Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Už vidim, jak přijdu z hospody trochu pod vlivem a budu si chtit zahrát. Jenže postava ve hře nic netrefí, bude se motat, nebude jí rozumět a já si vůbec nezahraju. Jen kvůli gamepadu, kterej si všimnul, že se víc potim, pomalejš zaostřuju, táhne mi chlast z pusy.....

    Mě se ten nápad moc nelíbí. Záleží, jak a do jakých her se jim to podaří implementovat.
  • Konzole jsou hnuj s aimassistem to je fakt zabava kdyz to samo zameri nepritele..... zlate vykone PC konzole jenom kazi herni prumysl nebyt konzoli tak je kvalita her uplne nekde jinde...
    • Pořád to samý dokola......kdyby se tolik nepirátilo na pc tak je kvalita taky třeba jinde.....
      • no ono ty hry jde delat tak aby to neslo piratit nebo kdyz uz to nekdo napirati tak je z toho polovicni zazitek viz. Blizzard
  • blbosti. dejte mi normalni mys a klavesnici. lamepady jsou dobre jen na sporty, simulatory a mozna jeste nejaky zanr...
  • Trol.diskuzni
    Možná by to mohlo sloužit jako vhodné diagnostické zařízení pro některé nervní hráče, aby se zavčasu vyhli infarktu... Případně by to rovnou mohlo být napojeno na Integrovaný záchraný systém České republiky. *3*
  • Hmm...spíš bych viděl uplatnění v tom, že by tam byl někde schovanej snímač otisků...jen tak náhodou se o tom Sony nezmíní. :) Dal by se i používat na zapínání, ověřování, placení, zabránil by tak "strašlivému" bazarovému prodeji atd... Napadá mě hromada využití. Někde nějakej kryml zapaří na PSku a hned mubou policajti vědět kam maj jet.
    • mubou = budou :)
  • Tak toto bude vyuzitelny opravdu tezce. Uz vidim jak se klasicky konzolista (rozvaleny na gauci) snazi ovladat svuj psychicky stav a menit umyslne svuj tep. *15*
    Ikdyz takovy mnich-shaolin by ho mohl skvele vyuzit! *2*
  • je to dobra myslenka, ale k dokonalosti to ma jeste daleko: mel by se zohlednit i pach nohou a mira ztoporeni penisu ... *4*
    • nechces si jit radsi lehnout?
  • aby PC hra byla zase PC hra nevymysli nikdo
  • Spades
    Aha... ja jsem totiz strasne nervozni kdyz v MW likviduju hromady tupych blbcu, co mi skacou pred zamerovaci kriz a kryjou se za vybuchujicima sudama :D:D:D:D
    • Tak to ja u dark souls teda ruzne emoce prozivam. Proc hrajes hry, ktere te neberou?
      • Pokousi se byt pouze vtipny, evidentne mu to vubec nejde.
  • Irisis
    Mě to přijde jako velice dobrá zpráva, protože technologie na snímání EEG a EMG tu jsou už hodně dlouho a žádný pořádný ovladač nebo užitek (mimo zdravotnictví) z toho nevzešel. Docela věřim, že to posune možnosti stejně jako kinect přiblížil počítačové vidění.
    • Připojení dostatečně citlivých elektrod, aby tato měření byla dostatečně citlivá, zabere skoro hodinu... Takže ne, kromě opravdu hrubých metod s nevalnými výsledky nelze čekat nic sofistikovaného, rozhodně ne přímo ovládání hry "myšlením".

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit