Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Luxus ta grafika a to ani tohle není alpha (jasné je to DFM ale ne přímo alpha) ! :3
    Ale nároky budou fakt brutální :/ sice mám v tuhle chvíli docela dobrý PC ale řekl bych že to bude chtít dos vylepšit :)

    RAM - 24 GB DDR3
    CPU - Intel i7 3770 3,4Ghz
    GPU - AMD Radeon HD 2 GB

    Jsem si relativně jistý že procesor bude chtít vylepšit :/ RAMka asi na DDR5 (Alespon) a u grafiky nevím Hangar modul chce HD 5850 takže možná taky :/
  • Varuji jedince kteří si chtějí přešíst tuto diskusi!
    Až po můj komentář je tohle diskuse s největším počtem vláken, které vůbec nesouvisí s článkem. Drtivá většina je hádání se mezi PC vs konzole a "oduševnělé" provokace za účelem vyvolání hádek.
    Je tu jen několik pokusů někomu rozumně odpovědět na otázku, především ohledně fyzikálních zákonů ve vesmíru.
    Jinak je to fakt hnůj.
    Doufám že nademnou už to bude lepší.
  • Ale je hezké a překvapivé, ze na PC je konečně nějaká exkluzivita, která ma šanci alespoň trochu poskadlit konzolisty.
    Je teda smutné,ze nejsou hromadně podepisovany petice (jako treba Dark Soulsy, GTA), coz znamená, ze o čistě PC hry zájem není takový, jako o konzolové (DS,GTA, RDR) a ukazuje to, jake to je s tou falešnou povysenosti PCckaru (PC master race)...
  • mno, a proč ty konzole rovnou neudělaj tak nadupaný, aby na tom hry vypadaly takhle? *5*
    • Protoze by to bylo PC? Aha, ono uz vlastne je .. jen ten HW je to, co spadne vyrobcum pod stul jako neprodejny.
  • Keyz
    Je to někde v lepší kvalitě? Hra která vypadá skvěle a video jede 360p.....
  • Ravenshot
    Koukám, že některé zdejší vskutku výživné a dospělácké debaty povýšily tento článek na text s největším počtem příspěvků v diskuzi ke Star Citizen. Škoda jen, že diskuze vyniká jen v kvantitavní rovině a kvalitativně je spíše na svém dnu *9*.
  • Generalmagor
    No do prde*e! Luxus! Už jenom jak si hodil s přilbou mě rozsekalo... Hold, už jsem takovej a už
    jenom takové malé detaily mě dokážou nadchnout *15* nice! Těším se jak svin'
  • Vazne me porad neprestava udivovat, jak nekterym jedincum tezce lezi v zaludku predstava, ze nekoho bavi hrat na necem jinem, nez je samotne. Stejne tak nutkani poplivat vse a vsechny ostatni, kteri nespadaji pod tu "spravnou viru" a znacku.
    Smutne a usmevne zaroven. Nezbyva nez doufat, ze z toho vetsina driv nebo pozdeji vyroste. *1*
  • Ten člověk s tím nickem PC reprezentuje inteligenci PCčkáru opravdu hrdě. *1* Musíte být na něho právem hrdí.
    • Si pis. Pochopis az zvladnes vic jak 4 buttony. *15*
  • Graf pro borce co tvrdí, že konzole nebrzdí pokrok
    http://i.imgur.com/T4VfxWR.jpg

    I když je jasné, že nelze dělat hry pouze pro nejlepší HW, tak i průměr je pořád více jak ta rovná čára. To je vždy nárůst o kousek a pak zásek v době kamenné na dlouho....
    • Tak kazdemu soudnemu cloveku, ktery nepatri mezi fanaticke pomatence, musi byt zrejme, ze konzole (zejmena ke konci cyklu) vyvoj brzdi. Zejmena s prodluzujicim se zivotnim cyklem a cim dal slabsim HW v dobe vydani.
      Na druhou stranu, kdyby na pc byla dostatecna kupni sila, tak by situace mohla byt jina. Nebyt vysoke miry piratstvi, videli by jsme vicero exkluzivnich pc her, ktere vyuziji soucasny hw, stejne tak by pc verze multiplatformnich her byly vice site na miru pc a jeho hw.
      Jenze kupni sila je na konzolich mnohem vetsi a tak se nelze divit, ze se vydavatelum nechce s pc verzi nejak extra piplat, natoz se hrnout do pc exkluzivnich her.
      • Ano, ano. Skoro 99% mira piratstvi nici trh s pc hrama. A druha vec je Steam, takove koncentrovane zlo jeste nikdo nikdy nevyplodil.
        • Docela chaby pokus *3*
          • Jeste jsem zapomel, konzole je lepsi protoze hry na ni jsou delany podle velikosti pixelu na televizi.
            • Veskoslav detected?
            • Ano, všichni ti věříme, že jsi pravý Jejdasek. Tipuji to na Valleta(ted píše pod nickem PC)
    • Už tady ta doba byla, ty jsi asi mladý uhrovitý pc-čkář, co semenno rozlívá do ponožek, takže si to nepamatuješ. Já si pamatuji doby, kdy každý rok co rok bylo nutné kupovat nový HW. Zaplať pan bůh za konzole a že se tvůrci naučili optimalizovat.
      • Keyz
        Přidám se do debaty. Já si to pamatuji.

        Ceny křápů v letácích to bylo něco...Pak za rok to bylo zase jinak...
        Ale optimalizace a pokrok jde dohromady. Na konzolích je skvělé, že nutí tvůrce pracovat s limitem a člověk musí řešit jak udělat věci efektivně...Stejně jako demoscéna. Ale to lze i na PC. Zvolíš si limit a pro ten děláš a co máš navíc dáš pod nastavení do menu. Jako to mělo Crysis a další hry, kde změny v nastavení byly podstatné...

        Otázka je proč tomu tak nebylo? Protože, na to nikdo nehleděl. Kdyby MS, Steam anebo někdo jiný, vytvořil schvalovací proces pro PC, tak by se tohle nestávalo tak často. Stejně jako je proces pro konzole.
        Dnes můžeš na PC vydal hnus, co se bude sekat na všem a projde to na Steam. Na konzoly to není možné.
      • Za to nemuzem, ze jsi socka. Ja bych radsi pokrok v grafice, nez nextgen gta v, ktery vypada jak san andreas na pc. *15*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit