Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Vypadá to slibně. Každý kvalitní RPG vítám, ty dnešní mlátičky typu Zaklínač nebo Bloodborne už nemají s RPG nic společné.
  • No na mě moc depresivní *1*
  • Morraw
    Na tohle se začínám těšit víc než svého času na PoE. 4 postavy v partě jsou přesně tak akorát.

    A normálně se k formě textu nevyjadřuju, ale ten česko-anglický kočkopes, co tam Aleš popsal.. některé výrazy jsou tam česky, pak najednou anglicky, pak se to míchá "porovná hodnota accuracy s defense". To je fakt něco. *13*

    Navíc originální (anglický) název se píše do závorek a né naopak.
  • Pillars bylo celkem o nicem, a tohle bude to same v bledemodrem. Jo, Pillars ta slavna hra z kickstarteru, dneska si na ni uz vzpomene malokdo..holt prisly novy konzole, grafika se na PC konecne pohnula a tyhle cmaranice z roku 1999 prestali bejt zajimavy. Samozrejme par fandu co to hrajou se najde. upozornuju ze nemluvim za sebe, ale globalne..vydavat takovouhle hru v dnesni dobe plne magorincu jako VR a Pokemon Go velkym vydelkem nezavani. Ale Obsidiani nikdy zadnou dobrou vlastni hru neudelali, takze by jim prechod do kvalitnejsi grafiky zrejme moc nepomohl.
  • Dotaz: parry se opravdu překládá jako parírování? Dle všeho je parírování pouze v šermu (viz Klimeš, Slovník cizích slov), angl. parry je širšího významu jako blokování, odrážení apod. úderů bez ohledu na typ zbraně. Díky za reakce.
  • PoE dobry az na ten nudnej pribeh a celkove nezajimavy postavy (v porovnani s baldurs gate), tak snad to tentokrat bude lepsi..
  • Kinet1c
    Priznam sa o otomto som nepocul, dobre vediet, ze znova vide nieco taketo nadherne, super. Vedel som iba o D OS2 a Torment, teda ze vide, kedy to taktiez netusim :D.
    Je dobre, ze vychadzaju a budu vychadzat taketo hry.
    Mozno prva vlna bola kus retro nostalgia, ale vtedy sa ukazalo, ze o taketo typy hier je stale obrovsky zaujem a velmi dufam, ze este nejakych desiatok rokov potrva :D.
  • hrál jsem časnou verzi PoE. Ten soubojový systém nebyl uplně špatný, ale byl nevyvážený - nevyvážená povolání (některá k ničemu, jiná OP), většina kouzel byla nuda. Myslím že D:OS mělo lepší soubojový systém. Kdyby se zkombinoval svět a příběh PoE se soubojovým systémem D:OS, tak by z toho byla téměř dokonalá izometrická hra.
    • časná verze, co k tomu dodat lol
      • samotného by mě zajímalo, jestli se jim podařilo tu hru vybrousit, vylepšit v pozdějším vývoji. Já jsem to hrál asi 2 měsíce po vydání původní hry, datadisky jsem vůbec nehrál. Takže třeba je to teď vyváženější
        • Ne, vetsina souboju je s prstem v nose, pouze kdyz si zvoli hard + option pro vyssi level, tak je to maso, ale vetsinou diky chybe, ktera nasobi staty protivniku pri kazdem quick savu - takze to vypada, ze protivnici pouzivaji cheaty - cekam na opravu - snad ve verzi 3.04, ale porad se aplikuje zhruba ta sama taktika.
  • další iso RPG? Aneb zpátky na stromy *11*
    • Chim
      Ne. Tato hra rozhodně není isometrická.
    • Kinet1c
      si dobry priklad degeneracie
      • Don't feed the troll.
    • užij si to na nich, slézat už nemusíš *3*
  • PoE jsem bral jako nostalgickej výkrik do tmy a pokus vytrískat z nostalgicke vlny peníze na KS. Ale proč v tom pokračují? Máme rok 2016 a chtelo by to normální 3D grafiku.
    • trollbait detected
      • každy nazor který se neshoduje s hlavním proudem je automaticky trollbait?
        • Protože troll místo argumentace používá výplody jako "normální 3D grafika". Co je na "3d" normálního nebo normálnějšího, než "2d"? *7* A protože troll takovými výplody zaplevelí diskusi o hře, která ho evidentně nezajímá jinak, než jako terč pro trolling.

          (Upřímně řečeno, podle mýho názoru neexistuje žádný opravdu dobře odvyprávěný 3d rpg - kromě Vampire: Bloodlines.)
          • normalni znamená standardne používana. 2d dneska nemá opodstatnení v tomto typu her existovat, a to ani jako umení. Asi si to pleteš s izo, čím se dneska rozumí pohled shora.
            • 2tunak
              wasteland 2 je nadhera, co se ti nelibi
            • Grafika je ok, já bych byl raději, kdyby se rozšířily herní možnosti postav a bylo to trošku blíž klasickým hrám na hrdiny jako D&D, třeba pohybový repeortár, nějaké šplhání, plavání, skoky atd. Jasně že nejde udělat hru, kde by hráč mohl dělat úplně všechno na co pomyslí, ale něco by přidat mohli.
            • V tomto typu her? To je?
              A proč nemá opodstatnění, pokud nabídne stejný (možná lepší) prostor pro vizuální vyprávění a zároveň není tak náročná na výpočetní výkon? Ještě jsem neviděl herní třidéčko vizuálně přitažlivější, než zveřejněné obrázky z Tyranny nebo některé prerenderované scény v klasikách typu BG. Stačí se podívat, jak (vizuálně) dopadl pokud o třidéčko v podobném žánru - Wasteland 2.
            • no nevim, pozadí těch lokací bude stejně 3D render, dost pochybuju, že by to někdo kreslil v Malování *4*
            • Veskoslav
              Maxíčku, vezmi se za ruku a jdi do hajzlu. Znova.
          • troll taky píše hate posty pod úplně každý článek, co vyjde

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit