Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • stránka zabívající se xbox karty http://360xbox.cz/
  • Už aby to bylo oficiálně potvrzený a konečně se začne pracovat s DX11.
  • uz zacala uhorkova sezona?
  • Umaroth
    Výroba určitě ne ve smyslu retailu, dev kitů...to není jen pravdepodobné ale dost jisté.
    PS : Pokud nebuze zpětně kompatibilní s x360, tak si microsoft vykope docela hlubokej hrobeček
  • Pokud vydají novou konzoli, doufám v kompatibilitu se stávajícími herními tituly, Velice neradbych se zbavoval svojí zbírky her k dosluhující X360ce. *13*
  • No já nevím. Nová generace konzolí bude znamenat dvě věci.
    1. Opět posunování grafiky někam dál
    2. Opětovné zvyšování náročnosti her, což bude znamenat konec éry kdy nebylo potřeba každé 2 roky (minimálně) upgradovat PC.
    • Grifus
      Kazde dva roky upgradovat pc? Ty doby uz jsou davno pryc, a to za to nemohly konzole. Vyvoj HW a vubec grafiky samotne, sel proste dopredu hrozne rychle - oproti dnesku.

      Ano sice uz nejaky tri roky konzole prakticky stopnuly zvysovani naroku her na pc. Ale pri dalsi generaci nelze cekat nejaky skok v narocnosti. Proste bude stacit jeden upgrade a pak bude zase 4 roky (minimalne) klid...
  • další šrot, PC rulez, každej ví, nezáááájem
    • Umaroth
      Další troll, každý ví, je to smutnéééé
  • lavne nech urobia kompatibilitu hier z xbox 360 nie ako pri xbox 1 čo hry každy hadzal do smetí i s konzolou
  • X720 vyjde spolu s W8. Prostě budete mít tablet + PC + X720 v jednom *1*.
    • R.a.z.i.e.l
      Tak mě na Windows 8 strašně vadí to "Windows metro", stará dobrá plocha je nejlepší a asi vždy bude. *4* A Xbox mám asi stejně rád jako ty milé vyděrače z Microsoftu *4*
  • mno možná na tom něco bude zvlášť když jim teď v německu zakázali x box prodávat a to neni zas tak malej trh a možná se bojej že se to samé stane i jinde tak chtěj co nejdřív vyrukovat s něčim novim aby mohli zase začít prodávat. Ale možná je to kachna uvidíme po E3
    • ona je spise kachna spise to s tim zakazem prodeje... cti priste i cele clanky a nejen nadpisy :(

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit