Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • x_ander
    Na e-shopech mají uvedeno, že první Far Cry bude v téhle edici s CZ dabingem. Netušíte někdo, jestli bude možné hrát i v originále? Z toho českého dabingu mi vstávají vlasy hrůzou ještě teď.
  • http://www.moddb.com/mods/iron-sights + graficky to vypadá pořád dobře. (mířídla zrovna sexy nevypadají ale na to s*re Drda) Asi jako snad většina lidí od kterých jsem slyšel vyjádření k FC se na to vyflákla ve třetině hry zhruba. Já se na to vyflákl taky, někde po provazových mostech. Několikrát jsem to chtěl dohrát ale bohužel, navíc dnes má hra problém s vícejádry a mě ani za boha nepomůže přiřadit hru pouze na jedno jádro. Jinak teda fc děkuju, že se na něm Crytek naučil základy, které poté vyústili ve skvělé, pro mě ve všech ohledech lepší Crysis. (s módem, který vypnul označování nepřátel za pomocí dalekohledu a asi magického radaru)
    • "někde po provazových mostech" tedy v misi kde se poprvé objeví mutanti, pamatuju si jí moc dobře, taky se mi z těch mostů dolu do lesa moc nechtělo *3*
      • Mno já to tam ještě postřílel, pamatuju si, že sem odtama šel do bunkru. Řekl bych, že si všichni užívali tu "taktickou" stránku hry s vojákama a jak přišli na řadu trigeni .. no nudného dooma 3 jsem hrál dřív než fc a podruhý se mi nechtělo. :)
  • pamatuji na památnou recenzi v levelu od Rybky jak tam slintal nad expres ultra emejzing brutal krutal frutal immortal grafikou :D
  • Far Cry 1 byl jediný díl série, který mě skutečně bavil. Prostě náročná a přímočará akce. Žádné zbytečné přesuny, žádný respawn nepřátel, žádné RPG prvky...
    • KIMCID
      Mě se líbí i trojka ,ale na jedničku to nemá to je fakt.
  • By mě zajímalo kde viděl těch 160 kč na PSN. Mě tam svítí 270,- *10*
  • Mám tady kulku s tvým jménem! *3*
  • Souhlasím s Xardasem, napsat o tom, že to má výrazně vylepšenou grafiku je bohapustá legrace z hráčů. Předělávka Crysis 1 na konzolích je moc pěkná ale toto je humus, stačí se podívat na videa na Youtube a každý si musí nechat zajít chuť, je to k zblití...
  • Jack1947
    No ten HD Remake zni celkem slibne. FAR CRY jsem jen zkusil ale jenze nedohral. Jen doparil ten 2 (nudnej) a 3 (rozpolecenej) dil. Takze by byla jista sance pro me a pro ty ostatni navic i v lepsi grafice. Coz se VYPLATI! *3*
    • V lepší grafice ??? Yachh *1*
  • Inquisitor
    A jak jsme tenkrát čuměli na tu grafiku :). A taky na tu vychcanou AI, kdy člověka pěkně obklíčili a obcházali z boku.
    • Pethulla
      Je docela smutné kam se kvalita UI dostala od dob FC nebo F.E.A.R.
      • Zkratku UI ve smyslu umela inteligence bych nepouzival, protoze je zavedeno, ze umela inteligence je AI, kdezto UI znamena uzivatelske rozhrani.
        • Jack1947
          Taky no, vzdycky pise nekdo UI a ja za boha nevim ctje ( ted uz vim) pocestene umela inteligence ale me prijde zazite vic americtejsi... Artificial intelligence.

          http://en.wikipedia.org/wiki/Artificial_intelligence
        • davidBray
          jo, říkal sem si, co to mele o kvalitě rozhraní :D
  • MrSanta
    Snad bude ten překopanej první díl sólově k dispozici i na PC. Původní hry sice nevypadá špatně ani dneska, ale přece jen bych raději toto. A kdyby byl podporován ovladač, tak ještě lépe. Na 100cm 'placce' by to bylo žůžo.
    • Není to nijak překopané, vypadá to hůře jak kdysi na PC. Ani na to nešáhli, spíš do ještě zdegradovali. Nebrat... *13*
    • Neboj, nejaky ovladac urcite podporovan bude, treba klavesnice s mysi.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit