zavřít
...

Sony prodala 53 milionů konzolí PS4 a přes 8 milionů kusů Uncharted 4

V tokijské centrále Sony si Ježíška museli doopravdy užít. Podle nejnovějších dat pocházejících od samotné společnosti se během svátků prodalo 6,2 milionu konzolí PlayStation 4, přibližně o 9 % víc, než ve stejném období minulý rok. To znamená, že celkově už si hráči pořídili úctyhodných 53 milionů...
  • PC forever (anonym)
    3 souhlasí, 13 nesouhlasí
    intel a nvidia se prodalo víc než ps4 pro s uncharted 4
    6.1.2017

reagovat

• dik (anonym)
    0 souhlasí, 1 nesouhlasí
    také predaja by si zaslužilo pokračovanie uncharted 5 aj keď skončila seria finálne
    6.1.2017

reagovat

• lol (inkognito)
      1 souhlasí, 1 nesouhlasí
      proč dit si ten "zázrak" koupilo JEN sotva 16% nových majitelů PS4
      6.1.2017

reagovat

• Hazard (anonym)
    0 souhlasí, 3 nesouhlasí
    Tu vyskakujete všetci, ale koľko sa Tetrisu mobiloch predalo?
    5.1.2017

reagovat

• 0011 tiscali.cz
      0 souhlasí, 1 nesouhlasí
      celkově se tetris prodalo 425 edit: pamatoval jsem si starý údaj omlouvám se - 495 milionů, přesná čísla na mobily nejsou k dispozici ale odhaduje se 100 milionů, což je víc, než se prodalo gta 5 na všechny platformy dohromady a o trochu méně, než má minecraft, druhá nejprodávanější hra všech dob po prvních tetris, když počítáme všechny platformy, deal with it *5*
      6.1.2017 upraveno v 15:14

reagovat

• n (anonym)
        2 souhlasí, 1 nesouhlasí
        takze nejlepsi hra vsech dob je pc hra z ruska

z toho japanofily asi jebne
        6.1.2017

reagovat

• 0011 tiscali.cz
          1 souhlasí, 1 nesouhlasí
          Já jsem japanofil(ale ps4 nemám a nikdy jsem ho neměl, ale strašně jsem kdysi chtěl dvojku, chudej student, nebyly prachy) ale nejebne mě z toho. Není to o tom co je nejprodávanější hra, ale jak tě baví a tetris jsou i dneska pecka, FF XV se mi líbí docela dost a spekuluje se, že to square enix plánuje vydat v budoucnu i na switch
          6.1.2017

reagovat

• ja_nic_nevim tiscali.cz
    3 souhlasí, 0 nesouhlasí
    Za chvíli tu zase bude 200+ příspěvků a zase o ničem.

Hnisavčně, podle tvého přemýšlení je nejúspěšnější hra všech dob Tetris. To teda konzole ostrouhají.
    5.1.2017

reagovat

• Jack1947 tiscali.cz
      1 souhlasí, 5 nesouhlasí
      Proč ti to tak vadí ? *7* ( konzoli nemáš a neplánuješ)

Tiscali má na více reklamy a můžou bejt spokojený *4*
      5.1.2017

reagovat

• hmm (anonym)
      6 souhlasí, 8 nesouhlasí
      Vždyť Tetris je konzolovka jak vyšitá...
      5.1.2017

reagovat

• yep (anonym)
        8 souhlasí, 3 nesouhlasí
        Nevěděl sem, že C64 a IBMko byly konzole...
        5.1.2017

reagovat

• 0011 tiscali.cz
          4 souhlasí, 4 nesouhlasí
          Ne ale gameboy, kde byla v bundlu, NES a PSP rozhodně konzole byly/jsou a řekl bych, že se jich prodalo víc tam, než na commodore *3* a já tetris hrával převážně na takovém tom handheldu z tržnice, nebo ho měli v hračkářstvích, prodává se to ještě? Každopádně prodejní úspěch uncharted je taky zajištěný hlavně bundlem, ale i tak je to slušné číslo
          6.1.2017

reagovat

• hmm (anonym)
          2 souhlasí, 0 nesouhlasí
          Tož nevím za co máš ty plusy? Za neznalost? Bavil jsem se o NES(logicky), tam se toho určitě prodalo nejvíce krom mobilů...
          6.1.2017

reagovat

• hmm (anonym)
    1 souhlasí, 5 nesouhlasí
    No, Last of Us 7 mega na PS3, Uncharted 9 mega za půl roku. To není špatné.
    5.1.2017

reagovat

• Ja (anonym)
    11 souhlasí, 0 nesouhlasí
    taky jsem si chtel o Vanocich koupit PS4, ta cena byla super. ale na druhou stranu k cemu by mi dve PS4 byly...
    5.1.2017

reagovat

• MickeyMutant tiscali.cz
      6 souhlasí, 4 nesouhlasí
      Můžeš je zapojit do SLI a máš dvojnásobnej výkon. Najednou ti všechno pojede v 60 FPS, ale je fakt, že to prej stejně nejde poznat.
      6.1.2017

reagovat

• hmm (anonym)
    3 souhlasí, 2 nesouhlasí
    Hmm, slušné prodeje.
    5.1.2017

reagovat

• Lubošek (anonym)
    7 souhlasí, 2 nesouhlasí
    Tak NaughtyDog opravdu umi a jsem skutecne zvedav, kolik se proda The Last of Us: Part II
    5.1.2017

reagovat

• TheGGG tiscali.cz
    17 souhlasí, 8 nesouhlasí
    PS4 je skvělá konzole a jako doplňek k PC je to paráda, U4 byla pecička a zrovna teď hraji FFXV a nemůžu si to vynachválit...
    5.1.2017

reagovat

Tento formular nevyplnujte!!!
Jmeno:
Email:
Text:
povolené tagy

Přidej příspěvek

Přistupujete z neznámé IP adresy 54.198.200.157.
Opište kód z obrázku:   (Kód je nečitelný, ukaž jiný)

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PS4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Wii, 3DS, DS, PS Vita, iPhone a iPad. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Call of Duty, World of Warcraft, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield nebo FIFA.