Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • "A tak by mohlo nového Metal Geara udělat třeba nějaké studio Ubisoftu, nebo Activisionu, Silent Hill by si vzalo pod palec například EA nebo Capcom"
    EA and Capcom dokázali zprznit a potopit své vlastní hororové série, a autor článku by jim dal ještě Silent Hill? A MGS by se stal buď ročně vydávanou dojnou krávou s odemykáním věžiček pod Ubisoftem, nebo odbytou, přiblblou střílečkou s milionem DLC pod Activisionem. Díky, nechci.
    • S tímhle lze jedině souhlasit. Pro další vývoj MGS (tu hru žeru od 1. dílu) by bylo nejlepší, kdyby si Kojima založil vlastní studio.
  • Zapomněli jste zmínit, že podle dostupných zdrojů se chce Konami vykašlat na velké tituly a soustředit se na mobilní hry. *13*

    Jinak mezi jejich značky patří Gradius, Contra, Suikoden, DDR, Zone of the Enders a spousta dalších.
    • Název článku říká, že Konami ruší vývoj AAA her. To neznamená, že kašlou na velké tituly?
  • Kéž by se rozhodlo Konami, nechat vývoje a poskytlo by své série jiným studiím.
  • Fuckonami
  • Konami jde jen o prachy!Np kazdopadne drzim s kojimou kterY byl tak drzi a sahal konami hluboko do kapes jen aby pro nas hrace vytvoril opravdove veledilo coz se mu az na finale povedlo!MGSV!
  • Gordar
    Konami už není moc herní firma. Herní divize tvoří jen malý podíl celkových zisků. Vlastně už hry ani nepotřebují, mají vlastní casína, továrny atd. Rozhodně nekrachují nebo něco podobného jak často někde čtu :D
    • maros.goc
      neboj, všetci sme čítali ten článok na Eurogameri ...
  • TheGGG
    Konami ať jde prostě do haj*lu. Já jen chci ten novej Silent Hills (P.T.) pěkně v teamu Kojima a Del Toro a hlavní charakter s xichtem a hlasem Normana Reeduse. To byl byla hra kterou bych si moooc chtěl na své PS4 zahrát.
    • miker17
      https://www.youtube.com/watch?v=_ht4dbyPIcM
      • TheGGG
        díky, dlouho jsem neviděl YT video s tak šedým barem
  • miker17
    Hit The LEVER!
  • Ach jo, to jsou vyhlídky .... co se stane s Metal Gearem, jestli se toho chopí někdojinej než Kojima :(, nedej bože aby se toho chytili Activision, nebo EA :(
    • Ghost47
      Není to pro MGS ta lepší varianta ? Pod Konami už do toho Kojima nepůjde ani za zlatý prase, ale kdyby to platil třeba Eidos a dali mu volnou ruku...
      • V takychto korporaciach nema nikto volnu ruku. To mal mozno v konami.
      • jakubc
        Square, ne Eidos. :-)
        • Ristoro
          Pod jednou z těch firem by Hideo vykuchtil určitě něco pěkného ;). Představte si v jeden rok Hitman, Deus Ex a nový MGS. Stealth fanoušci jako já by to nerozdýchali :D.
          • jakubc
            mňam *14* ale ono to letos skoro tak je, jen ten Deus Ex se trochu opozdí

            (Eidos patří Square, proto jsem ho opravoval :-) )
            • del0
              Ristoro: V Deus Ex to pokud vím, šlo. Akorát tam si mohl házet mrtě věcí. Např. hasičák a pak ho odpálit. *1*
            • jakubc
              Já ještě ne, čekám až se ke mně dostane putovní PS4, pak dám Ground Zeroes a Vku naráz. Těším se i na Hitmana a Deus Ex je moje nejoblíbenější hra vůbec, takže tam neskrývám nadšení. Čas od času se to holt hezky sejde a pak člověk neví, co dřív. *2*
            • Ristoro
              Jo, přečetl jsem si to blbě, Square nebo Eidos :D. Letos to kazí jen ten Deus Ex, jinak by to vyšlo :D. MGS jsem dnes koupil a nechápal jsem ty detaily, které mi ve hrách tolik chyběly. Například odhození zásobníku za účelem nalákání stráží, to jsem vždycky chtěl a nikde to nešlo. Prostě paráda.
  • Zatim bych mirnil emoce. Vsichni cerpajíi z jednoho ne moc duveryhodnyho zdroje.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit