Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • nightborne
    Vcelku bych uvítal, kdyby třeba ještě zprovoznili nějakou online streamovací službu. Za nějakej "pronájemní" poplatek bych si streamnul a zahrál těch deset her, co mě na PS zajímají, a hotovo =).

    Jasně, že to v životě nikdo neudělá, ale bylo by to fajn =).
    • Jack1947
      Já nevím jestli je stremování/strém to samé jako Streamování/Stream ale asi to je jedno. Hlavně že se to dobře štrýmuje že hehe *3*
  • steam i xbox to maji zadarmo, tak proc by sony svoje ovecky nepodojila, kdyz radi daji, ze ano *15*
    • Tady někdo nerozumí psanému textu .... placená je neoficialní aplikace kterou někdo vyvýjí. O té oficiální je napsáno pouze, že bude pravděpodobně zdarma, ale nikdo zatím žádné oznámení nevypustil.
  • streamovat packu na pc, to je jak nosit drivi do atomovy elektrarny...
  • Nevíte kdy sony spřístupní v Český republice playstation now .
  • Supr už se těším na app na Mac, občas se to hodí :-)
    • skoda ze musis byt napojeny na tej istej wifi ako konzola, hodilo by sa mi to napr. ked som v skole priamo cez internet, kludne aj v horsej kvalite.
      • 1. sezen si verejnou ip adresu
        2. kup si dom router, kterej umi vytacenou vpn
        3. nainstaluj si kamkoliv vpn klienta a vytoc vpn
        4. ocitnes se "na stejne wifine" jako tvoje PS4
        5. ???
        6. profit
  • Dalsi info ze sveta PlayStation.

    Na PS Store je spusten Black Friday, v pekne sleve tam je treba Zaklinac, Diablo nebo Tropico.

    Na czc.cz bude od 14:00 k dostani PS TV za 700 Kc. Ta je dobre pouzitelna ke streamovani PS4 her na jinou TV nebo hrani nekterych PSVtitulu na TV.
    • Není, má to příšerný lag.
  • Odulin
    Už 2 dny čekám na neofiko aplikaci. Včera kolem 16.hod. pustil Twisted do oběhu 25 licencí pro alfa verzi...po pár minutách se po nich jen zaprášilo. Bohužel jsem přišel s křížkem po funuse. Uvidíme dnes, snad hodí do oběhu další licence, jak píše. Podle všeho to funguje dobře a já bych tuhle apku fakt uvítal a určitě nejsem sám. Těch 6,5 liber mu za to velmi rád dám. :)

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit