Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Mohu-li se zde přítomných zeptat..
    Doporučíte mi jako SP nepolíbenému vaši oblíbenou sérii?
    Konkrétně mám chuť si pořídit hru, opravdu mne nadchla a chtěl bych se namlsat pár díly, jelikož seriál jako takový nesleduji.
    Zkusil jsem 6. řadu, kde byl díl parodující Pána Prstenů, který mi přišel velmi blízký hře.
    Nové série prý řeší současné trendy (fb, apple).
    takže máte tip na pár dílů/sérii, které b bylo záhodno zkouknout, či patří mezi vaše oblíbené?

    Moc děkuji za názor i, jako pouhému čitateli diskuzí, šanci psát bez registrace.
    • Pokud se chceš pobavit jen tak u nechutností apod zvěrstva, tak doporučuju 7 a 8 sérii. Tam je takových nápadů a hovadin tolik, že jsem někdy nechápal jak na to vůbec někdo přišel :D
  • Jack1947
    Paradni hra, pro cloveka co moc RPG nemusi/nehraje a serial zas tolik nezna nechci rict oddechovka to vubec. Je ale neskutecne navykova zalezitost, sakra az tady cloveku dochazi
    jak paradne to je zpracovane +humo jen dotvari celkovou uz tak napjatou atmosferu... fakt pecka co se da udelat se zdanlive primitivni grafikou a ne nejak neklysovitym pribehem. A v dnesni dobe jen zírám. Vic takovychto her. *4* *5*
  • vojta.kostka
    Dohráno za Mage :)
    Naprosto úžasná hra. Ačkoli jsem neviděl ani jeden díl SP, moc mě to bavilo. Parádní soundtrack, animace, příběh, nadabování, herní mechanismy.. vše na jedničku provedeno :)
    Teď jedu znova za žida :D
    NAZI ZOMBIE PRINCESS KENNY! :D
    • ja to sjel napodruhy za zida na hardcore, a bylo to snazsi nez za zlodeje na normal

      ani sem si nevsim, v cem mela spocivat vetsi obtiznost, lepsi char a zkusenosti zapricinili, ze jsem umrel minkrat
  • Tak před chvilkou dohráno, asi nejlepší soundtrack ve hře co jsem za posledních pár let slyšel. Jinak herní prvky nebyly úplně 100% dokonalé, ale příběh a všechny ty věci okolo to stejně dostávají vysoko. Každopádně ta hra bude bavit víc někoho, kdo už zkoukl všechny řady SP, těch odkazů na seriál je tam neskutečně moc.
    • Naprostý souhlas, soundtrack je naprosto dokonalý fakt se mi moc líbí. A při hraní hry se cítím jako bych sledoval seriál a opravdu mě to hooodně baví! *2*
  • mam dotaz, jak ve verzi pro PC funguji savy? ackoliv si clovek sem tam ulozi hru, stejne ho to loadne pokazde nekde jinde... vypozoroval jsem, ze se to odehrava ve vetsine pripadu v baraku, ale jeste netusim, jestli pri vstupech nebo odchodech z dome :-( chjo, opet to zavani konzolema :-(
    • uklada to posledni checkpoint
    • houmrhoumr
      Mam odehrano asi ctyri hodiny. taky me to prve po nacteni savu zarazilo. ale myslim ze hra uklada pri projiti checkpointu vzdy kdyz se dole v pravym rohu obevi medvidek s prehravacem *2*
  • škoda že neudelali nejake normalni rpg protože tohle je dnes asi jedina firma ktera umi delat rpg
  • Od téhle hry jsem věděl co očekávat a v okamžiku kdy se spustilo úvodní intro jsem měl problém udržet svůj měchýř. Následně můj močák musel odolávat dalšímu tlaku když mi při tvorbě postavy Cartman řekl, že jsem úplně jako Kylova matka, protože jsem z Jersey a navíc jsem žid. Hra je skvěle zpracovaná ve všech ohledech i co se týče tahových soubojů. Pro mě za mě by tam ani souboje být nemusely. Úplně by stačilo kdyby to byla point and click komediální adventura. Palec nahoru pro vývojáře za dokonalou atmosféru... už se nemůžu dočkat až přijdu z práce, ubalím si špeka a ponořím se do colorádského městečka plného skvělého toaletního humoru.
  • Na muj vkus je to moc poklesle.
    • Běž si cvrnkat kuličky mačo *1*
    • Tvůj vkus nikoho nezajímá, když se jedná o South Park
  • K čemu taková hra když to není v CZ? *10*
    • k cemu lezt k pc kdyz clovek neumi anglicky?
  • Lawliet
    Za mě teda 9/10 Miluji SP, jako jeden z mála humoru, hned vedle Červeného Trpaslíka, kterého stále můžu. Strom schopností mohl bejt zajímavější, stejně tak perky, ale hlášky(!), příběh(!), postavy(!) a svět je naprosto geniální zde neztrácí ani bodík. V konečné fázi možná lehkej stereotyp (způsobenej možná tím, že jsem hru byl schopnej dojet na dva zátahy nonstop) a lehká nevybalancovanost schopností, kdy se třeba jedna až 2 nevyplatily používat oproti normálnímu meele. Jinak soubojový, tahový systém naprosto skvělý a svět opravdu dokáže pohltit. Potkáte vše co znáte + nové situace. Ano scénaristé south parku jsou opravdu šikovní. Takže za mě god dammit dokonalá hra. Nádhera. Díky za ni!
    • Tak si říkám jestli náhodou nejsi můj bratr, protože tohle přesně bych napsal... btw. ještě vesmírné RPG Red Dwarf a pak už můžu umřít *1*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit