Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • intel a nvidia se prodalo víc než ps4 pro s uncharted 4
    • Proboha, snad se nam tady nenacpal doom z doupete...jedes, parchante!
    • a rohliku se prodalo jeste vice
  • také predaja by si zaslužilo pokračovanie uncharted 5 aj keď skončila seria finálne
    • proč dit si ten "zázrak" koupilo JEN sotva 16% nových majitelů PS4
  • Tu vyskakujete všetci, ale koľko sa Tetrisu mobiloch predalo?
    • 0011
      celkově se tetris prodalo 425 edit: pamatoval jsem si starý údaj omlouvám se - 495 milionů, přesná čísla na mobily nejsou k dispozici ale odhaduje se 100 milionů, což je víc, než se prodalo gta 5 na všechny platformy dohromady a o trochu méně, než má minecraft, druhá nejprodávanější hra všech dob po prvních tetris, když počítáme všechny platformy, deal with it *5*
      • takze nejlepsi hra vsech dob je pc hra z ruska

        z toho japanofily asi jebne
        • 0011
          Já jsem japanofil(ale ps4 nemám a nikdy jsem ho neměl, ale strašně jsem kdysi chtěl dvojku, chudej student, nebyly prachy) ale nejebne mě z toho. Není to o tom co je nejprodávanější hra, ale jak tě baví a tetris jsou i dneska pecka, FF XV se mi líbí docela dost a spekuluje se, že to square enix plánuje vydat v budoucnu i na switch
  • No, Last of Us 7 mega na PS3, Uncharted 9 mega za půl roku. To není špatné.
  • taky jsem si chtel o Vanocich koupit PS4, ta cena byla super. ale na druhou stranu k cemu by mi dve PS4 byly...
    • MickeyMutant
      Můžeš je zapojit do SLI a máš dvojnásobnej výkon. Najednou ti všechno pojede v 60 FPS, ale je fakt, že to prej stejně nejde poznat.
  • Hmm, slušné prodeje.
  • Tak NaughtyDog opravdu umi a jsem skutecne zvedav, kolik se proda The Last of Us: Part II
  • TheGGG
    PS4 je skvělá konzole a jako doplňek k PC je to paráda, U4 byla pecička a zrovna teď hraji FFXV a nemůžu si to vynachválit...
    • Jack1947
      Protože to je FF tak ti nevadí že hraješ za prince šampona a nagelovanými partáky ?
      • Tak oni dostanou hlavně silně na pr..l je to ff z tragickým koncem
      • TheGGG
        to mě nevadilo nikdy. Proč? FF dělali japonci a má to správný shounen feeling, rozhodně parádní hra, zvlášť s japonským dabingem...
        • Jack1947
          Ok ok...

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit