Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • ... a pro Achievment vylézt na nejvyšší horu světa :D
  • 48 hodin BAN za nápis "hipsters.cz", děláte si ze mě kozy?

    Vás to snad uráží či co? stačí mi vteřinový pohled na Petra Poláčka a ten jeho Apple noťas oblepený trendy nálepkama a hadry co má na sobě a ty hranatý brejle s tlustejma černejma obroučkama a je jasnej, jen si myslím že není za co se stydět tak proč se tomu bránit, nedej bože kvůli tomu někoho banovat když napíše to co stejně každý vidí ,,,, *2*
  • Dvojka byla úplně o ničem, trojka byla neustálé opakování toho stejného s naprosto nelogickými situacemi jako sestřelení vrtulníku ve vesnici kterou jsme předtím pečlivě vyčistili a s několika světlými momenty, zkrátka jednička stále vede na celé čáře a pokud nezmění koncept zůstane to tak
    • Shaker
      Protoze mutanti v jednicce byli vazne super... namitka se zamita
  • to bude super, jestli tam půjde třeba jezdit na jakovi a lovit yetiho
  • Jen at tam je mysticna co nejvic, kvuli tomu me bavilo fc3
  • To by mohlo být celkem zajímavé. Třeba takový Nepál, kde vrcholy osmitisícovek a džungli dělí pár desítek kilometrů. To by se dalo srazit do nějaké rozumné velikosti.
  • Chlapi, sežeňte si lepšího, nebo aspoň nějakýho korektora češtiny, máte tam chyb jak máku. V titulku to pak obzvlášť vynikne - nejsou to "Himaláje", ale "Himálaje". Drobnost, možná, ale sto drobností zahubilo osla...
    • ve slovenčine jsou to Himaláje, neni to jedno v dnešním multikulturalnim svete?
      • To je ale právě to čecháčkovství, radit ostatním a pak sám natropit chyby... :)
    • Občas se mi zdá, že ty články píše úplně někdo jiný, než autor. Jinak si to nedokážu vysvětlit.
      V titulku již opraveno, ale v textu stále chyby...
      • Vás to fakt tak znechutí ? Teď to nemyslim jako nějakou narážku, prostě mě zajimá, jestli Vás ta chybka naštve natolik, že to musíte napsat do diskuze?
        • A radši to tak nechat a podporovat prasečiny v jazyce? Nehledě na to, že sem choděj děcka.
          • Samozřejmě, nehájím to, že někdo píše jako prase. Ale zajímá mě stav mysli člověka, kterej teda na tu chybku přijde, vysype to na diskuzi a měří svojí úlevu, nebo míru inteligence před ostatními? Myslim, že většina lidí si ten článek přečte a reaguje k věci, tak se právě ptám, co je ten hnací motor lidí, který se musej o hrubku podělit a nejlépe veřejně zesměšnit autora, kterýmu sou stejně u zadnice...
            • Zdenda upozornil na chyby v článku, což mi přijde naprosto v pořádku. Stav mysli mám nastaven většinou na zapnuto a hádám, že to tak má i Zdenda, pokud tě to vážně tak moc zajímá. Mám pocit, že si tu právě meříš nějakou úlevu sám, zatímco Zdenda to má stejně u zadnice... *3*

              Chyby děláme a dělat budem, nejsme stroje .. zatím. Podívej se na to tak. Budeš si stavět barák vlastníma silama. Soused stavař uvidí, že děláš špatně základy. Řekneš mu, že je teplá vačice nebo se s ním poradíš? Sice je potřeba hladit si své ego ale někdy je dobré ho nechat doma.
  • far cry 3 jsem s klidem vynechal
  • Way up in the fuck1ng skies, you thought you had your finger on the pussy trigger! But hermano, down here, down here ... you hit the ground.
  • Ak to nebude mať neustále respawnujúcich nepriateľov z dvojky and nekonečnú repetitívnosť trojky, tak to môže byť docela dobrá hra.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit