Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Vogon
    Pokud někdo pochybuje o pravdivosti těch leaků, tak Eurogamer měl video toho jak se PS4 Slim zapíná. https://www.youtube.com/watch?v=H0zN2wSPf2s

    Myslím, že vzhledem to Xbonu S nesahá ani po paty, kombinace bílé a černé vypadá nádherně, ale proti gestu žádný dišputát.
  • Me se zda,ze ta slim,ma mensi mechaniku,kdyz lezi na te hezci ps4.
  • Blbecci se budou hadat ti chytrejsi maji doma konzoli i PC, proc se dobrovolne ochuzovat o moznost obojiho, leda kdyz je nekdo natvrdlej PC magor nebo konzole only cvok:)
  • Fuj no to je hnusný... *13*
    • Ale aspoň že výkon je podprůměrný! *1*
  • Jedna PS4 s 2TB diskem je už doma. O VR nestojím .... pokud splní sliby a výkonnější HW nebude třeba , nemám o NEO zájem ...
  • https://www.alfa.cz/product.php?eid=10516007L00000036DA (doom jako dárek)
    • a k cemu by nam to jako bylo, je to krap bez exkluzivek, vsechno i na pc
      • Je to Forza Edice + Doom zdarma ... To by dokázalo zviklat i mne a to zrovna kvůli té jedné exkluzivce ;)
  • Tak má to vůbec nějakého potenciálního zákazníka? Tohle určitě bude stát kolem 9-10k. Neo kolik? 14-15? Opravdu někdo bude řešit pět tisíc? Zrovna konzolisti jsou spíše dospělejší jedinci, takže tam bych očekával, že lidi spíše sáhnou po Neo za příplatek nebo klasické PS4, která zase o něco klesne. Tohle je dle mého naprosto zbytečný produkt.
    • právě že konzoli si kupují jen nevyspělí jedinci, na co drahou krabičku na hry, když můžu mít všechno v jednom za stejné peníze a lepší?
      • sry ale nejvíce pubertáku hraje na PC. Nejvíc volů je na PC. Jen tak stačí jit na youtube nebo na český PC tuning a jít pod nějakou sekci o grafických kartách, tam většina nemá občanky...
        • Jistě. Na YT je to samé konzolové děcko... *15*
    • Klasická PS4 sa už pravdepodobne nebude vyrábať. Dopredajú sa zásoby a potom už bude normálne k dispozícii len PS4 NEO za povodnú cenu PS4 Klasik a PS4 slim vraj o 100€/doláčov lacnejšia (preto tak aj vyzerá).
    • já si třeba konzoli za 9000 Kč nekoupím. Přijde mi to drahé. Rozdíl pěti tisíc je značný...
  • no konečně.
    Ale vypadá to stejně plastově, jako svého času PS3 Slim.

    Snad se cena sníží někde k hranici 6kCZK.
    • PS3 Slim je náhodou nejpovedenější verze PS3 (Nepočítáme li kompatibilitu s PS2 u prvních kousků PS3) . Slot IN mechanika tam ještě zůstala a původní bachratá "Spider-man" PS3 dostala střídmý vzhled . PS3 Super Slim pak už byl doslova odpad za co nejnižší cenu .
      • já si kupoval právě až super slim, která se mi líbila nejvíc.
        Slim verzi nemám rád právě za ten vzhled. :) Slot in vůbec nepostrádám.
  • Notebookovy HW dostal notebookovy vzhled.
  • Nerad se ptám zrovna tady, ale dokázal by někdo poradit, kde momentálně vyhodně lze koupit nový Xbox one popř. PS4 s nějakou slušnou nabídkou her? Bude to dárek pro synovce.
    • XONE krz Kinect, určitě ne, protože je málo her na Kinect 2.0. Pokud konozoli krz kinect, tak X360. Pokud konzoli, tak určitě PS4.
    • nedoporucuji xbox one, taky jsem ho koupil sveho casu synovcum, bohuzel je to krap bez exkluzivek. kdyz konzoly jednoznacne ps4
    • Mart9
      Co znamená výhodně? Já jsem loni v listopadu koupil PS4 za 8000 a bylo to velmi výhodné.
    • ravux
      Koupit xbox neni vyhodne nikdy a nikde. Pokud jde o PS4, tak normalne se s nabidkou her (to jest vice, nez 1) neprodava, jedine v bazaru. A pokud "vyhodne" znamena "levne," tak me nic lepsiho nez aukro nenapada.
      • To je mi tedy rada, prý neprodává *1* Zrovna tu mám před sebou bundle 1 TB konzole PS4 + Uncharted 4, Bloodborne, Heavy Rain a Beyond: Two Souls = 4 hry .A kolem vánoc byl zase bundle s Last of Us, God of War 3 a s Uncharted Collection = 5 her *3*
        • ravux
          Link na ten bundle? Jinak jsem psal, ze "normalne" se to v bundlech neprodava, tim neni vyloucena nejaka ojedinela akce (Vanoce). Otazka je, zda takovy bundle je pro zakaznika take vyhodny - alias PS4 + 4 hry, 2 z toho nechces, cena 15k, a pod. ;)
          • Cena byla vždy max o tisícovku dražší než normální bundle 1 TB + 1 hra *3* http://www.jrc.cz/hra_ps4_playstation_4_konzole_players_mega_pack_1tb_4_hry
            • ravux: Nn, ten bundle je 1TB konzole + ty 4 hry a plus je tam teď ještě speciální časově omezená akce, kdy si můžeš ke kterékoliv konzoli PS4 (nejen k tomuhle bundlu) vzít zdarma 1 z těch her z výběru... takže teď za tu cenu nebudeš mít 4 hry ale dokonce 5 *1* Ale to je jen časově omezená akce. Ten Bloodborne, U4, HR a Beyond jsou přímo v té mega velké krabici balení. PS: Ta krabice je šíleně velká, když to porovnáš s tím obsahem *1*
            • ravux
              Pockej, ale tam pisou, ze si musis vybrat jen jednu hru ze ctyr, ne ze dostanes ctyri hry, ne? Cituji: "Získejte jednu z vybraných her zdarma! Bloodborne GOTY, No Man's Sky, Uncharted : The Nathan Drake Collection nebo Uncharted 4: A Thief's End). Ke každému nákupu PlayStation 4 konzole si můžete vybrat hru ze seznamu, kterou dostanete zcela zdarma."

              Takze to neni bundle vice nez, je to klasicka PS4 + 1 hra (kterou si vyberes).
            • GGG: No, co se týče XONE, tak tam by zase měl být bundle 500Gb konzole + kinect + 3 hry Kinect Sport Rivals, Kinect Dance Central 3 a Zoo Tycoon. Ale ten nevím, jak se teď pohybuje cenově, asi bude vzhledem k tomu Kinectu o něco dražší...
            • Raději bych synovci také nacpal spíše PSko vzhledem k exkluzivním titulům, které se zamlouvají i mě. *1* Jenže bratr by rád, když už, tak ať u toho mají nějaký ten pohyb, proto ten kinect, no uvidíme... Každopádně díky, že jste mě trochu navedli.
      • No spíše jsem myslel, zda někde nemají nějaký slušný bundle s hrami, Xbox preferuji proto, že to chci s kinectem právě kvůli malým dětem. Ale mě konzole nikdy nezajímaly, tak v tom vůbec nemám přehled.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit