Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Jack1947
    Neskutečný kdybych byl já ten co tady organizuje soutěže tak bych se zamyslel jestli zase budu dělat nákou, páč takovéhle kecy co tu někdo vede... to je fakt něco. Ještě to si stěžovat že jsem nevyhrál? no a od toho soutěže jsou šance vyhrát ehm... pro všechny.

    Jo gratuluji, a snad si to ta dotyčná užije. Příště trochu mírnit se ne? já jsem např nikdy nic nevyhrál - pokud nepočítám pár blbostí a desku od Upíra krejčího... (i knížku) ale to bylo fakt dávno. Holt někdo štěstí má a někdo zase ne no. Číst si že to je nák zmanipulované a nebo jiné konspirace to mi příjde jako ubohé. Uvědomte si že to taky není uplně nejednodušší provozovat připravovat tyhle soutěže... fakt si občas připadám že tenhle neduh se týka hlavně slováků a čechů (bez urážky) Nevyhrjsate dneska vyhrajete třeba jindy... tak to holt chodí no.
    • Mart9
      Ty kecy na regulérnost a samotnou cenu, to bylo něco hroznýho. Snad ale bude brzy další soutěž, rád bych vyhrál.
      • Jack1947
        Já ti to přeju. *4* GL.
        • Mart9
          Já děkuji. Až vyhraju, budeš první, komu budu přát další cenu *3*
          • Jack1947
            Díky... pokud se učastním a nic si nebudu slibovat. (to je myslím to hlavní prostě si nic od ničeho slibovat a třeba se poštěstí). *4*
  • StykPohlafson
    Velká gratulace *3* Taky jsem soutěžil, a zase vyhrál velké kulové *1* *1* Pro mě tak typické *1* *1*
  • To je příklad do života. Vždy všechno shrábne nějaká ženská.


    P.S. Do soutěže jsem se nehlásil, nejsem závistivec, zapomněl jsem na to.
  • UCME23MK
    tak schvalne za jak dlouho bude na aukru ze ho nekdo prodava a ze ho vyhral zrovna soutezi miluju kdyz ho nekdo vyhraje a hned ho proda:D fakt blahopreju
  • Spratekk
    U.S.A.ma bin Ladin taky existoval a nikdo ho nikdy neviděl... Gratuluju šťastlivce, který se pod tímto jménem nachází *3*
  • Mart9
    Zkaženej celej den.
    • Jack1947
      Nebreč, ježíšek donese aspo PS3 a ten není rozhodně k zahození a pak bys mohl dostat i X360. Ty seš hroznej chudák ja vím tolik sis přál vyhrát tvá první konzole a takhle to dopadlo ale nevěš hlavu...
      • Mart9
        Ježíšek nic nedonese, já si PS3 před Vánoci za nějakou super cenu koupím sám. Věřím, že nastal správný čas a za nějaké 4000 už PS3 má smysl koupit.
        • Jack1947
          Opravdu? já se jen divím že až ted nad tímhle želízkem uvažuješ na druhou stranu budeš mít co hrát a pár her taky výjde než mu dojde dech. *3* Kup hlavně vetší disk... at máš kam ukládat všechny hry. *4*
          • Mart9
            Proč se divíš? Pro mě opravdu nemá smysl vrazit přes 10000 do nové konzole a za další tisíce kupovat hry. Naopak mi ale při práci s PC čím dál tím víc dochází, že možnost se ke hře pohodlně posadit a užít si hru na velké TV má rozhodně něco do sebe. Jde mi sice hlavně o dvě sportovní hry, které na PC nejsou, ale s PS3 budu mít zároveň možnost postupně dohnat spoustu konzolových skvostů, které mi za 10 let unikly.
  • http://rejstrik.penize.cz/ares/63297469-lenka-klingenbergova-mgr
    Celkem to fakt smrdí nějakým podplacením...
    • Miserius
      Proč, protože má živnosťák? Lidi co podnikaj nesmí soutežit? Mě by spíš mrzelo kdyby to pokaždé vyhral někdo koho tenhle web nezajímá a jen projíždí soutěže na internetu, a že takovyhle lidi je tuna
    • Mart9
      Co na tom jako smrdí? Já věřím, že to žádný švindl nebyl, že jsme prostě opět měli smůlu.
    • Proč? Já jsem v tom rejstříku taky, taky jsem soutěžil a taky zaslal správný odpovědi... Jen jsem teda nevyhrál:)
      • Mato1987
        a neuvažoval si nad zmenou pohlavia? možno to je tá správna cesta
  • Od kdy je datum ve formátu (měsíc, den, rok) - 14. březen 2002

    Jste trošku pomatený ne? Neznám měsíc 14 a už vůbec ne den březen...

    a zase to vyhrála buchta, jenom aby se do vás náhodou nějaká feministka zas nenavážela jak je toho teď plnej net herní scény?
  • Jmeno je teda trapne vymysleny
    • Jack1947
      Pak nechápu učel soutěže tady... *7*
  • s.hih
    Gratulace. Aspoň ty odpovědi jsem měl dobře, to taky potěší. *3*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit