Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Jack1947
    Z komentářů vidno že to je horší pokračování, s méně možnostmi a možná i kratší herní dobou...

    Což je celkem zklamání protože těch pokračování her co navíc přínášejí more of same" je fakt dost.
    • Je to delší, ale má to méně obsahu.
    • herni doba je bohuzel delsi, takze se ten backtracking, a vlastne opakovani vseho, zacne o to vic zajidat
  • Hrálo se to dobře. Mě tedy souboje připadaly v SoT trochu lepší, jinak se ve hraní nic zásadně neměnilo. Škoda, že nebyly nějaké zajímavé lokace navíc..
    Trochu se naplnily moje pochyby o tom, že když to nebudou dělat Obsidian, že to maličko zakulhá.
    Ale jo, jinak to šlo, ale nápady a vtip byly přece jen v SoT o něco originálnější a tak nějak do hry seděly.
  • Miluju South Park ale nenávidim filmy a komiksy o superhrdinech, tak nevim jestli to mam hrát. Minulý díl byl zas parodie na Hry o trůny, strašně rád bych si zahrál "čistou" SP hru, něco z období sezon 1-9, období kdy SP nebyl ještě tolik zatížený současnou popkulturou.
    • Presne tohle mi na soucasnem south parku hrozne vadi, je to uz jen takovy vtipny remix udalosti za poslednich par tydnu, ktery ale tak za rok nikomu neprijde vtipny.
  • michaliuz18
    oproti jednotke len taky slaby odvar, trapnejsi humor, suchší pribeh, stereotyp , je to skoda . Ma to svetle stranky , hrat ma to bavilo ale je to nieco na co za par tyzdnov aj zabudnem . Zlaty stick of truth
    • Právě. Z SoT si pamatuju hodně dost ujetých scén. Tady mi v hlavě utkví asi jedině jedna minihra s rybou a hlavní záporňák. Jinak tam vlastně nebylo bohužel nic výrazného :-(
  • Vůbec se mi to oproti jedničce nelíbí. Už jen ty schopnosti. V jedničce šlo bylo více věcí skutečných, které se pomocí představivosti dali proměnit na magii (autobaterie s vodou = elektrizující kouzlo), zatímco tady mají postavy "skutečné" nadpřirozené schopnosti. Co se týče příběhu, tak i jednička mě přišla více jasnější (více delších a originálnějších misí) než toto nekonečné potulování se po městě.
  • Dohráno *1* upřímně mě ta hra bavila, ale kdybych si měl vybrat mezi 1. a 2. dílem zvolím spíše ten první. Ne že by dvojka byla špatná, ale oproti jedničce je taková nemastná neslaná. Pár dobrých momentů tam je, pár pořádně ujetých "ftípků" taky, ale chybí tomu taková jiskra jako měl první díl. Nicméně všem hru doporučuji a pokud se vám první díl líbil, tenhle bude taky *5*

    PS, . u čeho jsem se poprvé vážně upřímně zasmál bylo : "pozor jede auto!!" *14* *15* *15* *15*
    • na druhou stranu, kdyz uz jsem to videl asi popaty se stejnym zelenym autem, uz me to moc nebavilo

      a tak to tam je skoro se vsim, bohuzel
    • "Fuck you, its civil war you dick!"
  • Za mě spíše zklamání. I když je to v jádru totéž jako jednička, tak mi přišlo, že nacpali mnohem méně obsahu do delší herní doby. Jednička nebyla dlouhá, ale sypala jednu hlášku a šílenou situaci za druhou. Tady by je člověk za těch 19 hodin napočítal dobré momenty na prstech jedné ruky :-/ A potom se to odehrává ve stejných lokacích jako jednička, jen je mapa o něco menší (už tu není ufo, kanály, kanada,...) takže člověk z toho zkoumání nemá takový pocit jako v jedničce. Působí to spíš jak trošku větší příběhové DLC než nová hra :-(
    • nightborne
      Vidíš, mě třeba dvojka bavila o fous víc. Stejný prostředí mě trochu otravovalo, to nebudu tvrdit, že ne, ale boje mi přišly daleko nápaditější a jejich design jsem si vyloženě užíval, zatímco v jedničce mi přišlo, že to právě velmi často byly bitky jedna strana - druhá strana - jedna strana - druhá strana - někdo umřel. To už mě pak docela nudilo.
      • Souboje jsou o něco lepší. Ale to tu hru bohužel nezachránilo. Jednička byla prostě neskutečná zábava proložená podprůměrnými souboji. Dvojka je rozplýzlá pomalá hra proložená průměrnými souboji. Pořád preferuji jedničku :-D
      • upraveni souboju mi prislo spis kosmeticky, vyraznejsi zmena byla snad jen kdyz mi napoprvi partu rozsmelcovala prdeli ta domina ve strip baru
    • musim to podepsat, jak me stick of the truth necekane uchvatila (az uplnej zaver mi prisel trosku zbytecne dlouhej, ale jinak super), tak tady jsem si prisel jak v roztahanym datadisku s mene chutnym a hutnym obsahem

      v dobrym smyslu se to neposunulo nikam dal, spis toho dobreho ubylo a pribyla vypln
  • KronosDeret
    Po začátku hry mě pojal pocit zmaru, protože vše co jsem nahrál bylo fuč a začínal jsem od nuly vlastně v tom samém městečku... ale vlastně to dávalo smysl, vše to byla jen dětská hra a ty se mění stejně jako roky a generace. Nová hra odráží svět dospělých ostatně jako mnoho dětských her, superhrdinové, ožehavá sociální témata, padající tabu, digitalizace společnosti, to vše je tady, v kulisách Coloradské vesničky zastoupeno. Plus obvyklé šílenství a postavy ze seriálu. Pohyb po mapě a neustálý backtracking je peklo, o to horší že už ho máte xkrát projduté odminula.
  • Rozhodně The Fractured But Whole je dobrý název, ale napadá mě pár dalších názvu, které bojují o nejlepší název hry =)

    - Wargasm
    - Dragon Blade: Wrath of Fire
    - série Castlevaina (Curse of Darkness, Lament of Innocence, Lords of Shadows, Harmony of Dissonance, Symphony of th Night)
    - Ratchet and Clank: Going Commando, Ratchet and Clank: Up Your Arsenal
    - I MAED A GAM3 W1TH Z0MBIES 1N IT!!!1

    a pak nějaké které jsou dokonalé ve své jednoduchosti:
    Max Payne, Deus Ex, Half-Life, Left 4 Dead
    • Ty vůbec netušíš která bije :D Ještě že nic v praxi nevymýšlíš.
      • trololol
      • Ty jsi, ale zlý :)

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit