všechny majitele a obhajovat to může jedině zahleděný fanboy.
    • MS připravuje taky nový Xbox. Nevidím nic špatného, když po třech letech přijde výkonnější stroj za podobné peníze. Pokud to bud stát okolo 10 tisíc, tak to bude ok.
      • Konzole má postyknout hraní na slušné úrovni aspoň na 5 let. Pokud chceš dávat 10 tisíc každé 3 roky, máš daleko lepší koupit si PC.
        • a proč by to dělal? Třeba mu vyhovuje konzole a nechce se mu mít doma další lapač prachu. Navíc i kdyby si koupil druhou konzoli, což nemusí, tak to pořád vyjde +- jako PC.
          • Ale vždyť podstata konzole je v tom, že se nemusíš starat o upgrade.
            • Jenže vydání Neo znehodnocuje původní PS4. Lidi, kteří si v posledních 2,5 letech koupili PS4, věřili, že jejich přístroj bude plně podporovaný aspoň 5 let a nebudou se muset starat o upgrade. Sony sice řekli, že všechny hry pojedou i na původní PS4, ale už neřekli JAK pojedou. Takový Shadow of Mordor taky vyšel i na PS3, jenže vypadal jak dvakrát vyblitý segedín a jel sotva na 20fps.
            • je sice radost sledovat obavy PC hráčů o peněženky konzolistů, ale pokud PS4 hráč nechce novou konzoli, tak může ještě klidně dva roky vydržet na staré, aby měl těch pět let cyklus. Nic mu bránit nebude, bude mít pořád to samé. Je prostě výborné, že tu bude možnost lepší konzole pro lepší výkon.
  • Existuje jeste nekdo, kdo ocekava normalni diskuzi na games.cz? Ale pro studenty psychiatrie je to dobry zdroj informaci.
  • škoda těch pošahanců, co vlezou pod každou konzolovou novinku a redakce tu nechává stále působit jedince jako LV či neurotického Veskoslava zcela beztrestně. Opravdu nechápu...

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit