Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • pro ty co váhají s koupí nejdříve si prosím vyzkoušejte warez verzi a potom se rozhodněte zda hru koupit, já hru nedoporučuji potom co jsem viděl na začátku
  • No tak po 10 minutach hrani se hra recenzuje urcite dobre

    http://i.imgur.com/JngTBuO.png

    *15* *1* *15* snad to hrali na jinem uctu *1*
    • ales.smutny
      Většinou hrajeme v offline režimu, pokud hra nevyžaduje mulťák, takže to dopadá takhle - 0,2 hodiny a nebo 19 u XCOMu 2, což je úsměvné, vzhledem k tomu, že s Lukášem dáme dohromady spíš stovku :)

      A posbírání 30 % všech achievementů v Soul Axiom za 10 minut by asi bylo na speedrun ;)
      • Jsem nevedel ze to pri offline rezimu nepricita nahrany cas, to by me teda stvalo, kdybych nemel prehled kde mam kolik nahrano *4*
        • Lepší někdy nevědět. *3*
    • Jack1947
      To nebude Games ty by tam měli svoje logo lol.
      • http://i.imgur.com/Ap6NeMV.png
        • Jack1947
          Noo tak možná, si to pan Válek koupil sám a hrál na svém ACC nebo to je hra na těch 15-20 minut :-D
          • Snad jo *1*
            • Jack1947
              Ježíš tvle... to snad ani nestojí za další komentář *7* *12* *1* *15* *2*
            • nightborne
              Nebo třeba chvíli hrál, přihlásil se někdo jinej, pustil jinou hru, jeho to koplo do off, ježiš, Jacku tvl *1*
            • Jack1947
              Pak se náhodou přepl do ON, heuréka! Tys to rozlouskl detektíve *5*
            • nightborne
              Víš, že jelikož dvacet lidí - autorů - sdílí jeden pracovní účet na steamu, je velká pravděpodobnost, že to hrál v offline režimu, kterej ten čas nezapočítává =).
  • Škoda, ale nemůžu říct, že bych byl překvapenej. Wales Interactive na něco víc podle všeho asi fakt nemaj, ani s berličkama v podobě early accessu. MR ze screenshotů taky vypadala zajímavě, ale když to pak člověk hrál, šlo o naprosto nezáživnou *11*. Takže za pár týdnů až měsíců v bundlu za dolar na shledanou.
  • Jack1947
    Kdybych napsal něco ve smyslu - né moc slušném dostal bych ban ale co tak nahodit recenzi Dying liight-The Following ale to je asi horší než nosit dřevo do lesa jít po cestě plné skla a rezavých hřevíku a ohlých připínáčků... tak tedy některé hry si pomalu recenzi ani nezaslouží ano mluvím u her pod 5/10.
  • Kamil.Zatlouikal
    Zajímavé, že na Steamu hru doporučuje 95% hráčů. A teď babo raď.
    • Stáhni a zkus.

      Snadné řešení. Crack je na to univerzální....
    • ja se posledni roky drzim uz jen uzivatelskejch hodnoceni a steamu review a jeste jsem neslapnul vedle...
  • Takže je to stejný jako Master Reboot?
    • Master Reboot byl docela v pohodě, dohrál jsem ho na WiiUčku. Chvílemi opravdu pěkná stylizace a docela hustá atmosféra. Nevím, jak je na tom Soul Axiom, ale nenapadá mě jediný důvod, proč by na tom měl být hůř.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit